Skiba w sytuacji sam na sam wygrał pojedynek z Gielem.

Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Dei.

Kolejna akcja Stomilu. Grzegorz Lech uderzył nad poprzeczką.

85'

Kujawa strzelał z ok. 20 metrów z wolnego prosto w Pogorzelca.

83'

Świetna interwencja Pogorzelca. Po precyzyjnym strzale Łukasika golkiper MKS-u przeniósł piłkę nad poprzeczką.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Szewczyk.

MKS Kluczbork
81'
80'

Głowacki uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów tuż nad bramką.

77'

Pomocy medycznej potrzebuje Maciej Kowalczyk.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Klepczarek.

Stomil Olsztyn
74'

Stomil w natarciu, ale kluczborczanie uspokoili grę w obronie.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Ratajczak. Awantura na boisku. Ratajczak brutalnie i taktycznie sfaulował Niziołka, za co został ukarany żółtą kartką. Doszło do przepychanki i kłótni.

70'

Olsztynianie zaczęli grać dopiero po stracie trzeciej bramki. Madejski wybił z linii bramkowej piłkę i uratował swój zespół.

68'

Lech dograł ze skrzydła, tam Nishi wślizgiem strzelił, ale świetną interwencją popisał się Pogorzelec.

66'

Gol! Strzelił Rafał Niziołek. Asystował mu Michał Szewczyk. Cóż za akcja gospodarzy! Świetna szarża Szewczyka, który ruszył skrzydłem, minął niczym slalomowe tyczki kilku rywali i dograł spod linii końcowej. Tam nogę dostawił Niziołek i mamy 3:0.

64'

Strzał Orłowicza zablokowany. Z rzutu rożnego dośrodkował Niziołek, głową uderzył Kursa, a piłkę bez problemów złapał Skiba.

62'

Błąd w środku pola popełnił Jegliński. Piłkę przejął Kowalczyk, oddał do Madejskiego, a ten niedokładnie podał do Orłowicza. MKS tym samym stracił szansę na groźną kontrę.

59'

Najgroźniejsza akcja Stomilu. Po dograniu ze skrzydła Nishi miał przed sobą tylko bramkarza i minął się z piłką.

55'

Niziołek przejął piłkę pod swoim polem karnym odegrał do Kowalczyka. Z interwencją po strzale doświadczonego napastnika problemów nie miał Skiba.

54'

Grzegorz Lech wniósł sporo ożywienia w poczynania ofensywne Stomilu. Jego strzał z 30. metra niewiele minął bramkę.

51'

Lech dośrodkował z rzutu wolnego z prawego skrzydła. Tradycyjnie piłkę głową wybili obrońcy MKS-u.

50'

Spokojny początek drugiej połowy. Z boiska wieje nudą.

48'

Podczas spotkania obserwator PZPN konsultuje się z obecnym na meczu arbitrem Ekstraklasy Jarosławem Przybyłem.

47'

Po dośrodkowaniu Lecha z rzutu rożnego piłkę złapał Pogorzelec

46'

Przed rozpoczęciem drugiej połowy kilku zawodników zostało "wezwanych" na rozmowę z kibicami Stomilu.

46'

Gramy po przerwie!

45+1'

Żwir wrzucił z rzutu rożnego, piłkę wybili obrońcy MKS-u.

45'

Doliczona została minuta.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Nitkiewicz.

43'

Gol! Strzelił Kamil Nitkiewicz. Niziołek uderzał z rzutu wolnego z 20. metra, piłka odbiła się od muru i trafiła prosto pod nogi Nitkiewicza, a ten huknął z dystansu, po rykoszecie wpadła do siatki

42'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Remisz.

41'

Stomil częściej jest przy piłce, wymienia podania, wrzuca piłkę w pole karne, a tam pojedynki główkowe wygrywają gospodarze. Tak można jednym zdaniem streścić ostatnie minuty.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Jegliński.

35'

Długa akcja Stomilu zakończyła się bardzo niecelnym strzałem Żwira. Gdyby to było rugby, byłyby punkty.

33'

Stomil przycisnął rywali i przejął inicjatywę, ale nie przekłada się to na choćby jeden celny strzał.

31'

Kombinacyjna akcja MKS-u, ale w polu karnym Niziołek zbyt mocno odegrał do Orłowicza i ten nie zdołał przejąć piłki.

30'

Suchocki z rzutu wolnego z 25. metra wysoko nad bramką.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Ganowicz. Olsztynianie mają pretensję do sędziego, domagając się surowszej kary dla kapitana gospodarzy.

25'

Stomil wyszedł z jedną z nielicznych akcji. Sędzia dopatrzył się spalonego Trzeciakiewicza.

22'

MKS nie odpuszcza. Tym razem strzał Swędrowskiego został zablokowany. Olsztynianie mają problemy, by choć na 10 sekund wyjść z własnej połowy.

20'

Gol! Strzelił Rafał Niziołek. Asystował mu Maciej Kowalczyk. Rafał Niziołek pewnym egzekutorem rzutu karnego.

20'

Rzut karny dla MKS! W polu karnym sfaulowany został Kowalczyk, a przewinił Klepczarek.

19'

Indywidualny rajd Szewczyka, ale zdołał wywalczyć tylko aut.

16'

Żwir dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłkę przechwycił Oskar Pogorzelec.

14'

Groźny strzał Orłowicza z okolic narożnika pola karnego, ale bez problemu poradził sobie z nim Skiba.

13'

Nieudane dośrodkowanie Żwira z rzutu wolnego. Piłkę przejęli gospodarze i ruszyli z kontrą, ale Kowalczyk został powstrzymany przez rywali.

10'

Piotr Madejski  zagrał do Kowalczyka, ten miał trochę miejsca i uderzył z 25. metra - prosto w Skibę.

9'

Oblężenie bramki Stomilu trwa. Tym razem kilka niecelnych strzałów i po rykoszecie piłka opuściła boisko. Z rogu wrzucił Madejski, ale sędzia chwila później dopatrzył się faulu gracza MKS-u.

7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zakończone niecelnym strzałem głową Kujawy.

6'

Nerwowe zachowanie Nitkiewicza po wrzutce z lewego skrzydła. Zamiast spokojnie przyjąć piłkę, to wybił ją na rzut rożny.

4'

Kolejna akcja MKS-u. Tym razem zakończona niecelnym strzałem Szewczyka.

2'

MKS od początku atakuje. Madejski lewym skrzydłem odegrał do Kowalczyka, ten strzelił z ostrego kąta, ale Skiba obronił.

18:50

Spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

18:50

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Stomil pewnie utrzyma się w I lidze. Jednak na 3 kolejki przed końcem sezonu sytuacja olsztynian robi się coraz trudniejsza. Porażka z walczącym o życie MKS Kluczbork może skomplikować sytuację.