Ruben Duarte #3
85'

Marco Asensio efektownie uderzył z dystansu, Sergio Rico pewnie obronił.

83'

Wciąż w ataku Sevilla, gospodarze skupieni na defensywie. Czy jednak nie cofnęli się zbyt głęboko?

79'

Żółtą kartkę otrzymał Diogo Figueiras.

79'

Espanyol. Schodzi: Hernan Perez. Wchodzi: Victor Alvarez.

wchodzi Wchodzi
Victor Alvarez #5
schodzi Schodzi
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Canas.

Jose Canas #14
74'

Espanyol skontrował rywala, Sergio Rico odbił dwa uderzenia zawodników gospodarzy, piłka wybita przed pole karne trafiła do Moreno, a ten trafił w słupek!

71'

W ataku Sevilla, gospodarze skupieni na defensywie już tak często nie wychodzą z piłką z własnej połowy.

69'

Espanyol. Schodzi: Rober Correra. Wchodzi: Jose Canas.

Rober Correra #2
68'

Sevilla. Schodzi: Fernando Llorente. Wchodzi: Juan Munoz.

65'

Zawodnicy Espanyolu czekają na ataki rywala i po przejęciu piłki starają się wyprowadzać kontry.

61'
61'

Sevilla. Schodzi: Coke. Wchodzi: Jewhen Konoplianka.

58'

Sevilla uzyskała optyczną przewagę, jednak niewiele z niej wynika. Gospodarze kontrolują przebieg spotkania.

55'

Sevillę próbował poderwać Coke, który uderzył, ale bardzo niecelnie.

52'

Gol! Strzelił Felipe Caicedo. Marco Asensio uderzył z dystansu, piłka odbiła się od słupka, a Caicedo strzelił do pustej bramki!

50'

Kontra Sevilli, Fernando Llorente wychodził sam naprzeciwko bramkarza, ale przewrócił się.

50'

Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Perez i głową trafił w słupek!

48'

Przy linii bocznej z pomocy medycznej korzysta Diogo Figueiras.

46'

Mecz wznowiony po przerwie.

45+2'

Z dystansu uderzył Vicente Sanchez, piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości.

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

43'

Z pola karnego uderzać próbował Marco Asensio, ale trafił w rywala.

40'

Gospodarze czują, że Sevilla nie gra w niedzielne popołudnie na pełnych obrotach. Espanyol w ataku!

37'

Uderzał Diop, ale Sergio Rico zachował czujność i nie popełnił błędu w momencie, gdy piłka odbiła się od murawy kilka metrów przed bramkarzem.

33'

Vicente Iborra z rzutu wolnego z ok. 20 metrów uderzył metr ponad bramką.

31'

Kontra gospodarzy dobrze zapowiadała się aż do pola karnego. Wówczas jednak Victor Sanchez źle rozegrał akcję.

28'

Diop dośrodkował piłkę w pole karne Sevilli, ale bardzo źle to uczynił i piłka opuściła boisko. Mecz wciąż jest szarpany, żadna z drużyn nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu.

24'

Szybciej swoje akcje starają się konstruować gospodarze, Sevilla długo rozgrywa piłkę.

21'

Pierwszy rzut rożny w meczu. Do piłki doszedł Oscar Duarte, ale uderzył źle i piłka nawet nie opuściła boiska.

19'

Marco Asensio wbiegł z piłką w pole karne i... wycofał do rywala. Sporo niedokładności w grze obu drużyn.

17'

Timothee Kołodziejczak potrzebował pomocy medycznej, ale po lekkim zamroczeniu dochodzi do siebie i prawdopodobnie wróci do gry.

15'

Zamieszanie w polu karnym Espanyolu, Pau Lopez zachował spokój i złapał piłkę.

13'

W ataku Espanyol, gra toczy się na połowie gości. Jednak z przewagi gospodarzy niewiele wynika.

10'

Wciąż żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia gola. Gra najczęściej toczy się w środku pola.

5'

W dobrej sytuacji znalazł się Felipe Caicedo, który już składał się do uderzenia, ale został zablokowany przez obrońcę.

4'

Spokojny początek meczu, zespoły penetrującymi podaniami szukają dziury w defensywie rywala.

15:44

Spotkanie poprowadz Juan Martinez.

15:44

Espanyol wciąż nie może być pewny ligowego bytu, natomiast Sevilla najprawdopodobniej sezon zakończy na 7. miejscu.