I liga: 30. kolejka
11 maj 2016 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Karol Angielski.

4:1! Panajotow kapitalnie obsłużył Angielskiego, który głową z 5 metrów wpakował piłkę do siatki.

Zawisza Bydgoszcz
1
90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Po pięknym strzale z woleja Smektały piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

88'

Damian Węglarz pewnym wyjściem ubiegł szarżującego Górskiego.

85'

Na trybunach stadionu w Bydgoszczy pojawiło się 1243 widzów.

84'

Gra się trochę uspokoiła. Zawisza w pełni kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

82'

Przerwa w grze, z pomocy medycznej musiał skorzystać Mateusz Machaj.

82'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Toni Markić.

1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Lewicki.

1
74'

Z groźnymi kontrami co jakiś czas wychodzą bydgoszczanie. Tym razem w decydującym momencie piłkę zgubił Wasił Panajotow.

71'

W pole karne Zawiszy centrował Michał Ilków-Gołąb, ale zabrakło wykończenia.

66'

Z 15 metrów minimalnie nad bramką uderzył Kamil Drygas.

66'

Piłkarze Chrobrego dwukrotnie wykonywali rzut wolny. Goście przycisnęli, ale bydgoszczanie wyszli z tego obronną ręką.

64'

Głogowianie zablokowali mocny strzał Drygasa.

63'

Wasił Panajotow podał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Patejuka. Ten jednak zaprzepaścił szansę błędem technicznym.

61'

Chrobry wykonywał rzut wolny. Piłkarze gości sygnalizowali zagranie ręką w polu karnym przez obrońcę Zawiszy, ale sędzia nie zareagował.

55'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

3:1! Drygas wygrał wojnę nerwów i pewnie trafił do siatki.

2
55'

Rzut karny dla Zawiszy! Po stracie Lafrance'a Michał Michalec ratował się faulem na Lewickim.

54'

Ładne wejście Stawarczyka, który powstrzymał szarżującego Sędziaka.

52'

Karol Angielski dograł piłkę w pole karne. Ta po rykoszycie odbiła się od prawego słupka bramki gości i wyszła w pole!

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ilków-Gołąb.

49'

Sławomir Janicki miał spore kłopoty po dośrodkowaniu Kamińskiego z rzutu rożnego. Z trudem odbił piłkę.

47'

Kamil Drygas minął się z piłką przed bramką gości po dograniu Smektały.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Gol! Strzelił Michał Michalec.

2:1! Z rzutu wolnego uderzył Mateusz Machaj, przedłużył to Michalec i piłka w siatce.

Chrobry Głogów
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na bramkę Zawiszy z najbliższej odległości strzelił Damian Sędziak, ale wprost w dobrze ustawionego Węglarza.

39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wasił Panajotow.

37'

Gol! Strzelił Szymon Lewicki.

2:0 dla Zawiszy! Lewicki ruszył do prostopadłego podania, w sytuacji sam na sam minął Janickiego i trafił do pustej bramki.

32'

Piotr Stawarczyk skutecznie zablokował strzał Sędziaka.

29'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Sylwester Patejuk.

1:0 dla Zawiszy! Patejuk dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę do siatki z najbliższej odległości skierował Drygas.

27'

Zawisza dwukrotnie wykonywał rzut rożny. Stałe fragmenty nie są jednak silną stroną bydgoskiej drużyny.

24'

Nic nie wyszło z dośrodkowania Patejuka z rzutu wolnego.

23'

Szybka kontra Zawiszy. Sebastian Kamiński wszedł z piłką w pole karne, ale ta została wybita przez gości na rzut rożny.

21'

Z rzutu wolnego z 30 metrów w mur obrońców Zawiszy uderzył Mateusz Machaj.

18'

Gra się zoastrza. Blazo Igumanović ostro wszedł w nogi Sędziaka. Kartki jednak nie było.

16'

Szybka kontra Chrobrego i Piotr Stawarczyk wybił piłkę głową na rzut rożny.

14'

Składna akcja Zawiszy, ale Sebastian Kamiński dośrodkował dokładnie tam, gdzie stał Sławomir Janicki.

11'

Na razie z boiska wieje nudą. Obie strony zagęszczają środek pola.

8'

Chrobry próbuje zepchnąć Zawiszę do defensywy. Na razie są to zabiegi bezskuteczne.

3'

Rajd Smektały na boku boiska, ale pomocnik Zawiszy zgubił piłkę w polu karnym gości.