Serie A: 33. kolejka
16 kwi 2016 20:45
90+3'

Ivan Perisić przeprowadził ostatni rajd lewą stroną. Chorwat minął rywala, ale jego strzał został zablokowany.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Ładna kombinacyjna akcja Napoli, jednak strzał Callejona zblokował jeden z bohaterów meczu - Joao Miranda.

88'

Inter. Schodzi: Mauro Icardi. Wchodzi: Rodrigo Palacio.

86'

Inter coraz bliżej zwycięstwa. W przypadku wygranej, gracze Manciniego zbliżą się do trzeciej Romy na odległość 3 oczek. Rzymianie swój mecz w ramach 33. kolejki rozegrają w niedzielę.

82'

Bardzo nieudany strzał zza pola karnego w wykonaniu Ghoulama.

81'

Inter mądrze oddala grę od własnego pola karnego. Wszystko wskazuje na to, że podopieczni Manciniego wciąż będą walczyć o trzecie miejsce na koniec sezonu.

77'

Inter. Schodzi: Stevan Jovetić. Wchodzi: Felipe Melo.

75'

Uderzenie Joveticia zza pola karnego zostało zablokowane.

74'

Zdecydowanie brakuje Higuaina w ekipie Napoli. Manolo Gabbiadini jest zupełnie niewidoczny.

73'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Omar El Kaddouri.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens. Za faul.

72'

Inter zamknięty w hokejowym zamku. Goście wciąż jednak mają spore problemy ze stworzeniem klarownej sytuacji.

67'

Jeśli takim wynikiem zakończy się spotkanie, Napoli będzie miało 6 punktów straty do Juventusu i jeden mecz rozegrany więcej.

65'

Samir Handanović daleko od linii bramkowej uprzedził Callejona. Bardzo dobre wyjście golkipera Interu.

63'

Kolejne nieudane uderzenie Hamsika.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia. Za faul.

60'

Co tam się działo?!?! Pepe Reina złapał piłkę na 13 metrze po czym... wypuścił ją z ręki! Stevan Jovetić mógł to wykorzystać, ale jego lob praktycznie z linii bramkowej wybił głową Kalidou Koulibaly.

58'

Świetny mecz! Akcja za akcję! Dries Mertens zagrał płasko do Hamsika, który z pierwszej piłki uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego barkiem obok spojenia słupka z poprzeczką strzelił Jeison Murillo.

56'

Geoffrey Kondogbia uderzył zza pola karnego i ponownie został zablokowany. Po chwili strzał Perisicia zdołał odbić na korner Raul Albiol. Inter po przerwie prezentuje się z jeszcze lepszej strony!

55'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol. Za faul.

SSC Napoli
53'

ALEŻ BLISKO! Jose Callejon cudownie uderzył z powietrza z półwoleja i piłka przeleciała tuż obok słupka! To byłaby piękna bramka!

51'

Świetna akcja Interu. Danilo D'Ambrosio kapitalnie ruszył prawym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, gdzie Ivan Perisić zgrał głową na 16. metr. Do uderzenia złożył się Geoffrey Kondogbia, jednak został zablokowany.

50'

Napoli. Schodzi: Ivan Strinić. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

46'

Manolo Gabbiadini zgrywał piłkę w polu karnym do Hamsika, jednak ponownie górą defensorzy Interu. Napoli od razu ruszyło do ataków!

46'

Początek drugiej części gry!

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Gol! Strzelił Marcelo Brozović. Asystował mu Mauro Icardi. 2:0!!! Icardi dostał prostopadłą piłkę, zagrał na prawą stronę do niepilnowanego Brozovicia, który strzelił obok bezradnego Pepe Reiny!

42'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić. Za faul.

Inter Mediolan
1
40'

Inter przez ponad pół godziny przyjmował rywala na własnej połowie aż w końcu zaatakował i stworzył 3 sytuacje w minutę.

1
39'

Ależ blisko drugiego gola dla Interu!!! Marcelo Brozović kapitalnie dośrodkował na długi słupek, a Ivan Perisić szczupakiem uderzył nieznacznie obok słupka!

1
38'

Ivan Perisić strzelił bez namysłu i dobrze ustawiony Pepe Reina złapał piłkę na raty.

38'

Gary Medel huknął z powietrza z 17 metrów, jednak nabił głowę jednego z rywali.

1
36'

Allan zagrał prostopadłą piłkę w pole karne w kierunku Hamsika, jednak świetną interwencją popisał się powracający Jeison Murillo.

34'

Manolo Gabbiadini strzelił prosto w mur piłkarzy Interu.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Jeison Murillo. Stoper faulował wychodzącego na czystą pozycję Gabbiadiniego.

32'

Bardzo groźnie w pole karne dośrodkował Yuto Nagatomo, szczęśliwie interweniował Kalidou Koulibaly.

1
30'

Co to była za bomba!!! Z 30 metrów uderzył Allan, a Samir Handanović końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Bramkarz Interu ma szczęście, że futbolówka leciała praktycznie w środek bramki.

1
28'

Fatalne uderzenie z dystansu w wykonaniu Lorenzo Insigne.

1
27'

Jose Callejon otrzymał świetne podanie na prawe skrzydło, jednak pospieszył się z dośrodkowaniem i piłkę znów wyłapał bramkarz gospodarzy.

1
26'

Jose Callejon szukał w polu karnym Gabbiadiniego. Piłka trafiła w ręce Handanovicia. Napoli z coraz większą przewagą.

1
25'

Napoli z 69-procentoym posiadaniem piłki. Goście mają jednak wielki problem z przedostaniem się w pole karne Interu.

1
23'

Potężna petarda w wykonaniu Hamsika! Słowak uderzył jak z armaty z ok. 25 metrów i Samir Handanović z trudem odbił piłkę do boku.

1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Jorginho. Za faul.

SSC Napoli
19'

Inter wzorowo się broni. Danilo D'Ambrosio i Joao Miranda są na razie nie do przejścia.

1
17'

Gracze Napoli mieli dwa rzuty wolne w okolicy pola karnego i w obu przypadkach przy ich wykonaniu popełniali faule w ofensywie.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Yuto Nagatomo. Za zagranie ręką.

13'

Szybkie tempo meczu, jednak groźnych podbrakowych okazji brakuje.

10'

Piłkarze Napoli długo rozgrywają piłkę. Gospodarze po przejęciu starają się od razu przeprowadzić błyskawiczny atak.

7'

Po tym podaniu Mauro Icardi trafił do siatki:

4'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Gary Medel. Kapitalny początek dla Interu!!! Po zagraniu z głębi pola Icardi fantastycznie w powietrzu przyjął piłkę i umieścił ją tuż pod poprzeczką bramki Pepe Reiny! Problem w tym, że Argentyńczyk był... na minimalnym spalonym w momencie podania Medela.

2
3'

Od pierwszego gwizdka optyczna przewaga Napoli. Gospodarze na razie ukryci na własnej połowie.

20:09

San Siro powoli się zapełnia!

20:09

Spotkanie poprowadzi Gianluca Rocchi.

20:09

Czas na hit 33. kolejki Serie A - Inter Mediolan zagra z SSC Napoli. Nerazzurri wciąż walczą o trzecie miejsce, gwarantujące start w eliminacjach do Ligi Mistrzów, z kolei ekipa z Neapolu jest jedyną ekipą, która może pokrzyżować mistrzowskie plany Juventusu. W sobotni wieczór obie strony będą walczyć o zwycięstwo.