Ligue 1: 34. kolejka
17 kwi 2016 21:00
90+3'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi.

Wstrzelił się Batshuayi, ale za późno. Ta bramka nie zmieni już zwycięzcy pojedynku!

90'

Sędzia postanowił doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu.

88'

Monaco. Schodzi: Nabil Dirar. Wchodzi: Ivan Cavaleiro.

86'

"Ole, ole" na trybunach. Kibice AS Monaco są już pewni zwyciestwa i zaczynają bawić się. Trudno im się dziwić.

84'

Płaskie dośrodkowanie bez adresata w pole karne zespołu z Marsylii.

82'

Siadło widowisko przy stanie 2:0. Niby atakuje Olympique Marsylia, ale gdzie ma znaleźć resztki optymizmu, gdy czas ucieka, a gra nie klei się.

79'

Nieporadnie zachował się Danijel Subasić. Na szczęście nie sprowadził na drużynę jakiegoś kataklizmu.

77'

Monaco. Schodzi: Jeremy Toulalan. Wchodzi: Thomas Lemar.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Raggi.

75'

Gol! Strzelił Andrea Raggi. Asystował mu Fabinho.

2:0 i AS Monaco już bliziutko zwycięstwa! Fabinho przedłużył dośrodkowanie z rzutu rożnego na drugi słupek. Tam znalazł się Raggi i ze stoickim spokojem przyjął sobie piłkę i uderzył do siatki.

72'

Decydującą fazę widowiska otworzył Helder Costa. Przypadkowo piłka trafiła w jego posiadanie. Zdecydował się w tej sytuacji na strzał z fałsza. Pudło!

72'

Wchodzimy w decydującą fazę meczu! 20 minut i wszystko będzie jasne. Bliżej zwycięstwa AS Monaco.

71'

Monaco. Schodzi: Lacina Traore. Wchodzi: Guido Carrillo.

70'

Najlepsze dziś dośrodkowanie AS Monaco z rzutu rożnego. Jego autorem Nabil Dirar. Po nim strzał głową, ale anemiczny i obok bramki Marsylii.

69'

Na trybunach.

66'

Helder Costa też kwalifikuje się do zmiany, ale nie widać popłochu na ławce rezerwowych AS Monaco. Strzał tego zawodnika z rzutu wolnego poszybował hen wysoko ponad bramką.

64'

Nie wygląda dobrze sytuacja zespołu z Marsylii. Trener gości szykuje następną zmianę personalną.

62'

Delikatnie zapachniało wyrównaniem! Michy Batshuayi uwolnił się spod opieki rywali i główkował tuż obok bramki po wrzutce Benjamina Mendy'ego.

60'

Helder Costa został kopnięty w piszczel przez Buonę Sarra. Potrzebował chwili ofensywny gracz AS Monaco, by dojść do siebie.

58'

Bouna Sarr dośrodkował płasko wprost pod nogi przeciwnika. Był jeszcze w pobliżu Michy Batshuayi i strzelił w zasięgu rąk Danijela Subasicia.

57'

AS Monaco nadal na prowadzeniu po golu Bernardo Silvy!

56'

Lacina Traore chciał przestawić sobie przeciwnika. Zdaniem sędziego trochę przesadził i od rzutu wolnego rozpocznie Olympique Marsylia.

50'

Teraz Olympique Marsylia musi poszukać wyrównania. Pierwsze ataki gości po zmianie wyniku nie wyglądają dobrze.

48'

Perfekcyjnie rozpoczęła się druga połowa dla zespołu z Księstwa. Przed przerwą mieli delikatną przewagę. Nagroda nadeszła dopiero po powrocie z szatni.

47'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Nabil Dirar.

"Dycha" AS Monaco miała mnóstwo miejsca przed polem karnym Olympique Marsylia. Goście chyba byli jeszcze myślami w szatni, ponieważ patrzyli jak Bernardo Silva dobiegł do 18. metra i strzelił precyzyjnie w narożnik bramki! AS Monaco na prowadzeniu.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

44'

Dobra szansa na gola do szatni! Fabinho mierzył długo z rzutu wolnego z 23. metra. Płaski strzał przeturlał się obok bramki i pierwsza połowa zakończy się wynikiem bezbramkowym.

42'

W rzutach rożnych jest 4:0 dla AS Monaco. Żadne dośodkowanie z narożnika boiska nie skończyło się strzałem.

40'

Bernardo Silva sfaulował przeciwnika w środku pola. Olympique rozpoczął od rzutu wolnego. Podanie do Alaixys Romao, którego natychmiast zaaatakowali gracze AS Monaco.

37'

Typowy strzał do statystyk oddał Helder Costa. Ani silny, ani precyzyjny i generalnie bez większego sensu.

35'

Bernardo Silva zatańczył w polu karnym. Strzelił po tym wprost w stojącego na spalonym Lacinę Traore. Gra przerwana i dobitka Fabinho nie ma jakiegokolwiek znaczenia.

34'

Ricardo Carvalho podał niebezpiecznie do własnego bramkarza. Danijel Subasić dał sobie radę i wyekspediował piłkę daleko od własnej bramki.

32'

Helder Costa zabrał piłkę defensorowi tuż przed polem karnym. Byłoby bardzo niebezpiecznie, gdyby atakujący AS Monaco nie wybiegł z piłką poza boisko.

30'

Steve Mandanda króluje w powietrzu. Bramkarz Olympique Marsylia wyszedł na przedpole złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

27'

Dwie sytuacje strzeleckie AS Monaco i dwie interwencje Steve'a Mandandy. Czyżby gospodarze przejmowali kontrolę nad wydarzeniami?

24'

Celne uderzenie! To Andrea Raggi puścił "szczura" w objęcia Steve'a Mandandy z 20. metra. Oby to był dobry prognostyk.

22'

Piłka w siatce Olympique, ale nie ma gola! Lacina Traore był na spalonym, kiedy Nabil Dirar wstrzelił futbolówkę w pole karne.

21'

Michy Batshuayi dostał podanie z głębi pola. Nie zdołał opanować piłki pod naciskiem Jeremy'ego Toulalana. Interwencja weterana AS Monaco była szalenie ważna.

20'

Kibice wyrażają dezaprobatę. To nie może się podobać. Faul za faulem, a strzałów celnych zero.

17'

Wysoki pressing Masylii przynosi skutek. AS Monaco ratuje się następnym faulem. Tym razem przesadził Andrea Raggi.

16'

Alaixys Romao upomniany przez sędziego za odkopnięcie piłki po gwizdku. Anthony Gautier ma coraz bardziej surowy wyraz twarzy.

13'

Lucas Ocampos huknął sprzed pola karnego. Płasko bita piłka przeturlała się obok bramki AS Monaco!

11'

Tak samo jak z rzutu rożnego. Ponownie przeciągnięte dośrodkowanie. Może czas na zmianę wykonawcy. Szkoda zachodu piłkarzy, którzy przybiegają w pole karne Marsylii.

9'

Piłka w środku pola. Jedna i druga drużyna domagała się wrzutu z autu. Sędzia przyznał go AS Monaco, ale gospodarze nie zrobili z niego jakiegokolwiek użytku.

7'

Lacina Traore wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika boiska ominęło całe towarzystwo zebrane pod bramką Olympique Marsylia.

5'

Ostry wślizg wykonał Jeremy Toulalan w nogi Sarra. Sędzia powinien trochę utemperować piłkarzy, skoro na początku meczu grają tak agresywnie.

4'

Remy Cabella rozpędził się przy linii bocznej boiska. Gospodarze nie pozwolili mu kontynuować ataku, a zatrzymali faulem.

2'

Pierwsze dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Olympique. Nie pozwolili na oddanie strzału piłkarze w granatowo-błękitnych strojach.

20:56

Ławka rezerwowych Olympique Marsylia: Yohann Pele - Rolando, Brice Dja Djedje, Abou Diaby, Georges-Kevin N'Koudou, Florian Thauvin, Steven Fletcher.

20:56

Ławka rezerwowych AS Monaco: Paul Nardi - Jemerson, Thomas Lemar, Joao Moutinho, Ivan Cavaleiro, Guido Carrillo, Vagner Love.