Primera Division: 32. kolejka
09 kwi 2016 18:15
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Angel Correa silnie strzelił w boczną siatkę Espanyolu.

90'

Zbyt wysoko uderzył Mamadou Sylla.

89'

Gol! Strzelił Koke. Asystował mu Fernando Torres. Napastnik Atletico dośrodkował z końcowej linii, a Koke do dwóch asyst dołożył gola po strzale głową!

Atletico Madryt
87'

Espanyol coraz groźniej atakuje na bramkę Atletico.

86'

Gerard Moreno przerzucił sobie piłkę na lewą nogę, a jego strzał obronił Jan Oblak.

85'

W jedenastce Espanyolu jest aż 4 nominalnych napastników!

83'

Espanyol. Schodzi: Victor Sanchez. Wchodzi: Jorge Burgui.

wchodzi Wchodzi
Jorge Burgui #9
schodzi Schodzi
82'

Angel Correa strzelił po ziemi, a piłka po nogach rywala wyleciała na korner. Chwilę wcześniej zawodnik Espanyolu bezskutecznie domagał się rzutu karnego.

81'

Piłkarze Espanyolu grają już tylko trzema obrońcami i goście mają okazje do kontrataków.

79'

Bardzo mądra gra Atletico. "Los Colchoneros" skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Correa.

74'

Espanyol. Schodzi: Javi Lopez. Wchodzi: Mamadou Sylla.

Mamadou Sylla #28
Alex Sola #16
73'

Ależ blisko! Koke huknął z półwoleja i z wielkim trudem strzał sparował Pau Lopez!

70'

Ładnie z półobrotu huknął Fernando Torres. Piłka po bombie 32-letniego napastnika nieznacznie minęła słupek.

69'

Pau Lopez skutecznie interweniował poza własnym polem karnym. Bramkarz Espanyolu uprzedził Correę.

68'

Espanyol w kropce. Popularne "Papużki" nie mają pomysłu na zaatakowanie Atletico, które przyjmuje rywala na własnej połowie.

64'

Espanyol. Schodzi: Ruben Duarte. Wchodzi: Felipe Caicedo.

Abdelkabir Abqar #3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Luis.

58'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Koke. Atletico na prowadzeniu!!! Koke wypuścił w uliczkę Griezmanna, który uderzył po ziemi obok bezradnego golkipera. Piłka zanim wpadła do siatki jeszcze odbiła się od słupka!

Asysta:
56'

Yannick Ferreira Carrasco przeprowadził ładny indywidualny rajd, jednak z jego dośrodkowaniem poradzili sobie defensorzy Espanyolu.

52'

Po zmianie stron optyczną przewagę uzyskali piłkarze Atletico. Jeśli podopieczni Diego Simeone chcą utrzymać się na pozycji wicelidera, muszą to spotkanie wygrać.

48'

Po dośrodkowaniu Koke piłkę pewnie złapał Pau Lopez.

46'

Początek drugiej części gry.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Papakouli Diop.

Papakouli Diop #12
Espanyol Barcelona
44'

Victor Sanchez strzelił z główki nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką!

42'

Antoine Griezmann! Po kapitalnie rozegranym rzucie wolnym z główki dosłownie o centymetry pomylił się francuski napastnik.

41'

Bardzo groźnie w polu karnym Atletico! Oscar Duarte przelobował Oblaka, jednak trafił tylko w górną część poprzeczki.

39'

Nieczysto z główki w piłkę trafił aktywny Fernando Torres.

35'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Koke. Mamy wyrównanie!!! Koke zagrał w pole karne, napastnik Atletico przyjął piłkę na klatkę i z półwoleja posłał ją do siatki!

Asysta:
32'

Spore zamieszanie w polu karnym Espanyolu, jednak Fernando Torres nie zdołał oddać strzału.

29'

Gol! Strzelił Papakouli Diop. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym Atletico wyskoczył Diop, który po strzale głową umieścił piłkę w siatce!

27'

W 18. minucie Fernando Torres był o centymetry od zdobycia pięknego gola:

25'

Antoine Griezmann uderzył bardzo niecelnie z narożnika pola karnego.

23'

I odpowiedź Espanyolu! Z ostrego kąta silnie uderzył Gerard Moreno i Jan Oblak odbił piłkę przed siebie.

23'

Pau Lopez uprzedził w polu karnym Torresa, którego wypuścił w uliczkę Gabi.

22'

Pierwszy celny strzał w meczu! Yannick Ferreira Carrasco ładnie ściął do środka i z dystansu huknął w kierunku dalszego słupka. Na posterunku stał jednak Pau Lopez.

18'

Kapitalna akcja Torresa! Napastnik Atletico sprytnym zwodem minął rywala w polu karnym i z ostrego kąta trafił w poprzeczkę bramki Espanyolu!

14'

Dośrodkowanie Marco Asensio bez większego trudu wyłapał Jan Oblak.

10'

Atletico uzyskało optyczną przewagę, jednak defensorzy Espanyolu skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

6'

Od pierwszych minut gra toczy się głównie w środku boiska. Na razie mamy typowy mecz walki bez strzeleckich sytuacji.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Sanchez. Ostry faul pomocnika Espanyolu.

17:26

Mecz rozpocznie się o godz. 18:15

17:26

Swoje spotkanie w ramach 32. kolejki wygrał Real Madryt, który na tę chwilę ma 2 punkty przewagi nad Atletico Madryt. Espanyol Barcelona ma na koncie 4 mecze bez porażki, ale wciąż nie może być pewny pozostania w La Liga.