Primera Division: 33. kolejka
17 kwi 2016 18:15
90+2'

Rochina uderzył z dystansu, Babin odbił piłkę piętką i ta przeleciała tuż obok słupka!

90+1'

Nieudanie na długim słupku główkował Babin.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Bardzo słaby strzał z rzutu wolnego Rubena Rochiny. Bramkarz Atletico spokojnie złapał piłkę.

85'

Ależ zamieszanie! Oliver Torres zagrał między nogami rywala do Correi, którego uderzenie z bliskiej odległości zostało zablokowane.

83'

Gol! Strzelił Angel Correa. Asystował mu Saul Niguez. Mamy 3:0!!! Argentynczyk otrzymał świetne podanie z głębi pola i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Augusto Fernandez.

Atletico Madryt
78'

Bardzo nieudany strzał z 15 metrów w wykonaniu wprowadzonego Correi.

77'

Bardzo spokojna końcówka. Ekipy czekają na ostatni gwizdek arbitra.

75'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Oliver Torres.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Rochina.

Ruben Rochina #23
Granada CF
71'

Granada. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Fran Rico.

wchodzi Wchodzi
Fran Rico #4
schodzi Schodzi
Dimitri Foulquier #22
71'

Z główki wysoko nad poprzeczką uderzył David Barral.

66'

Piłkarze Granady wyczekują ostatniego gwizdka. W zespole gości nie widać nadziei na zdobycie choćby punktu na stadionie wicelidera rozgrywek.

63'

Granada. Schodzi: Rene Krhin. Wchodzi: David Barral.

59'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Koke. Atletico podwyższyło prowadzenie!!! Koke wypuścił w uliczkę Torresa, który wpadł w pole karne i przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem!

Asysta:
54'

Atletico skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Niestety półfinaliści Ligi Mistrzów nie istnieją również w ataku.

51'

Spokony początek po zmianie stron. Do rozgrzewki ruszyli ofensywni gracze Granady.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

46'

Granada. Schodzi: Miguel Lopes. Wchodzi: Dimitri Foulquier.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Biraghi.

Cristiano Biraghi #3
Granada CF
46'

Początek drugiej części gry.

42'

Mecz się wyrównał. Atletico na razie nie dąży do podwyższenia prowadzenia.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Adalberto Penaranda. Za zagranie ręką.

36'

Jeden z nielicznych ataków Atletico po bramce. Uderzenie Carrasco z ostrego kąta zostało jednak skutecznie zblokowane.

31'

Ależ blisko wyrównania!!! Znów na strzał z dystansu zdecydował się Ruben Rochina i posłał piłkę wprost na słupek bramki Atletico!

29'

Źle z 16 metrów uderzył Rochina. Piłka poleciała daleko w trybuny Vicente Calderon.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Abdoulaye Doucoure.

Abdoulaye Doucoure #16
Granada CF
24'

Po kornerze nad poprzeczką główkował Diego Godin.

23'

Niezbyt ciekawe widowisko po bramce. Granada nie ma pomysłu na zaatakowanie rywala, a gospodarze starają się uśpić rywala częstymi podaniami w środku boiska.

19'

Z narożnika pola karnego niecelnie uderzył Adalberto Penaranda.

15'

Gol! Strzelił Koke. Mamy bramkę dla Atletico!!! Uderzenie Torresa z 10 metrów zostało zablokowane, ale w odpowiednim miejscu stał Koke, który po strzale z pierwszej piłki trafił do siatki.

11'

Atletico w ataku pozycyjnym, Granada czyha na kontry. Na razie mecz nie zachwyca kibiców zgromadzonych na Vicente Calderon w Madrycie.

8'

Granada ruszyła z kontrą. Rochina szukał na przedpolu bramkowym Penarandy, ale jego zagranie przeciął bramkarz Atletico.

5'

Antoine Griezmann dostał piłkę w pole karne, jednak miał na plecach trzech rywali i nie zdołał oddać strzału.

2'

Już mamy pierwszą okazję dla Atletico! Juanfran dośrodkował na 12. metr, skąd nad poprzeczką uderzył Koke.

17:40

Piękna pogoda w Madrycie. Idealna do rozgrywania meczu!

17:40

Atletico Madryt ma 3 punkty straty do lidera z Barcelony, z kolei Granada CF plasuje się tylko oczko nad strefą spadkową. Dodatkowo swój mecz w ramach 33. kolejki wygrał już Real Madryt, który na tę chwilę ma 2 punkty więcej od graczy Diego Simeone.