I liga: 34. kolejka
05 cze 2016 15:00
90+3'

Dariusz Formella po przeciwnej stronie boiska również spudłował mimo genialnej pozycji!

90+2'

Fenomenalna szansa na zdobycie zwycięskiego gola dla Chrobrego Głogów! Niesamowite, że piłka nie znalazła się w bramce. Michał Bednarski uderzył z bliska w poprzeczkę, a Bartosz Machaj w jedynego obrońcę. Zmiennicy nie popisali się.

90'

Doliczone 5 minut.

87'

Arka Gdynia chce iść za ciosem i wygrać ten mecz, który rozpoczął się dla niej bardzo nieudanie.

85'

Gol! Strzelił Rashid Yussuff.

Akcja z udziałem Rafała Siemaszki i Marcusa Viniciusa da Silvy. Brazylijczykowi nie wyszedł strzał, ale był jeszcze Rashid Yussuff i doprowadził do remisu 1:1!

1
81'

Paweł Wojciechowski kontra Michał Marcjanik to bardzo częste pojedynki. Ponownie stoper Arki Gdynia przeczytał zamysł napastnika Chrobrego Głogów.

1
1
1
1
79'

Marcin Warcholak faulował, a drużyna z zachodu Polski nie zamierza wykonywać szybko swoich stałych fragmentów. Zyskuje cenny czas.

1
1
1
1
72'

Łukasz Szczepaniak uderzył anemicznie i nie mogło to zaskoczyć żadnego klasowego bramkarza. Jego licznik goli zatrzymał się w 1. minucie.

69'

Zmiennik Rafał Siemaszko jest ponadprzeciętnie aktywny na połowie Chrobrego Głogów. Po akcjach z jego udziałem strzelał Dariusz Formella.

62'

Było trochę zamieszania, ale ostatecznie Sławomir Janicki wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Coraz mniej czasu ma Arka Gdynia na wyrównanie.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Szczepaniak.

Chrobry Głogów
59'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik.

58'

Paweł Wojciechowski miał przed sobą Michała Marcjanika. Zamarzyła mu się akcja indywidualna z dryblingiem. Obrońca Arki Gdynia ostudził zapał rywala.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Gąsior.

1
1
53'

Seria dośrodkowań zespołu Ireneusza Mamrota w gąszcz gdynian. Marcin Warcholak zrewanżował się niecelnym strzałem, a czas ucieka.

50'

Krzysztof Sobieraj może cieszyć się, że sędzia nie pokazał mu żółtej kartki za ostre wejście w nogi przeciwnika.

48'

Gaston Sangoy próbował przedostać się w pole karne gości. Gracjan Horoszkiewicz stanął mu na drodze.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

44'

Sędzia przerwał grę po dośrodkowaniu Chrobrego z rzutu wolnego. Zdaniem arbitra Adam Samiec faulował, próbując dojść do piłki.

41'

W końcówce pierwszej części meczu piłka na połowie głogowian. Podopieczni Ireneusza Mamrota chcą zachować korzystny wynik do przerwy. Arka chce go zmienić.

38'

Gaston Sangoy nie może rozwinąć skrzydeł w okolicy pola karnego Chrobrego Głogów. Stoperzy pilnują Argentyńczyka bardzo starannie.

36'

Wiele strzałów oddają w ostatnim czasie piłkarze Arki Gdynia, ale jakość większości z nich jest niska. Przed momentem próbował Marcus Vinicius da Silva.

33'

Michał Nalepa zatańczył z obrońcami i gdy już wydawało się, że będzie finalizować akcję, popełnił prosty błąd techniczny.

31'

Dwie akcje zespołu Grzegorza Nicińskiego. W obu brał udział Marcus Vinicius da Silva. Pierwszą zatrzymał Adam Samiec, a drugą bramkarz Sławomir Janicki.

28'

Michał Ilków-Gołąb podłączył się do ataku na skrzydle i obsłużył Dominika Kościelniaka. Młodzieżowiec Chrobrego Głogów powinien skorzystać z wypieszczonego podania, ale spudłował!

25'

Lider dochodzi do głosu coraz częściej. Na początku meczu popełniał wiele błędów i ustąpił pola Chrobremu Głogów.

23'

Świetna szansa na wyrównanie! Marcin Warcholak dośrodkował do Mateusza Szwocha. Kreatywny pomocnik Arki Gdynia był blisko bramki i gdyby lepiej złożył się do strzału, to byłby gol!

21'

Dominik Kościelniak otoczony przez kilku zawodników w żółto-niebieskich strojach. Siła złego na młodego, więc skończyło się stratą.

19'

Szymon Drewniak nie wahał się tym razem i bez chwili zastanowienia oddał strzał. Dobra decyzja, ale mierne wykonanie.

17'

Marcus Vinicius da Silva zatańczył z piłką na obrzeżach pola karnego Chrobrego Głogów, ale nie znalazł miejsca do strzału. Kolejna strata gdynian.

13'

Defensywa lidera nie jest monolitem. Konrad Jałocha musiał ratować sytuację i sprzątnąć piłkę spod nóg Pawła Wojciechowskiego. Już wcześniej Szymon Drewniak mógł zakończyć całą akcję uderzeniem.

12'

Michał Marcjanik wybrał się w pole karne gości przy okazji rzutu rożnego. Zapolował na dobre dośrodkowanie i główkował nieopodal bramki.

10'

Akcja z wykorzystaniem młodego Dominika Kościelniaka. Skrzydłowy przełożył sobie piłkę, ustawił do strzału i minimalnie chybił. Chrobry Głogów chce iść za ciosem!

7'

Marcin Warcholak wrzucił piłkę z autu na głowę Mateusza Szwocha. Kreatywny pomocnik Arki Gdynia próbował zgrać ją do partnera i wmieszali się w to wszystko piłkarze z Głogowa.

3'

Arka Gdynia musi poukładać swoją grę i przejąć inicjatywę. Na sam początek otrzymała zimny prysznic.

1'

Gol! Strzelił Łukasz Szczepaniak.

To się nazywa przebojowe otwarcie. Nie minęła minuta i Łukasz Szczepaniak wyprowadził Chrobrego Głogów na prowadzenie! Dobrą akcję przeprowadził Paweł Wojciechowski, a autor gola zwieńczył ją strzałem z bliska.

2
14:46

Sędzia: Paweł Malec (Łódź).

14:41

Arka Gdynia jest najlepszym zespołem sezonu na zapleczu Ekstraklasy. Zanim rozpocznie przygotowania do rywalizacji w elicie zagra mecz z Chrobrym Głogów. Dla drużyny Ireneusza Mamrota mecz nad morzem jest deserem po udanym roku.