Silnie z prawej nogi huknął Jewhen Konoplianka. Rulli z wielkimi problemami odbił piłkę przed siebie.

Sociedad. Schodzi: Carlos Vela. Wchodzi: Mikel Gonzalez.

Niecelnie z główki uderzył Vicente Iborra.

83'

Zaczyna się napór Sevilli! Rulli kapitalnie obronił płaski strzał z dystansu.

81'

Ależ blisko!!! Kevin Gameiro z ostrego kąta uderzył tuż obok słupka bramki Sociedad!

79'

Mimo gry w przewadze, piłkarze Sevilli mają problemy ze stworzeniem groźnej okazji.

75'

Co zrobił Rulli?! Bramkarz gości wybił piłkę wprost pod nogi Gameiro, który ruszył do sytuacji sam na sam. Kapitalnym powrotem popisał się jednak Inigo Martinez!

75'

Żółtą kartkę otrzymał Geronimo Rulli. Doigrał się bramkarz Sociedad. Ukarany za grę na czas.

Geronimo Rulli #1
74'

Geronimo Rulli już drugi raz zwija się z bólu. Argentyńczyk wyraźnie gra na czas.

71'

Steven N'Zonzi wygrał powietrzny pojedynek z bramkarzem Sociedad, ale uderzył nad poprzeczką!

70'

Z ostrego kąta na uderzenie zdecydował się Vitolo, jednak kolejną udaną interwencją popisał się Rulli.

70'

Carlos Vela uderzył z dystansu, ale na posterunku stał bramkarz Sevilli.

68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Markel Bergara. Pomocnik Sociedad sfaulował rywala w środku boiska i wyleciał z boiska. Bardzo głupie zachowanie autora pierwszej bramki!

65'

Sevilla. Schodzi: Grzegorz Krychowiak. Wchodzi: Steven N'Zonzi. Wydaje się, że Polakowi nie doskwierał żaden uraz i była to decyzja taktyczna trenera.

65'

Bardzo niecelny strzał z 17 metrów w wykonaniu Vitolo.

65'

Jose Antonio Reyes szykował się do potężnej bomby z 14 metrów, ale... nie trafił w piłkę! Druga próba została zablokowana.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Antonio Reyes. Skrzydłowy zagrał piłkę ręką.

62'

Ostre starcie przy linii bocznej pomiędzy Krychowiakiem i Illarramendim. Pomocnik Sociedad leżąc, przytrzymywał Polaka.

62'

Sevilla przejęła inicjatywę i praktycznie nie schodzi z połowy rywala. To będzie emocjonujące pół godziny na Sanchez Pizjuan!

57'

Koronkowa akcja Sevilli, która zaczęła się od rajdu Krychowiaka. Ostatecznie w polu karnym został zablokowany Kevin Gameiro.

54'

Piłkarze Sociedad są bardzo groźni przy stałych fragmentach gry. Po rzucie rożnym nieczysto w piłkę z główki trafił Inigo Martinez.

52'

Sociedad. Schodzi: Carlos Martinez. Wchodzi: Aritz Elustondo. Martinez został zniesiony na noszach.

wchodzi Wchodzi
Aritz Elustondo #17
schodzi Schodzi
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mariano.

Sevilla FC
51'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Piłka przeleciała pod brzuchem Rulliego!

50'

Żółtą kartkę otrzymał Markel Bergara.

50'

Rzut karny!!! Grzegorz Krychowiak został sfaulowany w polu karnym Sociedad!

48'

Carlos Martinez zwija się z bólu na murawie. To może być poważna kontuzja prawego defensora.

46'

Początek drugiej połowy!

45'

Bardzo słaby strzał z dystansu Zurutuzy. Sergio Rico bez problemu złapał piłkę. Sędzia doliczył minutę.

44'

Grzegorz Krychowiak ładnie wypuścił w uliczkę Reyesa, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

40'

Bardzo dobra gra w defensywie Sociedad. Piłkarze Sevilli są bezradni w okolicy pola karnego rywala.

36'

Rulli uprzedził na szóstym metrze Vitolo i dostał korkami po plecach. Na szczęście bramkarz Sociedad może kontynuować grę.

34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Grzegorz Krychowiak. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Polak odbił piłkę plecami i ta wpadła do siatki Sevilli! Wielki pech naszego pomocnika.

33'

Trwa napór Sevilli! Kevin Gameiro dostał świetnie prostopadłe podanie w pole karne, ale przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem!

31'

Kapitalny powrót Krychowiaka! Polak wślizgiem zatrzymał zagranie w kierunku nadbiegającego napastnika Sociedad. To mogła być bramkowa okazja!

30'

Silny strzał Vitolo! Bramkarz Sociedad sparował piłkę przed siebie, a z dystansu obok słupka dobił Ever Banega.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami.

Sevilla FC
29'

W końcu groźna okazja dla Sevilli! Strzał Gameiro z ostrego kąta nogami obronił Rulli.

28'

Kontrowersyjna sytuacja! Adil Rami został lekko popchnięty przez rywala w polu karnym Sociedad, jednak sędzia nakazał dalszą grę.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Oiarzabal.

Mikel Oiarzabal #9
26'

Asier Illarramendi tym razem źle wykonał rzut wolny. Z 26 metrów trafił w mur graczy Sevilli.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Vitolo.

Sevilla FC
23'

Sevilla ma spore problemy ze skontruowaniem ataku. Grę na swoje barki chciał przejąć Kevin Gameiro, jednak Francuz w polu karnym zatrzymał się na jednym z rywali.

19'

Sevilla miała rzut wolny z 23 metrów, jednak Jose Antonio Reyes trafił wprost w dobrze ustawiony mur.

14'

Po złym wybiciu piłki przez Ramiego do uderzenia z woleja dopadł Carlos Vela. Meksykanin jednak skiksował i futbolówka poleciała w trybuny Sanchez Pizjuan.

12'

W środku boiska faulował Grzegorz Krychowiak.

9'

Sevilla zaczyna nieśmiało atakować prawym skrzydłem. Na razie bez zagrożenia pod bramką Basków.

5'

Szybko stracona bramka zaskoczyła gospodarzy, którzy wciąż nie mogą się otrząsnąć. Gra toczy się w środku boiska.

2'

Gol! Strzelił Markel Bergara. Asystował mu Asier Illarramendi. Kapitalny początek Realu Sociedad! Po centrze z rzutu wolnego celnym strzałem głową popisał się Bergara.

19:51

Minuta ciszy ku czci Johana Cruyffa.

19:51

Na stadionie Sanchez Pizjuan 17 ostatnich meczów zawsze wygrywali gospodarze!

19:51

W podstawowym składzie Sevilli wyjdzie Grzegorz Krychowiak. Jedenastki i rezerwy znajdują się w zakładce "składy".

19:51

Sędzia: Clos Gomez.

19:51

W przypadku zwycięstwa Sevilla FC może umocnić się na piątej pozycji w tabeli. Punkty w tej kolejce straciły bowiem ekipy Celty Vigo oraz Athletic Bilbao. Real Sociedad nie ma już szans na grę w europejskich pucharach, a nad strefą spadkową ma 7 punktów przewagi.