Primera Division: 30. kolejka
20 mar 2016 16:00
90+5'

Piłka po strzale rozpaczy Triguerosa poleciała daleko obok spojenia słupka z poprzeczką.

90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

90+3'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dobrze kryty Jeremy Mathieu nie zdołał oddać strzału.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty. Piłkarze Villarreal bezskutecznie domagali się rzutu karnego.

90'

Po dośrodkowaniu Mascherano z woleja obok bramki strzelił Luis Suarez.

88'

Będzie gorąco w końcówce meczu! Barca w ataku pozycyjnym, Villarreal czeka na błyskawiczną kontrę.

85'

Silne uderzenie Alvesa z dystansu w wielkim stylu złapał Sergio Asenjo!

85'

Żółtą kartkę otrzymał Manu Trigueros. Sędzia po raz kolejny przesadził.

Villarreal CF
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Gaspar.

82'

Ivan Rakitić! Po piąstkowaniu bramkarza Villarreal piłkę na nodze miał Chorwat, który w dobrej sytuacji skiksował!

78'

Barcelona ma spore problemy w drugiej połowie ze stworzeniem kombinacyjnej akcji. Villarreal dobrze spisuje się na tyłach.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Pina.

74'
71'

Kapitalna interwencja Sergio Asenjo! Bramkarz Villarreal zdołał odbić groźny strzał głową Rakiticia!

67'

Po wyrównującej bramce nieco uspokoiło się spotkanie. Gra toczy się w środku boiska.

63'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jeremy Mathieu.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od ciała Francuza i wpadła do saitki Barcy!

1
1
60'

Kapitalny mecz się zrobił! W polu karnym dryblował Neymar, którego silne uderzenie z najwyższym trudem obronił Sergio Asenjo.

60'

Znów groźnie!!! Strzał z ostrego kąta Castillejo zdołał sparować bramkarz Barcy, a po chwili tuż obok słupk uderzył Eric Bailly.

59'

Villarreal w gazie! Jeremy Mathieu w fatalnym stylu stracił piłkę i do sytuacji sam na sam mógł wyjść Cedric Bakambu. Napastnik gospodarzy zamiast strzelić, szukał lepiej ustawionego kolegi i zagrał wprost pod nogi rywala.

57'

Gol! Strzelił Cedric Bakambu.

Villarreal wraca do gry! Denis Suarez w kapitalnym stylu wpadł w pole karne i oddał strzał, który do boku sparował Claudio Bravo. Chilijczyk nie miał już nic do powiedzenia przy dobitce Bakambu!

1
1
57'

FC Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Dani Alves.

54'

Po groźnym uderzeniu Triguerosa piłka prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Barcy.

54'

Bruno Soriano z 18 metrów z rzutu wolnego strzelił prosto w mur graczy Barcy.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba. Villarreal będzie mieć rzut wolny w pobliżu pola karnego Barcy.

FC Barcelona
50'

Optyczną przewagę uzyskali goście, ale jako pierwszy strzał oddał napastnik gospodarzy - Cedric Bakambu. Uderzenie było jednak zbyt lekkie, aby zaskoczyło golkipera Barcy.

46'

Początek drugiej części gry.

44'

Neymar zagrał w pole karne do Messiego, którego lekki strzał bez problemu złapał Marco Asensio.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Rukavina.

1
41'

Gol! Strzelił Neymar.

Brazylijczyk uderzył technicznie wprost do siatki Villarreal!

1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Ruiz.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Asenjo. Bramkarz sfaulował w polu karnym Neymara.

40'

Rzut karny dla Barcelony!

1
1
39'

Ależ okazja dla gospodarzy! Mario Gaspar groźnie dośrodkował wzdłuż trzeciego metra i w piłkę nie zdołał trafić Cedric Bakambu!

36'

W końcu akcja Villarreal! Denis Suarez wycofał piłkę na linię pola karnego do Triguerosa, który bez namysłu huknął w światło bramki. Na posterunku stał Claudio Bravo.

36'

Barcelona przejęła inicjatywę. Goście mieli większe problemy jedynie na początku meczu.

32'

Lionel Messi spróbował indywidualnego rajdu, jednak zatrzymał się na drugim rywalu w polu karnym.

28'

Claudio Bravo wybiegł przed pole karne i zdołał zatrzymać zagranie "czubem" Bakambu. Ryzykowne zagranie bramkarza Barcy.

28'

Neymar czarował w polu karnym aż w końcu padł jak rażony piorunem. Sędzia zdecydowanym gestem zarządził dalszą grę.

24'

Na trybuny został odesłany trener Villarreal - Marcelino Garcia Toral! Z takim skrupulatnym sędziowaniem o czerwoną kartkę nie będzie trudno!

24'

Żółtą kartkę za pretensje w kierunku arbitra otrzymał Bruno Soriano.

23'

Gerard Pique mógł wylecieć z boiska! Stoper Barcy sfaulował rywala, ale błąd popełnił sędzia, który nakazał dalszą grę.

20'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić.

Bramka dla Barcelony! Po rzucie wolnym zrobił się spory kocioł w polu karnym Villarreal, w którym najlepiej zachował się Ivan Rakitić. Chorwat strzelił po ziemi z 11 metrów!

2
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soldado.

18'

Służby medyczne znalazły się na trybunach. Okazuje się, że po niedawnym strzale Messiego... uczerpiała jedna z fanek, która próbowała odbić uderzenie ręką.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Stoper zagrał ręką.

15'

Kolejna próba Messiego z dystansu. Tym razem posłał piłkę w trybuny El Madrigal.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Arda Turan.

13'

Lionel Messi został zablokowany przy strzale z ok. 20 metrów.

10'

Ivan Rakitić odebrał piłkę przed polem karnym Villarreal i oddał techniczny strzał obok słupka.

7'

Cedric Bakambu robi dziś co chce! Napastnik przyjął piłkę piętką i z ostrego kąta oddał groźny strzał. Claudio Bravo zdołał odbić jego uderzenie.

5'

Na razie FC Barcelona nie potrafi się przebudzić. Luis Suarez ruszył z kontrą, podniósł głowę, by znaleźć Neymara i w tym czasie rywal odebrał mu futbolówkę.

1'

Już mogła być bramka dla Villarreal!!! Cedric Bakambu kapitalnie minął Pique, dośrodkował na 6. metr, gdzie w wielkim zamieszaniu podbramkowym piłka odbiła się najpierw od pleców gracza Barcy, a następnie od słupka!

15:16

Spotkanie poprowadzi Sanchez Martinez. Jedenastki i rezerwy można znaleźć pod zakładką "składy".

15:16

[p]Atletico Madryt przegrało wczoraj ze Sportingiem Gijon, dzięki czemu FC Barcelona może odskoczyć od wicelidera na odległość aż 11 punktów! "Duma Katalonii" zagra na wyjeździe z czwartym Villarreal CF.