Primera Division: 31. kolejka
02 kwi 2016 16:00
90+1'

Gol! Strzelił Thomas Partey. Asystował mu Antoine Griezmann. Demolka Atletico! Griezmann do dubletu dołożył asystę. Franzuc ruszył niepilnowany lewym skrzydłem, zagrał na długi słupek do Parteya, który z najbliższej odległości trafił do siatki.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

85'

Antonio Adan w wielkim stylu uprzedził Griezmanna, do którego dośrodkowywał Juanfran.

81'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Angel Correa. Druga asysta Argentyńczyka! Wprowadzony napastnik Atletico wystawił piłkę jak na tacy do Francuza, który po rękawicach Adana znów trafił do siatki.

79'

Gol! Strzelił Ruben Castro. Ależ kiks Oblaka! Słoweniec nie złapał prostego dośrodkowania, co skrzętnie wykorzystał najlepszy strzelec Betisu.

75'

Świetnie z rzutów wolnych dośrodkowuje dziś Koke. Po jego kolejnej centrze niecelnie uderzył Antoine Griezmann.

74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Xavi Torres.

Xavi Torres #14
Real Betis
73'

Mogło być 4:0! Thomas Partey znalazł się przed bramkarzem, jednak trafił w słupek!

71'

Real Betis. Schodzi: Charly Musonda. Wchodzi: Xavi Torres.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Charly Musonda #8
69'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Thomas Partey.

68'

Kolejne dośrodkowanie Koke. Tym razem piłka przeleciała nietknięta przez "szesnastkę", a bramkarz Betisu z problemami odbił centro-strzał.

65'

Gol! Strzelił Juanfran. Asystował mu Angel Correa. Po meczu! Wprowadzony napastnik dośrodkował w pole karne, Juanfran skutecznie przepchnął rywala i wpakował piłkę do siatki!

Atletico Madryt
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Foued Kadir.

Foued Kadir #5
Real Betis
63'
62'

Po centrze Koke z rzutu wolnego Fernando Torres uderzył z główki wprost w dobrze ustawionego Adana.

Żółtą kartkę za faul otrzymał German Pezzella.

German Pezzella #20
Real Betis
59'

Real Betis. Schodzi: Alvaro Cejudo. Wchodzi: Leandro Damiao.

Alvaro Cejudo #16
56'

Trwa napór Atletico. Antonio Adan wypuścił piłkę z rąk, ale już za polem karnym dość szczęśliwe uprzedził Griezmanna.

55'

To powinno być 3:0!!! Fernando Torres wypuścił w uliczkę Griezmanna, który wyszedł do sytuacji sam na sam z bramkarzem. Górą Antonio Adan!

54'

Fernando Torres strzelił z powietrza, jednak na posterunku stał golkiper Betisu.

53'

Atletico już oddaliło grę od własnego pola karnego. Goście dali jednak wyraźny sygnał, że będą jeszcze walczyć o punkty w sobotnie popołudnie.

49'

Real Betis. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Foued Kadir.

Fabian Ruiz #52
48'

Ależ kocioł w polu karnym Atletico!!! Heiko Westermann uderzył z główki w najbliższej odległości, kapitalnie piłkę na słupek sparował Jan Oblak, który zdołał jeszcze obronić dobitkę defensora Betisu!

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Trwa kanonada Atletico! Uderzenie z główki Griezmanna z najwyższym trudem obronił Antonio Adan.

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

I mogło być 3:0!!! Fernando Torres strzelił po ziemi z bliskiej odległości, jednak tym razem na wysokości zadania stanął Antonio Adan, który obronił nogami.

42'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Cóż za absurdalne trafienie!!! Francuz podciął lekko piłkę z 16 metrów w kierunku jednego z kolegów, ale ta... wpadła do siatki po fatalnym błędzie bramkarza!

40'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

37'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Koke. Idealne zagranie Koke, który wypuścił w uliczkę Torresa. Doświadczony napastnik sprytnie podciął piłkę nad interweniującym bramkarzem i otworzył wynik meczu.

Asysta:
35'

Piłkarze Betisu mają spore problemy z rozegraniem futbolówki. Już kilkukrotnie zdarzyło im się zanotować stratę na własnej połowie.

31'

Pogoda w Madrycie idealna, ale zespoły na razie nie "rozpieszczają" zgromadzonych na Vicente Calderon kibiców.

29'

Kolejny rzut rożny i kolejny niecelny strzał dla Atletico. Tym razem po uderzeniu głową pomylił się Gabi.

26'

Dani Ceballos soczyście huknął zza pola karnego, ale na posterunku stał Jan Oblak, który nie miał problemu z interwencją.

25'

Jeden z rezerwowych ruszył do rozgrzewki, ale Ceballos ostatecznie powrócił na plac gry.

23'

Urazu nabawił się Dani Ceballos, który jest opatrywany poza boiskiem.

22'

Antoine Griezmann silnie uderzył zza pola karnego, jednak futbolówka zatrzymała się na nogach pierwszego z rywali.

21'

Mimo osłabień, obrona Atletico na razie jest nie do przejścia. Jedyny strzał goście oddali po stałym fragmencie gry.

18'

Bardzo nieudanie z główki uderzył Antoine Griezmann.

17'

Gospodarze znów przedarli się w pole karne Betisu, jednak dośrodkowanie Saula Nigueza zostało zablokowane. Pierwszy kwadrans wyrównany z lekką przewagą Atletico.

14'

Z ok. 27 metrów na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Alvaro Cejudo. Piłka minęła słupek bramki Atletico.

10'

Ależ blisko gola dla Atletico!!! Lewą flanką pola karnego urwał się Antoine Griezmann, którego uderzenie sparował przed siebie bramkarz Betisu. Do dobitki dopadł jeszcze Koke, jednak z główki trafił w górną część poprzeczki.

8'

Po rzucie rożnym piłkę głową zgrał Augusto Fernandez, a piłka po uderzeniu Saula Nigueza przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

4'

Optyczna przewaga Atletico. Na razie brakuje podbramkowych okazji.

15:35

W związku z licznymi kontuzjami duet stoperów Atletico Madryt tworzą 21-letni Nacho Monsalve, dla którego będzie to debiut w pierwszej ekipie oraz rok młodszy Lucas Hernandez (6 meczów w Primera Division).