Polonia cofnęła się do defensywy. Stal stara się atakować.

Pol. Bytom. Schodzi: Michał Szal. Wchodzi: Seweryn Pielichowski.

Seweryn Pielichowski #15
schodzi Schodzi
Michał Szal #2
75'

Gol! Strzelił Damian Łanucha. Piłkarz Stali popisał się mocnym strzałem w róg bramki.

74'

Rzut karny dla Stali Stalowa Wola! Faulowany był Bartłomiej Bartosiak.

72'

Gol! Strzelił Marcin Lachowski. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Lachowski popisał się celnym strzałem głową. Źle w tej sytuacji zachował się bramkarz Stali.

Polonia Bytom
71'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Mateusz Kantor.

65'

Niesygnalizowany strzał z dystansu oddał Mateusz Kantor. Z problemami interweniował bramkarz Polonii.

59'

Dużo niedokładności, zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Teraz lekką przewagę ma Polonia.

55'

Seria rzutów rożnych dla Polonii. Zamieszanie pod bramką Stali, lecz ostetcznie gospodarze zdołali wybić piłkę.

52'

Stal stara się atakować. Dobrze gra jednak defensywa Polonii.

50'

Dość spokojny początek drugiej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Od kilku minut oba zespoły nie potrafią wypracować sobie dobrej okazji.

38'

Gra toczy się w środku boiska. Lekką przewagę ma Stal.

32'

Zamieszanie pod bramką Stali. Ostatecznie jeden z zawodników Polonii oddał niecelny strzał.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Oziębała.

30'

Gol! Strzelił Mateusz Kantor. Asystował mu Adrian Bartkiewicz. Piłkarz Stali oddał świetny strzał z kilkunastu metrów po długim słupku.

24'

Nie potrafią przeprowadzić piłkarze ze Stalowej Woli groźnej akcje ofensywnej.

19'

Gol! Strzelił Bartłomiej Setlak. Piłkarz Polonii popisał się fantastycznym strzałem z dystansu.

Bartłomiej Setlak #6
18'

Od kilku minut utrzymuje się przewaga Polonii Bytom.

14'

Gol! Strzelił Michał Zieliński. Asystował mu Marcin Lachowski.

Po podaniu z głębi pola Zieliński miał przed sobą tylko Wietechę i tę sytuację pewnie wykorzystał.

11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Michał Bogacz. Adrian Olszewski nie dał się jednak zaskoczyć.

11'

Z kilkunastu metrów strzelał Damian Łanucha. Po rykoszecie piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

8'

Groźną kontrę wyprowadziła Polonia. Z piłką pobiegł Aleksander Januszkiewicz i ostatecznie wywalczył rzut rożny.

6'

Lewym skrzydłem urwał się Mateusz Kantor. Daleko z bramki wyszedł jednak bramkarz Polonii i zdołał zatrzymać zawodnika Stali.

5'

Z dystansu niecelny strzał oddał Damian Łanucha.

2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Przemysław Oziębała. Uderzenie było jednak niecelne.