07 maj 2016 21:00
90'

Sędzia doliczył 60 sekund.

87'

Kibice gospodarzy zaczynają świętować, taki wynik oznacza, że OL wywalczy wicemistrzostwo Francji.

85'

Widać dużą złość w poczynaniach zawodników AS Monaco. Oni doskonale wiedzą, że nie tak miał wyglądać ten mecz.

80'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette.

AS Monaco na kolanach a Alexandre Lacazette z hat-trickiem! Francuz uniknął spalonego i na raty - piłka po jego pierwszym strzale odbiła się od słupka - pokonał Subasicia!

77'

Gospodarze spokojnie budują kolejne akcje. Czyżby jeszcze jedna bramka?

75'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Carvalho.

74'

Ol. Lyon. Schodzi: Maxwell Cornet. Wchodzi: Nabil Fekir.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Maxwell Cornet #27
71'
69'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
67'

Olympique nie ma zamiaru oddać pola, gospodarze chcą powiększyć swoją przewagę.

66'

Bardzo groźne uderzenie Ghezzala bezpośrednio z rzutu wolnego poszybowało tuż nad poprzeczką!

65'

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Toulalan.

64'

Ol. Lyon. Schodzi: Christophe Jallet. Wchodzi: Rafael.

Rafael #20
62'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Vagner Love.

59'

Gol! Strzelił Mapou Yanga-Mbiwa. Asystował mu Christophe Jallet.

Piłka po strzale głową Jalleta trafiła w słupek, gospodarze jednak nie odpuścili i chwilę później po dokładnym dograniu z bliska do pustej bramki futbolówkę skierował Yanga=Mbiwa!

56'

Odważny strzał z woleja Lemar minął bramkę o zaledwie kilkanaście centymetrów!

54'

Gracze Monaco nie potrafią się zorganizować.

52'

Alexandre Lacazette mógł mieć na koncie już trzy gole, gdyby tylko odczytał zamiary swojego kolegi. Odrobinę spóźniona reakcja uniemożliwiła mu udane skończenie akcji.

49'

Szybkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, piłka trafiła do Ferriego, który uderzył mocno i bardzo wysoko.

48'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

46'

Monaco. Schodzi: Helder Costa. Wchodzi: Thomas Lemar.

20:42

Druga połowa rozpoczęta.

45+2'

To mogło być mocne zakończenie pierwszej części meczu! Znakomitą indywidualną akcją popisał się Ghezzal, ale jego uderzenie bezbłędnie broni Subasić!

45'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

43'

Czy ten niespodziewany gol zmobilizuje piłkarzy Monaco do walki w drugiej połowie?

41'

Gol! Strzelił Ricardo Carvalho.

Zupełnie nieudane piąstkowanie w wykonaniu Anthony'ego Lopesa zostało wykorzystane przez znajdującego się tuż obok Ricardo Carvalho.

38'

Pogubili się tym razem zawodnicy OL i na pustą bramkę z dystansu uderzał Costa - zabrakło naprawdę niewiele!

35'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Christophe Jallet.

Pogrom! Gospodarze bawią się z rywalem, strzelając mu kolejne gole. Drugi raz w tym meczu uczynił to Lacazette!

33'

Gol! Strzelił Mapou Yanga-Mbiwa. Asystował mu Maxime Gonalons.

Co za błąd obrońców Monaco! Całkowicie pozostawiony bez opieki w polu karnym Mapou Yanga-Mbiwa bez problemu podwyższa wynik!

32'

Cornet jest bardzo aktywny, zresztą jak wszyscy ofensywni piłkarze "Les Gones". Uderzona przez niego futbolówka trafiła w boczną siatkę.

30'

Odrobinę zagotowało się w polu karnym OL. Z dobrej strony pokazał się Silva, lecz w ostatniej chwili powstrzymał go Umtiti, ratując swój zespół.

27'

Ekipa ze Stade Gerland całkowicie dominuje i jeżeli utrzyma taki poziom, to będziemy świadkami pogromu.

25'

Kibice w Lyonie trzeci raz podskoczyli z radości, ale tym razem ich euforia trwała tylko kilka sekund, ponieważ arbiter słusznie nie zaliczył trafienia Corneta. Gracz gospodarzy był na spalonym.

24'

I znów mamy medyków na murawie. Tym razem ich pomocy potrzebuje Lopes. Na całe szczęście zmiana nie będzie potrzebna.

23'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Lacina Traore.

Dramat AS Monaco i zupełnie niezrozumiałe zachowanie Traore, który przed chwilą zobaczył przecież "żółtko"!

22'

Gonalons postanowił sprawdzić Subasicia strzałem z dystansu. Nie była to jednak dobra próba.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Lacina Traore.

19'

To mogła być niezła akcja Monaco, lecz wychodzący z kontratakiem Dirar został nieprzepisowo zatrzymany.

17'

Krótka chwila przerwy, pomocy medycznej potrzebuje Jallet.

15'

Jemerson przeniósł piłkę nad poprzeczką, ale nawet gdyby padł gol nie zostałby on uznany - arbiter dopatrzył się faulu w ataku.

13'

Jallet przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Monaco!

12'

To mogła być kolejna bramka dla rozpędzonych gospodarzy! Ghezzala zeszedł do środka, wypatrzył Lacazette'a, a Francuz popisuje efektownym strzałem z woleja! Goście przed stratą gola uratował tylko drobny kiks!

8'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Sergi Darder.

A jednak! OL prowadzi już 2:0! Sergi Darder świetnie wypatrzył Lacazette'a, który strzałem bez przyjęcia wprawił miejscowych kibiców w szał radości!

5'

Zawodnicy z Lyonu chcieli iść za ciosem, ale zapędy Jalleta powstrzymał arbiter linowy, dopatrując się spalonego.

3'

Gol! Strzelił Rachid Ghezzal.

Doskonały początek gospodarzy! Świetne zachowanie Lacazette'a, który mimo trudnej sytuacji zdołał uruchomić Ghezzala, a ten wykorzystał błąd formacji obronnej i posłał piłkę między nogami golkipera Monaco!