1:0
Zakończony
Serbia
90+3'

Łukasz Teodorczyk przejął piłkę na połowie rywala, podbiegł kilka metrów i oddał słaby strzał.

4
1
90+2'

Znowu Wojciech Szczęsny!!! Wygrał pojedynek sam na sam!

8
5
1
90+1'

Serbia. Schodzi: Nikola Maksimović. Wchodzi: Uros Spajić.

wchodzi Wchodzi
Uros Spajić #15
schodzi Schodzi
2
1
90+1'

Cztery minuty doliczone.

2
1
89'

Co za interwencja Szczęsnego! Rajković z bliska główkował, nasz bramkarz sparował piłkę na poprzeczkę!

10
5
89'

Glik wślizgiem zatrzymał groźną akcję Serbów w polu karnym.

2
1
87'
85'

Serbia. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Darko Brasanac.

81'

Djurcić trafił, ale był na spalonym. Na nasze szczęście. Uff

3
1
1
80'

W akcji kapitan. Dziś bez gola.

Jakub Kaczmarczyk/PAP

1
1
1
76'

Posypały się zmiany.

1
74'

Było blisko! Błaszczykowski wrzucil w pole karne, tam piłke przejął Zieliński, wycofał na środek do Krychowiaka. Ten minimalnie chybił.

1
73'

Serbia. Schodzi: Luka Milivojević. Wchodzi: Nemanja Maksimović.

Luka Milivojević #16
1
72'

Lewandowski bliski przejęcia piłki, bo Stojković się zagapił z jej wybiciem. Było blisko.

1
70'

Najpierw Polacy pograli kombinacyjnie, potem Błaszczykowski huknął zza pola karnego z pierwszej piłki. Niecelnie.

1
69'

Cisną Serbowie....

2
65'

Teraz po Serbowie przeważają

1
63'

Kapitalna parada Szczęsnego po strzale, wiadomo - Ljajicia!

5
4
62'
1
60'

Jeśli ktoś niepokoi Polskę, to Ljajić. Teraz sprężyć musiał się Wojciech Szczęsny

4
4
59'

Ładna akcja Polski prawą stroną. Lewandowski zagrał do Piszczka, ten w pole karne do Błaszczykowskiego. Kubie zabrakło centymetrów żeby sięgnąć piłkę. To była stara Borussia!

1
1
1
59'

Polacy potrzymali piłkę na połowie Serbii. Stracili piłkę i za chwilę odzyskali. Przewaga po stronie naszych piłkarzy.

57'

Kostić przeciągnął dośrodkowanie w pole karne. Piłka na aucie.

56'

Serbia. Schodzi: Nikola Stojiljković. Wchodzi: Filip Djuricić.

Nikola Stojiljković #14
56'

Serbowie pograli przed naszym polem karnym, ale piłka wyszła za boisko.

55'

Nic, dobry jest ;)

1
52'

Błaszczykowski ostro faulowany w środku pola. Bez kartki dla rywala.

51'

Milik trafił w słupek! Napastnik Ajaksu zawinął lewą nogą, zabrakło centymetrów.

6
1
49'

Kombinacyjna akcja Serbów, poszło prostopadłe podanie, ale Kostić na szczęście źle przyjął piłkę.

1
46'

Tak się walczy o Euro 2016! Piękny gol

{"id":"","title":""}

5
20:18

KUBA!

2
44'

Ależ było groźnie na początku meczu

44'

Bartosz Salamon przeczytał Serbów jak dobrą ksiązkę. I przerwał akcję na linii pola karnego.

43'

Kapitalny strzał Jakub Błaszczykowskiego sprzed pola karnego. Piłka szła przy słupku, ale Stojković nie dał się zaskoczyć.

1
41'

Piłka po dośrodkowaniu Grosickiego w rękach Stojokovicia.

39'

Krychowiak kopnięty tuż przed polem karnym. Sędzia jednak ani myślał gwizdnąć faul.

38'

Nasi wybili piłkę po rożnym gości.

38'

Selekcjoner szuka najlepszej defensywy. Jaka jest wasza?

37'

Ponad pół godziny gry za nami. Początek Polaków był niemrawy, za spokojny. Gol nas uspokoił. Teraz mecz jest wyrównany.

36'
33'

Kamil Grosicki wpadł z lewej strony w pole karne, zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Piłka wylądowała na bocznej siatce.

32'

Aleksandar Kolarov huknął z wolnego mocno i niecelnie.

31'

Ależ widać, że Błaszczykowski chce grać. Jest na razie jednym z najlepszych Polaków. Widać, że wkurza go to siedzenie na ławce w Fiorentinie.

1
28'

Gol! Strzelił Jakub Błaszczykowski.

Robert Lewandowski dośrodkował z lewej strony, Nikola Maksimović wybił piłkę głową na jedenasty metr, a tam Kuba Błaszczykowski przymierzył z woleja! Piękny gol! Brawo Kuba!

25'

Kolejny ładny strzał Ljajicia z dystansu. Na szczęście Łukasz Fabiański nie dał się zaskoczyć.

3
3
24'

To był hit!

1
23'

Krychowiak zagrał górną piłkę w pole karne do Lewandowskiego. Piłkę złapał serbski bramkarz.

22'

Polska gra dzisiaj w nowych strojach. Tak się prezentuje.

Adam Jastrzebowski / newspix.pl

4
1
18'

Nasi trochę przycisnęli, chwilę przetrzymali piłkę pod polem karnem Serbów. I tyle.

1
15'

Kuba Błaszczykowski zagrał do Robert Lewandowskiego, ten w polu karnym nieczysto trafił w piłkę, mocnego strzału nie oddał.

14'

Facet wie co mówi.

1
13'

Maciej Rybus wyłożył piłkę Piotrowi Zielińskiemu przed pole karne. Strzał tego drugiego bez komentarza.

11'

Coś za spokojny ten początek naszej kadry.

1
10'

Kamil Grosicki wpadł w pole karne, dośrodkował, ale piłkę złapał bramkarz.

1
9'

I znowu Ljajić! Tym razem z dystansu i niecelnie.

1
7'

Kapitalny rzut wolny Ljalicia, Fabiański odbił piłkę, ta spadła na trzeci metr na głowę Ivanovicia. A ten nie trafił! Jak? Nie wiadomo!

6
4
6'

Tuż przed pierwszym gwizdkiem było tak

2
1
4'

Na razie bez wizyt w żadnym polu karnym.

1
3'

Na razie odbieramy Serbom piłkę w środku pola.

2'

Grosicki faulowany na skrzydle. Polska przy piłce

20:18

Minuta ciszy dla uczczenia pamięci ofiar zamachów w Belgii

3
1
20:18

Mecz z Serbią to początek przygotowań do Euro 2016. Zobaczcie plan naszej kadry.