Potężnie z ostrego kąta uderzył Jakub Smektała, ale nie trafił w bramkę.

90'

Doliczone 3 minuty.

88'

Fabian Hiszpański padł w polu karnym Zawiszy, ale sędzia puścił grę. Raczej słusznie.

88'

Temperatura meczu spadła, Wisła Płock spokojnie wymienia podania.

84'

Mocno z dystansu uderzył Piotr Wlazło, ale tym razem Damian Węglarz interweniował bardzo pewnie.

80'

Coś niebywałego! Piotr Wlazło chciał przelobować Węglarza niemal z połowy boiska i bramkarz Zawiszy obronił z wielkim trudem!

78'

Gol! Strzelił Mikołaj Lebedyński.

5:0! Lebedyński nie odpuszczał w indywidualnej akcji, minął kilku rywali, w końcu uderzył z najbliższej odległości i choć trafił w Węglarza, to piłka odbiła się jeszcze od jego brzucha i wpadła do siatki.

74'

Jeszcze jedna interwencja Kiełpina - tym razem po uderzeniu z dystansu Smektały.

74'

Spod końcowej linii płasko centrował Sebastian Kamiński i Seweryn Kiełpin złapał piłkę na raty.

69'

Zawisza w ataku pozycyjnym, bydgoszczanie szukają gola na otarcie łez.

63'

Gol! Strzelił Arkadiusz Reca.

Koszmarną stratę na własnej połowie zaliczył Wasił Panajotow i Reca pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z Węglarzem. Nokaut!

Wisła Płock
61'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Asystował mu Arkadiusz Reca.

Fiesta w Płocku! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Reca zgrał piłkę do Wlazły, a ten trafił do siatki efektownym uderzeniem z kilku metrów.

59'

Utykał przez chwilę Szymon Lewicki, ale chyba nic poważnego się nie stało.

56'

Szymon Lewicki nie sięgnął piłki po zagraniu Arela za plecy płockich obrońców.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Blazo Igumanović.

Zawisza Bydgoszcz
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

2:0 dla Wisły! Pod polem karnym solidnie powalczył Mikołaj Lebedyński, powstrzymał go wprawdzie Toni Markić, ale wybił piłkę wprost pod nogi Recy i ten skorzystał z prezentu, pewnie pokonując Węglarza.

Wisła Płock
49'

Szymon Lewicki mógł mieć świetną sytuację po centrze Igumanovicia, ale nie opanował piłki na 6. metrze.

49'

"Zawiesina" Igumanovicia z rzutu wolnego z narożnika boiska i nic z tego nie wyszło.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Piotr Wlazło skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta, a okazja była bardzo dobra.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Mogło być 1:1! W pole karne Wisły dośrodkował Sebastian Kamiński i w doskonałej sytuacji przestrzelił głową Kamil Drygas!

40'

Zawisza. Schodzi: Mica. Wchodzi: Karol Angielski.

39'

Przerwa w grze, Mica ma problemy zdrowotne i chyba zejdzie z boiska.

37'

Żółtą kartkę za ostry faul na Panajotowie otrzymał Cezary Stefańczyk.

35'

Kolejna centra Stefańczyka z rzutu wolnego, tym razem do strzału głową doszedł Bartłomiej Sielewski, jednak wyraźnie chybił.

34'

Z rzutu wolnego kiepsko dośrodkował Cezary Stefańczyk i piłkę wybił Kamil Drygas.

31'

Bydgoszczanie próbują zaatakować, ale odkąd stracili gola chyba brakuje im wiary.

27'

W pole karne Wisły centrował Blazo Igumanović, ale zabrakło skutecznego wykończenia.

24'

Nie ma teraz wielkich emocji, gra toczy się w środku pola.

21'

Wisła Płock niczego już nie musi. Może teraz uspokoić grę i czekać, bo ma dwa gole przewagi. Awans da jej bowiem nawet remis.

17'

Gol! Strzelił Damian Piotrowski. Asystował mu Mikołaj Lebedyński.

1:0 dla Wisły! Po długim zagraniu Lebedyński wygrał pojedynek powietrzny ze Stawarczykiem, zgrał piłkę do Piotrowskiego, a ten minął wychodzącego z bramki Węglarza i dopełnił formalności z ostrego kąta.

13'

Płocczanie mogą mieć bardzo trudną przeprawę, bo Zawisza nie kalkuluje i jest nastawiony na wskroś ofensywnie.

9'

Po dośrodkowaniu Stefańczyka z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką główkował Bartłomiej Sielewski.

6'

Zawisza przez dłuższą chwilę gościł pod polem karnym Nafciarzy, ale wszystko skończyło się faulem Igumanovicia.

4'

Po indywidualnej akcji płasko sprzed pola karnego uderzył Damian Piotrowski. Celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Węglarza.

3'

Bardzo spokojny początek, trwa badanie sił w środku pola.

17:45

Wisła Płock może dziś awansować do Ekstraklasy. Potrzebuje do tego minimum remisu z Zawiszą.