90'

Doliczone 3 minuty.

84'

Gol! Strzelił Arkadiusz Aleksander.

Napastnik Sandecji Nowy Sącz zachował się jak profesor. Zatańczył między obrońcami i strzelił celnie na 2:0!

Sandecja Nowy Sącz
83'

Wojciech Trochim strzelił mocno sprzed linii pola karnego, ale zarazem niecelnie. Futbolówka przeleciała tuż obok słupka.

78'

Alen Ploj chciał wykorzystać wrzutkę od Lukasa Kubana. Mocne uderzenie z woleja i Sandecję Nowy Sącz musiał ratować interwencją Łukasz Radliński.

75'

Przemysław Szarek podał do Bartłomieja Dudzica. Doświadczony pomocnik zdecydował się na solową akcję. Wszystko to przeczytali goście i zablokowali strzał.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Zgarda.

GKS Bełchatów
71'

Agwan Papikjan zacemtrował z rzutu rożnego. Sytuację wyjaśnili w komitywie Łukasz Radliński oraz Arkadiusz Aleksander.

65'
63'

Długie dośrodkowanie Grzegorza Barana z rzutu wolnego. Filip Piszczek trącił futbolówkę lekko w rękawice Macieja Krakowiaka.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wroński.

58'

Filip Piszczek i Arkadiusz Aleksander przeszkadzali sobie przez co piłka trafiła w posiadanie Brunatnych.

51'

Bianconeri mogli błyskawicznie zdobyć drugą bramkę. Maciej Małkowski szalał na skrzydle i dośrodkował płasko do Arkadiusza Aleksandra. Doświadczony napastnik nie trafił czysto w piłkę i spudłował.

53'

Witalij Berezowskyj zablokował uderzenie Łukasza Wrońskiego. Było niebezpiecznie dla gospodarzy, ponieważ PGE GKS Bełchatów wychodził w przewadze liczebnej.

50'

Fatalna pomyłka Seweryna Michalskiego pod własną bramką. Piłkę zabrał Arkadiusz Aleksander i tym razem nie pomylił się. Celne uderzenie napastnika Sandecji Nowy Sącz i zrobiło się 1:0!

48'

Bohatersko spisuje się bramkarz PGE GKS Bełchatów. Ponownie obronił strzał Arkadiusza Aleksandra. Po chwili Filip Piszczek trafił w poprzeczkę!

47'

Sandecja Nowy Sącz była blisko, i to bardzo! Wojciech Trochim dryblował w polu karnym i podał do Arkadiusza Aleksandra. Najlepszy snajper gospodarzy uderzył z bliska, a Maciej Krakowiak obronił.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

41'

Łukasz Wroński wymanewrował łatwo Witalija Berezowskyja i miał przed sobą tylko bramkarza Sandecji Nowy Sącz. W pojedynku sam na sam górą golkiper! Tylko korner dla zespołu Rafała Ulatowskiego.

37'

Bełchatowianom brakuje argumentów, by poważnie zagrozić Łukaszowi Radlińskiemu. Na pewno nie zmuszą doświadczonego golkipera do kapitulacji takimi dośrodkowaniami jak przed momentem Lukas Kuban.

32'

Aktywny jest w ostatnich minutach Filip Piszczek. Młodziutki napastnik nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Wojciecha Trochima z rzutu wolnego. Po chwili oddał niecelne uderzenie z okolic narożnika pola karnego.

29'

Grzegorz Baran zamknął strzałem sytuację po rzucie rożnym. Były gracz GKS Bełchatów, a obecnie Sandecji Nowy Sącz spudłował mocno.

26'

Kibice widzieli już piłkę w bramce! Przemysław Szarek dostał podanie od Bartłomieja Kasprzaka, zbiegł z prawego skrzydła w pole karne i strzelił fałszem. Futbolówka trafiła w słupek!

24'

Rafał Ulatowski jest mocno podekscytowany wydarzeniami na boisku. Sam chętnie włączyłby się do gry.

21'

Maciej Małkowski przedarł się w pole karne PGE GKS Bełchatów. Nawet oddał celny strzał. Na posterunku był Maciej Krakowiak i zatrzymał piłkę.

19'

Niewiele dzieje się obecnie na boisku. Bełchatowianie mają optyczną przewagę, ale nic z tego wynika.

15'

Sandecja Nowy Sącz próbowała skontrować. Wojciech Trochim uruchomił Macieja Małkowskiego, a ten strzelił z dystansu obok bramki.

14'

Mało kogo dziwi, że PGE GKS Bełchatów jest częściej w posiadaniu piłki. Sytuacja zespołu Rafała Ulatowskiego jest trudna i mocno potrzebuje punktów. Ostatnie minuty nie przyniosły jednak zagrożenia pod bramką Sandecji Nowy Sącz.

11'

Petr Zapalac zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Pudło! Futbolówka poszybowała ponad poprzeczką.

8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Damian Szymański oddał strzał z narożnika pola karnego. Łukasz Radliński wypluł piłkę przed siebie i musiał go asekurować Witalij Berezowskyj.

7'

Goście są częściej w posiadaniu piłki. Atakują głównie lewą flanką, gdzie dużo zamieszania robi Łukasz Wroński.

3'

W odpowiedzi rzut wolny PGE GKS Bełchatów. Petr Zapalac nie zdobył gola. Po chwili Wojciech Trochim upadł w polu karnym i domagał się jedenastki. Sędzia nie podzielał tego stanowiska.

2'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Sandecję Nowy Sącz. Wojciech Trochim bił piłkę mocno, dostawił do niej stopę Arkadiusz Aleksander. Pewnym chwytem popisał się bramkarz.

2'

Sandecja w tradycyjnych biało-czarnych strojach, a Brunatni w zielonych koszulkach i getrach oraz czarnych spodenkach.

Kto wygra mecz?
PGE GKS Bełchatów
16:15

PGE GKS Bełchatów znalazł się w trudnym momencie. Po 30 meczach ma 35 punktów i zajmuje 15. miejsce w I lidze. Strefa spadkowa jest tuż za plecami. Sandecja takich zmartwień nie ma.

16:15

Ławka rezerwowych Sandecji Nowy Sącz: Michał Gliwa - Adrian Danek, Bartłomiej Dudzic, Dawid Janczyk, Sebastian Szczepański, Michał Szeliga.

16:15

Ławka rezerwowych PGE GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Marcin Wdowiak, Alen Ploj, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski, Cezary Demianiuk, Szymon Stanisławski.