Z ostrego kąta w bramkę nie trafił Ruben Castro.

Real Betis. Schodzi: Petros. Wchodzi: Fabian Ruiz.

Petros #25
81'

Sevilla. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Vicente Iborra.

80'

Gol! Strzelił Coke. Świetny strzał wprowadzonego piłkarza Sevilli! Hiszpan uderzył z dystansu wprost do siatki.

Sevilla FC
79'

Żółtą kartkę otrzymał Heiko Westermann.

77'

Grzegorz Krychowiak trafił do siatki, jednak sędzia odgwizdał spalonego! Bardzo kontrowersyjna decyzja!

76'

Sevilla. Schodzi: Jose Antonio Reyes. Wchodzi: Coke.

74'

Betis nie potrafi odpowiedzieć. Po bramce ani razu goście nie znaleźli się w okolicy pola karnego Sevilli.

70'

Trzeci strzał głową Krychowiaka. Polak uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

67'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Steven N'Zonzi. Po świetnym dośrodkowaniu z lewej flanki do siatki z główki trafił francuski napastnik Sevilli.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Antonio Reyes.

64'

Pierwszy kwadrans drugiej połowy mógł się podobać. Od kilku minut niewiele ciekawego dzieje się na Sanchez Pizjuan.

60'

Kolejny faul Krychowiaka w środku boiska. Polak coraz bliżej "żółtka".

59'

Grzegorz Krychowiak! Po rzucie rożnym Polak główkował tuż obok słupka!

59'

Jewhen Konoplianka z 24 metrów trafił w mur piłkarzy Betisu.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Cejudo.

Alvaro Cejudo #16
Real Betis
55'

Ależ blisko! Heiko Westermann w zamieszaniu podbramkowym strzelił nieznacznie obok słupka bramki Sevilli.

54'

Pierwsze uderzenie gości. Alvaro Cejudo huknął z półwoleja zza pola karnego i Sergio Rico wybił piłkę na korner.

51'

Real Betis. Schodzi: Charly Musonda. Wchodzi: Alvaro Cejudo.

Charly Musonda #8
50'

Kolejna przepychanka na murawie Sanchez Pizjuan! Jose Antonio Reyes zaatakował bramkarza Betisu.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Gameiro. Za próbę wymuszenia rzutu karnego. Problem w tym, że rywal... podciął Francuza.

48'

Piłkarze Betisu wciąż nie oddali ani jednego strzału!

46'

Początek drugiej części gry.

42'

Derby intensywne, ale bez groźnych podbramkowych okazji. Od kilku minut wyraźną przewagę w posiadaniu piłki ma Sevilla.

38'

Pierwsze przepychanki na boisku. Wszystko zaczęło się od ostrego wejścia Krychowiaka w Rubena Castro.

37'

Przy rzucie rożnym dobrze wyskoczył Grzegorz Krychowiak, jednak piłka po jego strzale głową poleciała nad bramką.

36'

Kevin Gameiro ładnie przeciskał się w polu karnym Betisu, a jego dośrodkowanie przeciął jeden ze stoperów gości.

34'

Ever Banega oddał 2 strzały - oba odbiły się od muru graczy Betisu.

33'

Żółtą kartkę otrzymał German Pezzella. Sevilla będzie mieć rzut wolny niemalże na linii pola karnego.

German Pezzella #20
Real Betis
30'

Kevin Gameiro wbiegł z impetem w pole karne Betisu, jednak szczęśliwie powstrzymał go Pezzela. Piłkę jeszcze przejął Jewhen Konoplianka, po którego strzale piłka... wyleciała na aut.

26'

Po kornerze główkował Ever Banega. Argentyńczyk wyraźnie się pomylił.

25'

Optyczna przewaga Sevilli. Wciąż w akcjach gospodarzy brakuje jednak dokładności.

21'

Jewhen Konoplianka strzelił z 14 metrów z pierwszej piłki, jednak na posterunku był Antonio Adan.

19'

To powinna być bramka! Kevin Gameiro kapitalnie wypatrzył na długim słupku Mariano, który w świetnej sytuacji źle trafił z główki w piłkę i ta przeleciała nad poprzeczką.

18'

Sergio Rico wypuścił piłkę z rąk, jednak w odpowiednim miejscu stał Grzegorz Krychowiak, który zażegnał niebezpieczeństwo.

17'

Grzegorz Krychowiak faulem powstrzymał kontrę Betisu. Polakowi upiekło się i sędzia nie pokazał mu żółtej kartki.

15'

Goście stracili piłkę tuż przed własnym polem karnym, jednak Ever Banega fatalnie spudłował z dystansu.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Charly Musonda. Skrzydłowy Betisu chciał wymusić rzut karny.

Real Betis
11'

Sporo niedokokładności i chaosu w derbach Sewilli. Piłkarze obu stron popełniają dużo błędów.

8'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega. Od początku nerwowa atmosfera na Sanchez Pizjuan. Za brzydkie kopnięcie rywala ukarany argentyński pomocnik.

4'

Szybki i intensywny mecz od pierwszych minut. Na razie bez okazji podbramkowych.

15:48

Sędzia: Velasco Carballo.

15:48

Przed nami gorące derby Sewilli z Krychowiakiem w roli głównej! Betis zapewnił sobie miejsce w Primera Division na kolejny sezon, z kolei ekipa Unaia Emery'ego wciąż liczy się w walce o piąte miejsce na koniec sezonu.