90+4'

Piłka po słabym strzale głową trafiła w rękawice Navasa.

1
90+2'

Rayo mogło doprowadzić do wyrównania!!! Uderzenie Miku zostało jednak ofiarnie zblokowane i piłka poleciała tuż nad bramką Realu!

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

87'

Piłkarze Rayo nie mają sił na odpowiedź. Real skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

84'

Alarm w zespole Realu! Gareth Bale z grymasem bólu trzyma się za łydkę.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Razvan Rat.

Rayo Vallecano
81'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Z 0:2 na 3:2!!! Real Madryt na prowadzeniu! Co za koszmar gospodarzy! Jeden z obrońców zagrał wprost pod nogi Walijczyka, który wykorzystał sytuację sam na sam!

Real Madryt
1
4
79'

Gareth Bale uderzył z rzutu wolnego w mur piłkarzy Rayo.

78'

Rayo. Schodzi: Tito. Wchodzi: Razvan Rat.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Tito #2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Amaya.

Antonio Amaya #4
75'

Lucas Vazquez świetnie urwał się rywalom, ale z końcowej linii zagrał do bramkarza Rayo.

74'

Gareth Bale bardzo groźnie dośrodkował na przedpole bramki Rayo. Górą jednak jeden ze stoperów miejscowej ekipy. Królewscy mają coraz mniej czasu, a muszą dzisiaj wygrać, jeśli myślą o tytule mistrzowskim.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Trashorras.

72'

Miku zostawił piłkę Trashorrasowi, którego strzał z 20 metrów obronił Keylor Navas. Gospodarze oddychają już rękawami.

1
69'

Lucas Vazquez tak walczył, że musi wymienić podartą koszulkę. Skrzydłowy czeka na nowy strój poza linią boczną boiska.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Iturra.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić.

64'

Otwarty mecz na stadionie Rayo Vallecano. Real Madryt nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy, a gospodarze nie zamierzają bronić remisu!

62'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Crespo.

Jose Crespo #22
60'

Gareth Bale płasko dośrodkował z końcowej linii, a na piątym metrze czysto w piłkę nie trafił Lucas Vazquez! To powinna być bramka dla Realu!

1
59'

Jese Rodriguez wpadł w pole karne i stanął przed wyśmienitą okazją. Snajper Realu huknął jednak wprost w bramkarza Rayo.

1
57'

Gareth Bale został zablokowany przy strzale z ostrego kąta. Real atakuje!

1
55'

Od razu przed okazją stanął Javi Guerra! Po centrze Bebe napastnik strzelił z główki z pięciu metrów wprost w dobrze ustawionego Navasa.

54'

Rayo. Schodzi: Jozabed Sanchez. Wchodzi: Javi Guerra.

Jozabed Sanchez #21
54'

Rayo. Schodzi: Pablo Hernandez. Wchodzi: Manuel Iturra.

Pablo Hernandez #14
54'

Na strzał zdecydował się Isco. Pomocnik uderzył nad poprzeczką.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Jozabed Sanchez. Real Madryt będzie mieć rzut wolny z 18 metrów!

52'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Danilo. Mamy wyrównanie!!! Danilo dośrodkował z prawego skrzydła, Lucas Vazquez przeskoczył rywala i po ładnym strzale głową umieścił piłkę w siatce!

2
2
49'

Piłkarze Realu jeszcze nie rzucili się do ataków. Gra Królewskich nie wygląda dobrze. Wydaje się, że Zidane powinien wprowadzić nowych zawodników.

1
46'

Początek drugiej części gry.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Gareth Bale uderzył z narożnika pola karnego w kierunku dłuższego słupka. Walijczyk pomylił się o kilka metrów.

42'

Real Madryt. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez. Kolejny wielki problem Królewskich! Z boiska musi zejść utykający Benzema!

39'

Ależ okazja dla Rayo! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła zupełnie niepilnowany Adri Embarba źle trafił w piłkę głową.

38'

Po wrzutce z rzutu rożnego wyraźnie pomylił się Karim Benzema.

37'

Marcelo nie miał komu zagrać i strzelił zza pola karnego. Piłka po nogach rywala poleciała obok słupka.

35'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Mamy bramkę kontaktową!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnie na krótkim słupku zachował się Bale, który po strzale głową umieścił piłkę w siatce.

Real Madryt
2
3
34'

Real miał pierwszy rzut rożny. Górą piłkarze Rayo. Królewscy zaczynają przejmować inicjatywę.

31'

Mateo Kovacić przeprowadził świetny rajd, wpadł w pole karne, jednak z ostrego kąta... posłał piłkę na aut.

28'

Znów celne uderzenie w wykonaniu miejscowych. Bramkarz Realu tym razem spokojnie złapał piłkę po strzale Adri Embarby.

27'

Kolejna okazja dla Rayo! Silnie z ponad 30 metrów uderzył Bebe i z problemami piłkę sparował Keylor Navas!

25'

Real Madryt nadal bez celnego strzału. Jedynie na samym początku poważniej bramce gospodarzy zagroził Gareth Bale. W drugiej połowie na boisku powinni pojawić się dwaj rezerwowi - Sergio Ramos i Luka Modrić. Dodatkowo w odwodzie są James Rodriguez, Lucas Vazquez

22'

Piłkarze Rayo mogli prowadzić 3:0!!! Gospodarze ruszyli z kontrą, ale Adri Embarba źle przyjął futbolówkę, co wykorzystał Keylor Navas. Między zawodnikami doszło do groźnie wyglądającego zderzenia. Na szczęście zmiany nie są konieczne.

19'

Bebe huknął z dystansu, jednak piłka źle siadła mu na nodze i poleciała daleko obok słupka. Po chwili kolejne uderzenie Portugalczyka zostało zablokowane. Rayo wciąż atakuje!

18'

Real nie potrafi się przebudzić! Wśród Królewskich brakuje lidera, który mógłby przejąć grę na swoje barki.

14'

Gol! Strzelił Miku. 2:0!!!!! To już wielka niespodzianka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle główkował Raphael Varane, co wykorzystał Miku, strzelając z bliskiej odległości z półwoleja wprost do siatki.

3
11'

Cóż zrobił Karim Benzema?! Mateo Kovacić świetnie dograł nad głowami stoperów Rayo, a Francuz ekwilibrystycznie złożył się do strzału i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

9'

Gorąca atmosfera na trybunach! Gospodarze zastosowali wysoki pressing i Keylor Navas musiał ratować się wybiciem futbolówki na oślep.

7'

Gol! Strzelił Adri Embarba. Asystował mu Bebe. Niespodzianka! Bebe wpadł w pole karne z lewej strony, zagrał na szósty metr, skąd do siatki trafił niepilnowany Adri Embarba!!!

Adri Embarba #11
Asysta:
2
1
6'

W Madrycie pada rzęsisty deszcz, co nieco utrudnia rozgrywanie piłki. Zawodnicy powinni próbować dzisiaj kąśliwych strzałów zza pola karnego.

3'

Pierwsza okazja dla Królewskich! Gareth Bale uderzył po ziemi z dystansu, piłka odbiła się od słupka i wyleciała poza boisko.

1
15:22

Spotkanie poprowadzi Hernandez Hernandez.

15:22

Real Madryt ma 8 zwycięstw w Primera Division z rzędu i traci tylko punkt do pierwszej Barcelony. Królewscy w sobotnie popołudnie zagrają na boisku Rayo Vallecano, które walczy o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Błyskawice mają tylko 3 oczka przewagi nad strefą spadkową.