Strzał rozpaczy oddał Marcel Schmelzer. Piłka przeleciała nad bramką.

2
84'
ZMIANA
82'

Świetną okazję mieli gracze z Dortmundu, ale najpierw dobrą interwencją popisał się Hradecky, a następnie strzał Mchitarjana zablokował obrońca.

2
80'

Goście wciąż są przy piłce, ale nie potrafią w żaden sposób zagrozić bramce przeciwnika.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Constant Djakpa.

1
72'

Henrich Mchitarjan próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z dystansu, ale ten popisał się udaną interwencją.

1
69'

Pulisić strzelił nad bramką.

2
68'

Po raz kolejny po dośrodkowaniu z kornera swojej szansy szukał Abraham i po raz kolejny uderzył nad bramką.

2
67'

Reus wrzucił piłkę z rzutu wolnego i mało brakło, by tuż przed Hradeckym strącił ją Bender. Obrońca gości nie zdołał jednak dotknąć piłki, co bramkarzowi Eintrachtu umożliwiło interwencję.

2
65'
ZMIANA

Dortmund. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Gonzalo Castro.

62'

Obrońcy Eintrachtu są dziś niemal bezbłędni. Tym razem perfekcyjnie upilnowali Kagawę.

1
61'

Jedna z nielicznych akcji gospodarzy zakończona została nieudanym dośrodkowaniem Chandlera.

1
57'

Strzał Mchitarjana został zablokowany. Gospodarze bronią się niemal całym zespołem.

2
55'

Po dośrodkowaniu Aubameyanga piłki w polu karnym nie opanował Kagawa.

2
52'

Kolejna akcja gości, która zakończona została podaniem prosto w ręce bramkarza Eintrachtu.

2
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową nad bramką uderzył Abraham.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Henrich Mchitarjan.

Borussia Dortmund
4
45'

Niesamowite! W ostatniej akcji pierwszej połowy Borussia zdobyła bramkę, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego. Jak pokazały telewizyjne powtórki była to błędna decyzja arbitra.

4
45'

Nie sposób zliczyć nieudanych dośrodkowań dortmundczyków. Kolejne miało miejsce po złym dograniu Sahina z rzutu rożnego.

2
43'

Po dośrodkowaniu ze skrzydła piłkę bez problemów złapał Hradecky.

2
40'

Kombinacyjna akcja gości, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

1
38'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gości było nieudane. Chwilę później po wrzutce z drugiego skrzydła piłkę pewnie chwycił Hradecky.

1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Szabolcs Huszti.

3
35'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gości.

4
32'

Wciąż optyczną przewagę mają goście, lecz gospodarze sktuecznie grają w defensywie i na niewiele pozwalają rywalom w ofensywie.

3
29'

Durm po ziemi uderzył z 25. metra, ale na posterunku był Hradecky.

3
27'

Dortmundczycy szukają swoich szans głównie po dośrodkowaniach ze skrzydeł. Obrońcy Eintrachtu póki co są jednak nieomylni.

3
24'

Borussia miała dobrą okazję do wyrównania. Marco Reus zagrał do będącego na dziewiątym metrze Aubameyanga, ale ten fatalnie przestrzelił.

2
22'

Z trybun stadionu we Frankfurcie słychać przeraźliwe gwizdy. To oznaka tego, że Borussia jest przy piłce i mozolnie konstruuje kolejne akcje, lecz żadna z nich nie jest zakończona strzałem.

2
19'

Stracona bramka podziałała na zawodników z Dortmundu drażniąco. Borussia częściej atakuje, ale w jej szeregach jest sporo niedokładności.

2
16'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emerick Aubameyang.

16'

Borussia chciała szybko odpowiedzieć na straconą bramkę, lecz w polu karnym piłki nie opanował Aubameyang.

3
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan Aigner. Asystował mu Makoto Hasebe. Ataki Eintrachtu przyniosły skutek. Hasebe po krótkim rozegraniu rzutu rożnego wrzucił w pole karne, a tam piłkę głową do siatki skierował Aigner.

3
13'

Gospodarze przejęli inicjatywę i częściej goszczą pod bramką Borussi.

2
11'

Wrzutka Reusa z rzutu wolnego prosto w ręce bramkarza Eintrachtu.

2
8'

Świetna okazja Eintrachtu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Castaignos, ale w kapitalnym stylu piłkę nad bramką przeniósł Burki.

2
7'

Burki wybiegł z bramki i ubiegł nadbiegajacego napastnika Eintrachtu.

2
5'

Od pierwszego gwizdka przewagę mają goście, ale nadal nie potrafili stworzyć groźnej sytuacji.