Nie przynoszą efektu ataki Schalke. Brawa jednak za postawę gospodarzy.

Bayer 04 Leverkusen
90'

Spadło trochę tempo rywalizacji. Sędzia doliczył 4 minuty.

86'

Kolejne dośrodkowanie przed bramkę Leno, ale żaden z graczy Schalke nie doszedł do piłki.

84'

Ogromną wolę walki mają podopieczni Schalke! Teraz po składnej akcji Choupo-Moting uderzył obok słupka.

81'

Meyer stanął przez szansą, ale z około 10 metrów uderzył obok słupka.

78'

Schalke. Schodzi: Johannes Geis. Wchodzi: Leon Goretzka.

77'

Piłka w bramce Schalke po strzale Bellarabiego, ale Niemiec znajdował się na ofsajdzie. Niesamowity mecz w Gelsenkirchen!

76'

Schalke się nie poddaje! Teraz uderzył Belhanda i niewiele zabrakło, by Marokańczyk cieszył się z gola!

75'

Piękna akcja Bayeru z udziałem Chicharito i Brandta! W sytuacji sam na sam strzelał Niemiec, ale Faehrmann kapitalnie obronił!

74'

Kolejna szarża Bellarabiego zakończona celnym strzałem. Pewnie interweniował Faehrmann.

71'

Strzał głową Huntelaara i piłka nieznacznie przeszła nad poprzeczką.

68'

Odpowiedź Schalke! Huntelaar stanął oko w oko z Leno i nie zdołał go pokonać. Świetna parada bramkarza.

67'

Ależ grają Aptekarze! Indywidualna akcja Kampla, którego strzał o milimetry minął słupek bramki Faehrmanna!

66'

Strzał Bellarabiego z rzutu wolnego i piłka wylądowała na poprzeczce! Kapitalna próba gwiazdy Bayeru.

65'

Bayer. Schodzi: Omer Toprak. Wchodzi: Andre Ramalho.

54'

Kolejny kontratak Bayeru, ale Bellarabi został zatrzymany faulem przez Matipa.

60'

Gol! Strzelił Javier Hernandez. Asystował mu Julian Brandt. Bayer na prowadzeniu!!! Po kapitalnym kontrataku Brandt dograł do Hernandeza, który wygrał pojedynek z Faehrmannem. Obrona Schalke rozbita w pył!

56'

Gol! Strzelił Karim Bellarabi. Remis w Gelsenkirchen! Tym razem gol z niczego - po dalekim podaniu w pole karne Bellarabi uderzył z ostrego kąta niezbyt mocno, a Faehrmann przepuścił piłkę pod ręką!

55'

Powinno być 2:2, jednak Aranguiz w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił tylko w poprzeczkę. Milimetrów zabrakło Bayerowi!

54'

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Karim Bellarabi. Trafienie kontaktowe! Bellarabi wypuścił w bój Brandta, który płaskim strzałem wygrał pojedynek z Faehrmannem. Jeszcze będzie ciekawie!

53'

Więcej z gry mają po przerwie podopieczni Rogera Schmidta, ale wynik wciąż jest dla nich bardzo niekorzystny.

50'

Dobra interwencja Faehrmanna po akcji i strzale Bellarabiego! Było groźnie.

46'

Bayer. Schodzi: Lars Bender. Wchodzi: Stefan Kiessling.

46'

Początek II połowy.

45'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu.

43'

Głową strzelał z 6 metrów Huntelaar, ale nie sprawił problemów Leno.

42'

Bayer przeszedł do ofensywy, ale nie potrafi nic zdziałać.

39'

Nieudany strzał Aranguiza z rzutu wolnego.

38'

To z pewnością jeden z najlepszych występów Schalke w sezonie. Goście mają ogromne problemy z agresywnym pressingiem rywala.

34'

Choupo-Moting płasko dograł przed bramkę, gdzie na raty interweniował Leno!

33'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Bender.

32'

Bayer. Schodzi: Tin Jedvaj. Wchodzi: Benjamin Henrichs.

29'

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Max Meyer. Ależ grają dzisiaj gospodarze! Meyer idealnie dograł do Sane, a ten nie miał problemów z wygraniem pojedynku z Leno. Już 2:0!

Schalke 04 Gelsenkirchen
27'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Caicara.

25'

Świetna szansa dla Schalke! Choupo-Moting umiejętnie zwiódł rywala w polu karnym, ale jego uderzenie zostało w ostatniej chwili zablokowane!

21'

Sane beznadziejnym podaniem zakończył obiecująco zapowiadający się kontratak Schalke.

17'

Bellarabi pomknął skrzydłem i dograł na środek do Kampla, którego w ostatniej chwili uprzedzili obrońcy.

14'

Gol! Strzelił Eric-Maxim Choupo-Moting. Schalke prowadzi po indywidualnej akcji Kameruńczyka, który oddał strzał z 16 metrów, a piłka po rykoszecie od stopy Topraka wpadła do siatki.

12'

Świetna akcja Choupo-Motinga, po której z półobrotu strzelał Meyer. Na posterunku czujny Leno.

10'

Szansa dla Bayeru! Zaspali obrońcy Schalke i Brandt wyszedł sam na sam z Faehrmannem, ale próba przelobowania bramkarza okazała się niecelna.

9'

Inicjatywa nadal po stronie Schalke, goście słabo rozpoczęli zawody.

5'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Klaas-Jan Huntelaar oddał słabej jakości strzał i Leno zdołał wyczuć jego intencje, a następnie odbić piłkę do boku!

4'

Żółtą kartkę otrzymał Omer Toprak. Rzut karny dla Schalke po faulu Turka na rozpędzonym Sane!