90'

Doliczone zostały 3 minuty.

1
90'

Gol! Strzelił Giuseppe Rossi. Asystował mu Jose Luis Morales. Atletico nie będzie mistrzem Hiszpanii! Kontra gospodarzy, Morales do Rossiego, a ten pokonał Oblaka!

Levante UD
Asysta:
Jose Luis Morales #11
1
88'

Goście biją głową w mur. Atletico postawiło wszystko na jedną kartę.

1
84'

Kontra Levante, gospodarze wyszli z liczebną przewagą, ale fatalnie rozegrali piłkę!

81'

Atakuje Atletico, ale akcje zespołu z Madrytu są nerwowe.

5
74'

Antoine Griezmann nie zrobił tego, co udało mu się we wtorek w Monachium. W sytuacji sam na sam lepszy bramkarz!

73'

Atletico wciąż w natarciu. Gospodarze bronią się szczęśliwie. Goście nie potrafią stworzyć klarownej okazji bramkowej.

1
70'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Thomas Partey.

68'

Czasu na zdobycie przez Atletico zwycięskiego gola coraz mniej. Zarówno Barcelona jak i Real prowadzą. Strata punktów przez drużynę Simeone może sporo kosztować Atletico.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

Atletico Madryt
1
64'

Ładna akcja gospodarzy. Morales ponad obrońcami przerzucił piłkę, a Victor Casadesus głową przelobował Oblaka, ale nie trafił w bramkę!

64'

Levante. Schodzi: Verza. Wchodzi: Simao Junior.

wchodzi Wchodzi
Simao Junior #5
schodzi Schodzi
Verza #7
60'

Wciąż w natarciu Atletico. Natomiast taktyka Levante jest prosta. Po przejęciu piłki dalekie dogranie do napastników.

1
56'

Atletico niemal zamknęło gospodarzy w ich polu karnym. Levante broni się skutecznie.

1
54'

Atletico powinno prowadzić! Po dośrodkowaniu z rogu Gimenez zgrał głową piłkę, a Savić również głową uderzył tuż obok słupka!

1
53'

Wrzutka w pole karne Levante, ale Juanfran wybił piłkę na rzut rożny.

51'

Spokojne, zbyt spokojne pierwsze minuty drugiej części meczu. Atletico chcąc pozostać w grze o mistrzostwo musi wygrać.

48'

Fernando Torres rozbił głowę i potrzebuje pomocy medycznej.

46'

Levante. Schodzi: Mauricio Cuero. Wchodzi: Ruben Garcia. Gra wznowiona po przerwie.

Mauricio Cuero #9
44'

Koke dograł w pole karne do Torresa, a ten z woleja uderzył niecelnie.

44'

Atak pozycyjny Atletico, gospodarze marzą, aby z remisem zejść na przerwę.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Francisco Garcia.

Juan Francisco Garcia #12
Levante UD
40'

Niezbyt ciekawy fragment gry. Przed momentem Fernando Torres chciał przed polem karnym urwać się rywalom, ale został sfaulowany.

35'

Nerwowe zachowanie obrony Levante, Diego Marino był czujny i naprawil błąd partnera.

34'

Atletico zaskoczone utratą gola zabiera się do pracy. Na bramkę uderzał Angel Correa, ale strzał był niecelny.

1
30'

Gol! Strzelił Victor Casadesus. Asystował mu Mauricio Cuero. Niespodziewanie gospodarze doprowadzili do wyrównania! Z prawej strony dośrodkował Cuero, a nadbiegający Casadesus głową z dziesięciu metrów wpakował piłkę w samo okienko bramki Oblaka.

Levante UD
Asysta:
1
29'

Atletico rozgrywa piłkę na połowie Levante. Gospodarze nie są w stanie rozegrać kilku podań.

26'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Atletico. Jednak Victorowi Casadesusowi zabrakło odwagi i napastnik nie doszedł do piłki.

23'

Pierwszy rzut rożny dla Atletico omal nie zakończył się golem. Diego Marino minął się z piłką, a Torresowi niewiele brakowało, aby głową wbić piłkę do bramki z czterech metrów.

20'

Gra toczy się na połowie gości. Jednak gracze Atletico mecz mają pod kontrolą i nie pozwalają zawodnikom Levante na zbyt wiele.

17'

Do wybitej przed pole karne piłki doszedł Cuero, uderzył z woleja. Jednak wyraźnie pomylił się.

1
15'

Aktywny jest Fernando Torres. Przed momentem Hiszpan wbiegł w pole karne, podprowadził piłkę kilka metrów i uderzył w kierunku dalszego słupka. Strzał o pół metra minął bramkę gospodarzy.

1
14'

Indywidualna akcja Fernando Torresa, który jednak zagubił się w polu karnym i strzał został przyblokowanu, a bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1
11'

Gospodarze wykonywali już trzy rzuty rożne w meczu, za każdym razem inaczej rozgrywając piłkę. Ostatni korner był najlepszy. Piłka trafiła przed pole karne do Verzy, którego strzał pewnie zlapał Jan Oblak.

1
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale obrona Atletico bez większych problemów wyjaśniła sytuację.

1
8'

Piłkarze Atletico pozwalają rywalom rozgrywać piłkę, ale tylko w okolicy środka boiska.

1
5'

Szybko stracony gol nie zniechęcił gospodarzy. Zawodnicy Levante starają się poukładać grę.

1
2'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Asystował mu Koke. Znakomity początek gości! Prostopadłe dogranie Koke, Torres wyszedł sam naprzeciwko bramkarza i trącił piłkę, a ta wtoczyła się do bramki!