I liga: 32. kolejka
22 maj 2016 12:45
90+1'

Damian Podleśny zgubił piłkę na przedpolu i uratował go gwizdek sędziego. Tomasz Radkiewicz dojrzał jakiś faul na bramkarzu Chojniczanki Chojnice.

90'

Doliczone 4 minuty.

88'

Michał Nalepa wstrzelił futbolówkę mocno w kierunku bramki Chojniczanki Chojnice. Przeleciała ona tuż obok słupka.

85'

Damian Podleśny minął się z piłką na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Arkowcy nie ukarali młodzieżowca za niepewne wyjście w bramki.

82'

Tempo w końcówce meczu jest wyższe. Obie drużyny mają apetyt na zwycięstwo i wyzwalają energię kumulowaną przez większą część meczu.

79'

Sfaulowany przed polem karnym Patryk Mikita i była następna szansa na gola z rzutu wolnego. Potężnie huknął Piotr Kieruzel i nieznaczne pudło!

76'

Piłka trafiła dość przypadkowo pod nogi Patryka Mikity. Napastnik Chojniczanki Chojnice chyba się tego nie spodziewał i fatalnie spudłował z kilkunastu metrów.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Bożok.

72'

Doskonała szansa Gastona Sangoya! Argentyńczyk wybiegł w tempo do prostopadłego podania i miał przed sobą tylko Damiana Podleśnego. Górą w pojedynku sam na sam bramkarz Chojniczanki Chojnice!

70'

Nieźle mierzył z rzutu wolnego Marcus Vinicius da Silva. Dzięki interwencji jednego z przyjezdnych w murze udało się zapobiec niebezpieczeństwu.

66'

Ruszył środkiem pola Michał Nalepa, zagrał klepkę z Marcusem Viniciusem da Silva i został zablokowany w ostatnim momencie przez stoperów Chojniczanki.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Niedziela.

Chojniczanka Chojnice
60'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

56'

Marcus Vinicius da Silva wpadł z wysoką prędkością w pole karne Chojniczanki Chojnice i mierzył z ostrego kąta. Damian Podleśny sparował strzał na korner ku niezadowoleniu publicznośći.

55'

Głębokie dośrodkowanie spadło na poprzeczkę bramki Konrada Jałochy. Bramkarz Arki Gdynia musiał zachować czujność do samego końca. Nie mógł być pewny swego.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Fialho.

Arka Gdynia
50'

Tadeusz Socha złamał przepisy w bocznym sektorze boiska. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Chojniczanka Chojnice zdołała oddać strzał metr obok słupka.

48'

Seria brzydkich fauli tuż po przerwie, czyli sytuacja na boisku praktycznie się nie zmienia.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

12:16

Jakie macie przeczucia?

Czy w tym meczu będą gole?
45'

Doliczona minuta.

43'

Krótka przerwa w grze, ponieważ Dariusz Formella odczuł w swoich kościach starcie z Wojciechem Lisowskim. Tomasz Radkiewicz nie zdecydował się podyktować faulu.

40'

Zbliża się przerwa. Piłkarzom przyda się rozmowa z trenerami. Ofensywa obu drużyn pozostawia do życzenia.

38'

Bartłomiej Niedziela! Dobra akcja doświadczonego skrzydłowego Chojniczanki Chojnice. Zmienił kierunek biegu i strzelił sprzed pola karnego nieopodal spojenia słupka z poprzeczką.

34'

Gaston Sangoy znalazł trochę miejsca do strzału przed linią pola karnego Chojniczanki Chojnice. Za mocno odchylił się, przez co futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

32'

Rafał Grzelak zrugał mocno Patryka Mikitę. Były pomocnik Boavisty Porto ma zastrzeżenia do zaangażowania młodego piłkarza w obronę.

28'

Kombinacyjna akcja gdynian na lewej stronie boiska. Dośrodkowanie Dariusza Formelli było ciut za mocne i nie zostało sfinalizowane strzałem. Obudził się skrzydłowy Arki Gdynia!

27'

Wojciech Lisowski postanowił sprawdzić, czy ma dziś szczęście. Optymistyczne uderzenie z dystansu poszybowało daleko od bramki Arki Gdynia. Grę wznowił więc Konrad Jałocha.

25'

Typowa dla Chojniczanki Chojnice walka fizyczna. Kilku zawodników Arki Gdynia ma już chyba serdecznie dość przyjezdnych.

23'

Marcus Vinicius da Silva został staranowany przez Damiana Podleśnego i potrzebuje pomocy medycznej. Stąd przerwa w grze.

18'

Niezłe dośrodkowanie Rafała Grzelaka z rzutu wolnego spadło w środek pola karnego. Sprytniejsi byli tam piłkarze w żółtych koszulkach, choć było niebezpiecznie.

15'

Rozpędzają się żółto-niebiescy. Yannick Kakoko huknął sprzed pola karnego. Chojniczankę Chojnice uratował rykoszet i tylko korner dla Arki Gdynia.

13'

Podanie w poprzek pola karnego i dwóch Arkowców miało szansę na oddanie strzału. Mateusz Szwoch nie trafił w piłkę, a Dariusz Formella został zablokowany.

11'

Przemysław Pietruszka wywalczył rzut rożny w komitywie z Danielem Ferugą. Dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego spadło na głowę defensora Arki Gdynia.

9'

Długi wrzut z autu w kierunku Patryka Mikity. Napastnik Chojniczanki Chojnice nie opanował piłki i ta wyszła za linię bramkową.

7'

Piotr Kieruzel ratował się faulem, ponieważ Gaston Sangoy odwracał się już z piłką i mógł zaatakować pozbawioną stopera Chojniczankę Chojnice.

4'

Chojniczanka Chojnice podjęła walkę w środku pola. Gracze w białych strojach przepychają piłkę coraz bliżej królestwa swojego byłego bramkarza Konrada Jałochy.

2'

Błyskawiczny faul Marcina Biernata i Gaston Sangoy miał szansę na zdobycie gola z rzutu wolnego. Argentyńczyk huknął prosto w przeciwnika, a próba dobitki była bardziej na uwolnienie niż z szansą powodzenia.

12:16

Arka Gdynia jest już pewna awansu do Ekstraklasy. Porzebuje punktu w pojedynku z regionalnym rywalem, by zakończyć sezon na szczycie tabeli. Zdecydowanie więcej do wygrania lub przegrania ma Chojniczanka Chojnice, która ucieka przed widmem spadku.

12:16

Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Jakub Miszczuk - Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Michał Nalepa, Miroslav Bożok, Rashid Yussuff, Rafał Siemaszko.

12:16

Ławka rezerwowych Chojniczanki Chojnice: Michał Dumieński - Damian Garbacik, Marcin Krzywicki, Tomasz Mikołajczak, Jacek Podgórski, Andrzej Rybski, Jakub Mrozik.