Z dystansu daleko obok słupka uderzył Yaya Toure.

Doliczone 3 minuty.

87'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Fabian Delph.

86'

Zlatan Ibrahimović wpakował piłkę do siatki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła, ale był na metrowym spalonym. Gol nie został więc uznany.

1
1
84'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Yaya Toure.

83'

Marquinhos przeciął świetne płaskie dośrodkowanie Navasa do Sergio Aguero.

83'

Paryżanie jeszcze naciskają, ale nie są w tym zbyt przekonujący.

80'

Lucas Moura podał do Cavaniego, ale strzał Urugwajczyka z ostrego kąta kapitalnie obronił Joe Hart!

78'

Efektowny, ale niecelny strzał z dystansu Sergio Aguero.

77'

PSG potrzebuje teraz do awansu dwóch goli.

1
76'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Fernando.

Manchester City na prowadzeniu! Gospodarze bardzo długo rozgrywali piłkę pod polem karnym rywala, w końcu Fernando podał krótko do De Bruyne, a Belg trafił do siatki kapitalnym technicznym strzałem przy słupku z 20 metrów!

Manchester City
2
1
74'

Małe zamieszanie po rzucie rożnym dla Man City, zabrakło jednak groźnego strzału.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernandinho.

70'

Gregory van der Wiel uniknął spalonego, dzięki czemu miał mnóstwo swobody na prawym skrzydle, ale jego płaskie dośrodkowanie zastopował Nicolas Otamendi.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Gregory van der Wiel.

Paris Saint-Germain
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Javier Pastore.

65'

Ależ groźnie po rzucie rożnym dla paryżan! Z kozłem główkował Thiago Silva i instynktownie obronił to Joe Hart.

63'

Jesus Navas zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

61'

PSG. Schodzi: Serge Aurier. Wchodzi: Javier Pastore.

60'

Z rzutu rożnego dośrodkował Kevin De Bruyne, a obok słupka główkował Fernando.

59'

Kevin Trapp złapał piłkę po niezłym dośrodkowaniu z rzutu wolnego z narożnika boiska.

1
56'

Bacary Sagna chciał centrować z prawej strony pola karnego, zablokował go jednak Thiago Silva.

1
54'

Piłka w siatce Man City, ale podający do Lucasa Maxwell był na spalonym i sędzia nie uznał gola.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Po podaniu Ibrahimovicia niegroźny strzał z narożnika pola karnego oddał Gregory van der WielJoe Hart spokojnie złapał piłkę. Po przerwie paryżanie nieco się ożywili.

48'

Zlatan Ibrahimović - podobnie jak w pierwszej połowie - oddał bardzo groźny strzał z rzutu wolnego. Tym razem odległość była nieco mniejsza, ale Joe Hart spisał się bez zarzutu, odbijając piłkę do boku.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Jesus Navas kapitalnie rozczytał i przerwał groźną kontrę paryżan.

45'

44'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Lucas Moura.

43'

Nic z tego jednak nie będzie. Thiago Motta nie jest w stanie dalej grać.

42'

Motta - podobnie jak Aguero - zacisnął zęby i wrócił na boisko.

41'

Teraz problemy mają goście, uraz mięśniowy dopadł Mottę.

1
40'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Jesus Navas, ale wyszło z tego wyraźne pudło.

39'

Manchester City kontynuuje atak pozycyjny, wygląda na to, że zmarnowany rzut karny nie wytrącił gospodarzy z równowagi.

37'

Póki co zmiany nie będzie, bo Aguero wrócił na boisko.

36'

Na boisku pojawiły się nosze, a rozgrzewkę zaczął Kelechi Iheanacho.

1
35'

Przerwa w grze, medycy na boisku, bo problemy z kolanem ma Sergio Aguero.

1
33'

Obywatele nastawieni dość agresywnie, stosują wysoki pressing i nie chcą spuszczać z tonu.

30'
NIESTRZELONY KARNY

Nieprawdopodobne! Sergio Aguero spudłował płaskim strzałem! Piłka minęła lewy słupek bramki Trappa.

1
1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Trapp.

29'

Rzut karny dla Man City! Kevin Trapp sfaulował Sergio Aguero, a wszystko zaczęło się od koszmarnej straty Auriera!

26'

Świetne penetrujące podanie De Bruyne do Silvy w pole karne, jednak centrę Hiszpana przytomnie przeciął Gregory van der Wiel.

23'

Teraz Aguero oddał soczysty strzał z 30 metrów i piłka poszybowała tuż obok słupka!

23'

Po prostopadłym podaniu De Bruyne, płaski strzał z ostrego kąta oddał Sergio Aguero. Chybił jednak dość wyraźnie, a Kevin Trapp miał wszystko pod kontrolą.

21'

Paryżanie nieco częściej w ataku pozycyjnym, Man City nastawiony raczej na kontry.

19'

Bardzo niedokładne długie podanie Silvy do Sergio Aguero i piłkę z łatwością przejął Kevin Trapp.

16'

Potężnie z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Zlatan Ibrahimović, piłka leciała pod poprzeczkę i Joe Hart w dużych opałach!

1
13'

Gra jest szarpana z obu stron, przez to nie oglądamy sytuacji.

11'

Kevin De Bruyne uruchomiony podaniem na lewym skrzydle, ale nie zdołał dośrodkować, bo skutecznie blokował go jeden z rywali.

8'

Thiago Motta zagrywał prostopadle do Cavaniego, ale za mocno i piłkę przejął Joe Hart.

6'

Paryżanie zniwelowali początkową przewagę gospodarzy i teraz gra toczy się w środkowej strefie.

4'

Thiago Silva przeciął płaską centrę Navasa z prawego skrzydła.

2'

Obywateli premiuje bezbramkowy remis, ale to oni zaczęli odważniej i od razu ruszyli do ataku.

20:23

Oba zespoły już na boisku, jeszcze tylko hymn Ligi Mistrzów i za chwilę początek spotkania.

20:23

W pierwszym spotkaniu na Parc des Princes padł remis 2:2. To dość optymistyczny sygnał dla Obywateli.