Lucas Moura i jego bardzo ciekawa akcja indywidualna. Zabrakło chyba energii pomocnikowi na dobre dośrodkowanie.

Caen. Schodzi: Jonathan Delaplace. Wchodzi: Jean Victor Makengo.

79'

Gregory van der Wiel trafił w słupek. Dobitka niecelna. Wielka jest dziś siła ofensywna Paris Saint-Germain.

76'

Gol! Strzelił Maxwell.

Maxwell zdobył gola po podaniu Cavaniego. Po prostu nie mógł się pomylić i zrobiło się 6:0 w stolicy Francji!

Paris Saint-Germain
73'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia pozostał niewzruszony i kazał kontynuować grę.

70'

Salvatore Sirigu jest w świetnej formie. Doskonała interwencja po strzale z rzutu wolnego.

68'

PSG. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Maxwell.

67'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Hervin Ongenda.

66'

Caen. Schodzi: Jordan Nkololo. Wchodzi: Julien Feret.

Julien Feret #25
Jordan Nkololo #8
63'

Angel di Maria miał następną szansę na zdobycie gola. Dwoi się i troi bramkarz Caen, by nie doszło to totalnego upokorzenia jego zespołu.

60'

Była szansa dla Caen na wyprowadzenie kontrataku. Złe podanie i wszystko trzeba zaczynać od początku.

57'

Szukają gola honorowego przyjezdni. Herve Bazile musi popracować nad precyzją swoich uderzeń, by trafić do siatki Paris Saint-Germain.

55'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović.

Nie ma wątpliwości, która drużyna wygra ten mecz i zrobi to w sposób efektowny. Zlatan Ibrahimović zamknął tym razem wrzutkę od Kurzawy i dokłada następnego gola na swoje konto!

53'

Caen. Schodzi: Saidi Ntibazonkiza. Wchodzi: Herve Bazile.

Herve Bazile #20
52'

Gol! Strzelił Angel di Maria.

To już pogrom! Angel di Maria dostał podanie od Zlatana Ibrahimovicia i znakomicie przelobował bramkarza w sytuacji sam na sam.

49'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

3:0. W końcu wstrzelił się Cavani. Nie mogło być inaczej, ponieważ po akcji Zlatana Ibrahimovicia oraz Lucasa Moury pozostało dopełnić formalności.

48'

Lucas Moura zamykał na drugim słupku dośrodkowanie Angela Di Marii. Za mało było tam miejsca, żeby zrobic cokolwiek pożytecznego dla Paris Saint-Germain.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45+2'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi.

Paris Saint-Germain nawet podwoiło prowadzenie tuż przed zejściem do szatni. Mocne uderzenie Matuidiego w narożnik po podaniu Zlatana Ibrahimovicia!

45'

43'

Benjamin Stambouli popisał się wyborną interwencją, dzięki której Paris Saint-Germain utrzyma prowadzenie do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie.

41'

Saidi Ntibazonkiza chce zrehabilitować się za błąd przed golem Zlatana Ibrahimovicia. Były gracz Cracovii wywalczył korner.

37'

Techniczny strzał Zlatana Ibrahimovicia. Szwed nadał piłce za mało rotacji i skończyło się pudłem.

35'

Tym razem dośrodkował ze stałego fragmentu Lucas Moura. Do piłki dopadł Marquinhos, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

32'

Vincent Bessat jest już w pełni sił i nawet spróbował uderzyć. Piłka poleciała wysoko i Salvatore Sirigu odprowadził ją wzrokiem poza boisko.

30'

Gra wznowiona. Mistrzowie Francji próbowali dojść do złego dośrodkowania Angela Di Marii x rzutu wolnego. Robili to nieprzepisowo i sędzia postanowił przerwać grę.

28'

Vincent Bessat starł się w powietrzu ze Zlatanem Ibrahimoviciem. To musiało boleć i obrońca Caen poprosił o pomoc masażystów.

25'

Następna szansa i ponownie Edinson Cavani jest w roli głównej. Po podaniu Zlatana Ibrahimovicia próbował pokonać podcinką bramkarza Caen. Zabrakło precyzji po pięknej akcji.

23'

Tym razem Edinson Cavani mierzył z rzutu wolnego. Prosto w mur uderzył napastnik Paris Saint-Germain.

21'

Edinson Cavani czekał na możliwość oddania strzału po dośrodkowaniu. Co prawda Urus nie dopadł do piłki, ale nieomal wyręczył go obrońca Caen, który był blisko gola samobójczego. Remy Vercoutre musiał ratować sytuację.

18'

Paris Saint-Germain próbuje uspokoić grę. W ostatnich minutach faworyt pozwolił na zaskakująco dużo przyjezdnym.

15'

Saidi Ntibazonkiza  dośrodkował, a Sylvio Ronny Rodelin główkował niebezpiecznie. Dosłownie kilku centymetrów zabrakło napastnikowi Caen do szczęścia.

13'

Caen nie poddaje się i próbuje natychmiast odpowiedzieć. Salvatore Sirigu musiał interweniować, a jego umiejętności sprawdził Lebrogne.

11'

Benjamin Stambouli ruszył z kontratakiem po stracie Saidiego Ntibazonkizy. Co prawda podał źle, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Zlatan i strzelił z dystansu do bramki na 1:0!

8'

Angel di Maria próbował uruchomić podaniem Zlatana Ibrahimovicia. Rywale przeczytali dobrze intencję reprezentanta Argentyny.

6'

N'Kololo szarżował na skrzydle. Musiał interweniować Layvin Kurzawa. Odważnie rozpoczęli goście w Paryżu.

4'

Zlatan Ibrahimović składał się do strzału i w tym momencie został zablokowany przez czujnego defensora Caen.