90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
90'

Doliczony czas, a w nim Real Madryt rozgrywa spokojnie na połowie Deportivo La Coruna.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
87'

Końcówka meczu bez większej historii. Zwycięstwo zagwarantuje Realowi Madryt wicemistrzostwo Hiszpanii.

84'

Sędziowie zatrzymali akcję w okolicy chorągiewki. Marcelo natychmiast zabrał futbolówkę ze sobą i ponownie uderzył z ostrego kąta w golkipera Deportivo La Coruna.

81'

Końcówka spotkania i Real Madryt postanowił jeszcze zabawić publiczność. Marcelo wbiegł ze skrzydła w pole karne, wymanewrował dwóch obrońców i zatrzymał go dopiero Stipe Pletikosa.

78'

Dwie szanse Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk nie znalazł sposobu na pokonanie Stipe Pletikosy, a na dodatek sędzia asystent wyimaginował spalonego.

77'
76'

Deportivo. Schodzi: Faycal Fajr. Wchodzi: Oriol Riera.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Faycal Fajr #19
76'

Deportivo. Schodzi: Pedro Mosquera. Wchodzi: Celso Borges.

Pedro Mosquera #5
72'

Chwilę po wejściu na boisko Rober główkował z bliska i Real Madryt uratowała interwencja Keylora Navasa! Intuicyjna, świetna obrona golkipera.

71'

Deportivo. Schodzi: Alejandro Arribas. Wchodzi: Rober.

Rober #27
Alejandro Arribas #14
69'

Dwa niecelne uderzenia z dystansu po przeciwnych stronach boiska. Bezskutecznie mierzyli Daniel Carvajal oraz Alex Bergantinos.

68'

Od kiedy na murawie nie ma Cristiano Ronaldo madrytczycy grają mocno przeciętnie. Na szczęście dla siebie nie muszą drżeć o wynik.

65'

Pepe w komitywie z Sergio Ramosem wybili dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Deportivo La Coruna pozostało na połowie Realu Madryt i po rykoszecie miało korner.

61'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

60'

Po przejęciu piłki Deportivo La Coruna przeniosło ją pod pole karne Realu Madryt, a Manuel Pablo uderzył niecelnie.

59'

Nie popisał się James Rodriguez. Bohater ostatniego mundialu posłał bezpańskie podanie za linię boczną boiska.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Mosquera.

Deportivo La Coruna
54'

Lucas Perez uderzył z krótkiej nogi i Keylor Navas miał najtrudniejszą dotychczas interwencję. Reprezentant Kostaryki sparował strzał do boku, po czym sam się asekurował.

52'

Więcej walki w środku pola, a mniej finezji po zejściu z boiska najlepszego w pierwszej połowie Cristiano Ronaldo.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
48'

Toni Kroos domagał się odgwizdania faulu w środku pola. Na nic protesty Niemca. Sędzia nakazuje mu kontynuować grę.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Casemiro próbował dobić do bramki uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego. Niebezpiecznie zderzył się z bramkarzem i zamiast fetować gola, cierpi z bólu.

42'

Marcelo jest tradycyjnie aktywny na lewej stronie boiska. Tym razem obrońcy Deportivo La Coruna zagrali na wyprzedzenie i nie pozwolili na strzał Cristiano Ronaldo po dośrodkowaniu defensora.

39'

Trochę mniejsza agresja po stronie faworyta, ale ma dobry wynik i nie musi forsować szaleńczego tempa przez cały czas.

36'

Federico Cartabia zbiegł z prawego skrzydła do środka, zostawił w blokach Marcelo i strzelił niebezpiecznie blisko słupka bramki Realu Madryt.

34'

Szybko Cristiano Ronaldo wypracował sobie pozycję do strzału w polu karnym i tym razem piłka otarła się o poprzeczkę. Świetnie gra Portugalczyk.

32'

Keylor Navas odprowadził piłkę wzrokiem po uderzeniu z dystansu. Szybko zmotywował swoich partnerów, by nie tracili koncentracji do samego końca pierwszej części.

29'

Cristiano Ronaldo miał szansę na klasycznego hat-tricka. Wybiegł za linię obrońców Deportivo La Coruna i w sytuacji sam na sam dziobnął futbolówkę w słupek!

26'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Protestują gospodarze, ale sędzia nie dostrzegł faulu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tej sytuacji Cristiano Ronaldo główkował do bramki. Portugalczyk cieszy się z gola po raz drugi!

24'

Za krótko wybite dośrodkowanie z rzutu rożnego. Był tam Luka Modrić i huknął z dystansu niecelnie.

23'

Dłuższe rozegranie Deportivo La Coruna i długie podanie w kierunku Lucasa Pereza. Na przedpolu musiał interweniować Keylor Navas.

20'

Publiczność wyśmiała nieudaną akcję Cristiano Ronaldo, ale pewnie chętniej oklaskiwałaby jakąś udaną swojego zespołu.

16'

Mało kreatywne i dokładne wstrzelenie w pole karne Deportivo La Coruna. Real Madryt nie przejmuje się niepowodzeniem i po chwili jest ponownie w posiadaniu piłki.

14'

Niebezpieczne dośrodkowanie Toniego Kroosa z narożnika boiska. Kilku zawodników Realu Madryt próbowało zakończyć je strzałem.

11'

Po zmianie wyniku drużyna z Madrytu rozgrywa piłkę w środku pola i nie pozwala na jakiekolwiek rozpędzenie się przeciwnikowi.

9'

W międzyczasie dośrodkowania Luki Modricia oraz Marcelo zostały wybite. Sposobem na defensywę Deportivo La Coruna okazała się szybka wymiana podań po ziemi.

7'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema.

Błyskawiczne prowadzenie Realu Madryt. Doskonała akcja zespołowa zakończona strzałem Cristiano Ronaldo w sam narożnik bramki po przytomnym podaniu Karima Benzemy!

3'

Długo rozgrywali piłkarze Realu Madryt. W końcu posłali dośrodkowanie, po którym interweniowali gospodarze.

16:37

Real Madryt finiszuje w Primera Division. Wciąż nie wie, które miejsce na podium zajmie. W przypadku zwycięstwa ma szansę zostać mistrzem, ale jeżeli potknie się, to może spaść za lokalnego rywala Atletico. Przeciwnikiem Królewskich jest Deportivo La Coruna.