Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

Jan Oblak znów góruje we własnym polu karnym!

86'

Rayo Vallecano rzuciło wszystkie siły do ataku! To będzie emocjonująca końcówka!

84'
ZMIANA

Rayo. Schodzi: Piti. Wchodzi: Jonathan Caballero.

wchodzi Wchodzi
Jonathan Caballero #26
schodzi Schodzi
Piti #12
82'

Fernando Torres miał sporo miejsca przed polem karnym i zdecydował się na strzał z dystansu. Doświadczony napastnik uderzył jednak w sam środek bramki. Powinien to lepiej wykończyć!

81'

Rayo szuka wyrównującej bramki! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła do uderzenia głową złożył się Javi Guerra, jednak piłka przeleciała nad bramką.

78'

Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Thomasa Parteya.

77'

Angel Correa wycofał na 15. metr do Koke, który huknął wysoko nad poprzeczką.

76'

Jan Oblak pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Rayo się otworzyło.

73'

Groźnie z rzutu wolnego dośrodkował Koke, jednak bramkarz popisał się skutecznym piąstkowaniem. Po chwili z ostrego kąta wyraźnie przestrzelił Matias Kranevitter.

1
70'

To powinno być 2:0!!! Antoine Griezmann zagrał do zupełnie niepilnowanego Fernando Torresa, a ten w sytuacji oko w oko z bramkarzem... trafił prosto w niego!

69'

Katastrofalnie z 22 metrów uderzył Piti.

68'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Matias Kranevitter. Rayo będzie miało rzut wolny w pobliżu pola karnego Atletico.

Atletico Madryt
1
64'
ZMIANA

Rayo. Schodzi: Antonio Amaya. Wchodzi: Manucho. Napastnik za defensora.

Antonio Amaya #4
61'

Ależ ostro przy ławce Rayo! Bebe był bardzo niezadowolony z decyzji trenera i doszło do ostrej wymiany zdań!

58'

Antoine Griezmann znów uderzył zza pola karnego. Tym razem został zablokowany.

58'
ZMIANA

Rayo. Schodzi: Bebe. Wchodzi: Piti.

Piti #12
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Co za WEJŚCIE!!! Francuz zdobywa bramkę już po pierwszym kontakcie z piłką! Jeden z defensorów Rayo źle wybił futbolówkę, Griezmann przyjął ją sobie na klatkę, po czym oddał celne uderzenie zza pola karnego!

52'

Znów groźnie pod bramką Atletico. Jan Oblak dobrze sparował centro-strzał Quiniego.

52'

Ależ okazja dla Rayo! Świetnie w pole karne zacentrował Bebe, piłkę przejął Javi Guerra, który uderzył po ziemi. Na posterunku bramkarz Atletico.

50'

Wyraźna przewaga Atletico w posiadaniu piłki. Na razie bez podbramkowych okazji po zmianie stron.

46'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Koke.

46'

Druga część gry!

43'

Atletico skutecznie zatrzymuje ataki gości. Błyskawice mają problem z przedostaniem się w pole karne gospodarzy.

1
39'

Luciano Vietto dośrodkował z głębi pola w "szesnastkę", jednak piłka była zbyt mocna i Angel Correa nie zdołał przejąć zagrania.

36'

Znów pokazał się Angel Correa. Napastnik kapitalnym przyjęciem piętką minął rywala i z ostrego kąta strzelił wprost w dobrze ustawionego Juana Carlosa.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Bebe.

Rayo Vallecano
32'

Luciano Vietto kapitalnie przyjął sobie piłkę w polu karnym, jednak momentalnie doskoczyło do niego dwóch rywali i został zablokowany.

1
31'

Po dośrodkowaniu Jesusa Gameza celnego strzału głową nie zdołał oddać Thomas Partey. Brakuje dobrego dogrania w zespole gospodarzy.

28'

Na razie spotkania do udanych nie może zaliczyć Luciano Vietto, który co chwilę jest łapany na spalonym.

24'

Rayo też walczy! Silny strzał Miku obronił Jan Oblak.

22'

Aż siedem zmian w podstawowej jedenastce Atletico Madryt w porównaniu z meczem Ligi Mistrzów. Na razie zmiennicy nie potrafią pokonać golkipera Rayo.

18'

Nieco uspokoiło się spotkanie. Atletico przejęło inicjatywę i stara się kontrolować wydarzenia boiskowe. Na razie najlepiej prezentuje się atakujący Angel Correa.

14'

Otwarty mecz na Vicente Calderon z lekką przewagą Atletico Madryt.

11'

Aktywny Angel Correa oddał kolejny strzał. Tym razem Juan Carlos nie miał żadnego problemu z interwencją.

10'

Mecz z wysokości trybun obserwuje Diego Simeone.

8'

Po rzucie rożnym nad bramką główkował Antonio Amaya.

8'

Ciekawe pierwsze minuty! Obie ekipy nastawione na atak! Będzie się działo w Madrycie!

5'

To powinna być bramka dla Atletico! Po błędzie jdnego z defensorów Rayo do kapitalnej sytuacji wyszedł Angel Correa, lecz jego strzał na korner zdołał sparować golkiper gości!

3'

Groźna okazja dla gości! Zza pola karnego nieznacznie obok słupka strzelił Adri Embarba.

17:57

Spotkanie poprowadzi Sanchez Martinez.

17:57

Trener Diego Simeone postawił na kilku rezerwowych przed rewanżowym meczem w Lidze Mistrzów. Atletico wciąż walczy o mistrzostwo, ale tytuł może zdobyć tylko w przypadku wygranych w 3 ostatnich kolejkach. Rayo łatwo jednak skóry nie sprzeda. Błyskawice mają tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.