Włochy
90'

Doliczone 3 minuty.

87'

Ciro Immobile powinien mieć na koncie dublet, ale w sytuacji sam na sam z Goreshem uderzył obok słupka!

1
83'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Graziano Pelle.

Chyba jest po meczu! Po długim wykopie Buffona Pelle zgrał piłkę do Immobile, a ten przepchnął jednego z obrońców i pokonał Goresha mocnym strzałem z ostrego kąta.

82'

Kehat otrzymał teraz dobre podanie od Kayala, ale przestrzelił z 20 metrów.

81'

Mimo osłabienia Włosi nie tracą głowy i umiejętnie wybijają gospodarzy z uderzenia.

77'

Izraelczycy naciskają, robią co mogą, by doprowadzić do wyrównania, ale Włosi póki co nie dają się złamać.

74'

Eran Zahavi egzekwował rzut wolny z 24 metrów, ale uderzył wprost w mur obrońców.

70'

Włochy. Schodzi: Eder. Wchodzi: Ciro Immobile.

68'

Gianluigi Buffon źle odbił piłkę po strzale z dystansu Kehata, natychmiast z ostrego kąta dobijał Eran Zahavi i chybił minimalnie!

66'

Po rzucie rożnym niecelnie z trudnej pozycji główkował Kehat.

63'

Zablokowana centra Zahaviego z lewego skrzydła.

62'

Izrael. Schodzi: Tal Ben Chaim. Wchodzi: Roi Kehat.

wchodzi Wchodzi
Roi Kehat #19
schodzi Schodzi
Tal Ben Chaim #12
60'

Wielka narada w izraelskim sztabie, gospodarze poczuli krew i chcą urwać punkty faworytowi.

57'

Izrael. Schodzi: Nir Bitton. Wchodzi: Omer Atzily.

Omer Atzily #15
Nir Bitton #4
55'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Giorgio Chiellini. To efekt faulu na Hemedzie.

52'

Groźnie z dystansu uderzył Nir Bitton, ale Gianluigi Buffon na posterunku.

50'

Izrael. Schodzi: Eytan Tibi. Wchodzi: Rami Gershon.

Rami Gershon #5
Eytan Tibi #21
49'

Tibi leży na boisku, w izraelskiej ekipie konieczna będzie zmiana.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Jedno długie podanie wystarczyło, by Eder wyszedł na czystą pozycję. Jego lob był jednak niecelny!

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Mogło być 1:3, ale Goresh fenomenalnie obronił strzał głową Graziano Pelle!

1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
44'

Teraz sporo walki i fauli, sędzia często przerywa grę.

1
41'

Izraelczycy próbują pójść za ciosem, ale trudno im znaleźć lukę we włoskiej defensywie.

1
36'

Płaskie uderzenie Edera z 16 metrów. Celnie, ale zbyt lekko, by pokonać Goresha.

1
35'

Gol! Strzelił Tal Ben Chaim.

Fatalnie gra dzisiaj Chiellini - zdecydowanie najsłabsze ogniwo we włoskiej drużynie. Po jego błędzie piłka trafiła do Ben Chaima, a ten nie dał Buffonowi szans perfekcyjnym technicznym strzałem sprzed pola karnego.

Izrael
1
31'

Gol! Strzelił Antonio Candreva.

Candreva zmylił bramkarza i pokonał go uderzeniem w lewy róg. 0:2!

30'

Rzut karny dla Włochów! Bonaventura faulowany przez Bena Bittona.

1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Giorgio Chiellini.

26'

Gospodarze będą mieć bardzo trudne zadanie, bo włoska ekipa znakomicie radzi sobie w tyłach.

1
23'

Beram Kayal miał trochę swobody przed polem karnym, ale strzelił bardzo niecelnie.

1
21'

Włosi nie forsują tempa, przyczaili się na własnej połowie i oddali inicjatywę gospodarzom.

1
18'

Izraelczycy w ataku pozycyjnym, ale bardzo daleko od bramki Buffona.

1
14'

Gol! Strzelił Graziano Pelle. Asystował mu Luca Antonelli.

Kapitalna akcja Włochów! Verratti zagrał na wolne pole do Antonellego, ten dośrodkował płasko na 4. metr i egzekucję wykonał Pelle.

11'

Oglądamy szybkie i bardzo otwarte spotkanie z obu stron. Klarownych sytuacji jeszcze nie ma, ale widowisko może się podobać.