Zakończony
Anglia
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Dier. Asystował mu Jordan Henderson. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w kierunku bliższego słupka, a Dier głową z sześciu metrów zdobył prawdopodobnie zwycięską bramkę dla gości!

87'

Nieprawdopodobne, jak zmienił się obraz meczu. Niemcy nie potrafią się podnieść po stracie prowadzenia.

84'

Szansa! Aj Jezus Maria - mawiał przed laty klasyk. Przed momentem jak na tacy piłkę wyłożoną miał Dele Alli, ale gracz gości spudłował! NIESAMOWITE pudło!

83'

Sporo miejsca przed polem karnym miał Jordan Henderson, ale piłka przeszła obok bramki!

80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier.

79'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Mario Gomez. Wchodzi: Mario Goetze.

78'

Na stadionie w Berlinie słychać tylko fanów gości. Niemcy starają się zaatakować, ale Anglicy również nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Nathaniel Clyne. Piękny bramka Anglików! Z lewej strony dośrodkował Nathaniel Clyne, a Jamie Vardy jak przed laty Piotr Matys w ŁKS czy Robert Lewandowski w Lechu uderzeniem piętą doprowadził do remisu!

73'

Anglicy dążą do wyrównania. Z dystansu obok słupka uderzył Harry Kane.

71'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Ross Barkley.

71'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Jamie Vardy.

69'

Znowu groźnie pod bramką Niemców, w świetnej sytuacji znalazł się Dele Alli, ale Manuel Neuer odbił nogami.

67'

Harry Kane uderzył z rzutu wolnego w mur złożony z Niemców.

67'

Anglicy byli już na kolanach, ale wrócili do gry i poczuli krew. Końcowy rezultat wciąż jest sprawą otwartą.

64'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Andre Schuerrle.

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Harry Kane.

Anglicy wracają do gry! Po rzucie rożnym piłka dotarła do Kane'a, który ograł dwóch rywali i strzałem w kierunku dalszego słupka z okolic narożnika pola bramkowego zdobył bramkę!

60'

Mesut Oezil powinien trafić na 3:0, ale źle uderzył i Fraser Forster złapał piłkę.

59'

Niemcy chcą pójść za ciosem. Drugi gol dodał spokoju i pewności siebie mistrzom świata.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Gomez. Asystował mu Sami Khedira.

Jakie to jest proste. Dośrodkowanie Khediry, a Gomez głową uderzając w kierunku dalszego słupka nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.

55'

Danny Welbeck wykorzystał błąd Cana, wycofał do Hendersona, który jednak trafił w stojącego w świetle bramki obrońcę gospodarzy!

52'

Mocny strzał z dystansu oddał Dele Alli, Manuel Neuer odbił piłkę.

51'

Kolejne zagrożenie pod bramką gości, strzelał Antonio Ruediger, ale wprost w bramkarza.

50'

Dośrodkowaniu z rzutu wolnego, żaden z graczy nie dotknął piłki i ponad poprzeczkę musiał ją wybić Fraser Forster.

49'

Spokojny początek drugiej części. Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać piłki.

46'

Gramy po przerwie!

46'
ZMIANA

Niemcy. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Jonathan Tah.

45+1'

Gra została wznowiona, na pewno pogramy 2-3 minuty dłużej.

45'
ZMIANA

Anglia. Schodzi: Jack Butland. Wchodzi: Fraser Forster.

44'

Podczas interwencji urazu doznał bramkarz Jack Butland, który opuści boisko.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Mesut Oezil.

Po złym wybiciu piłki przez bramkarza gości, Niemcy ładnie rozegrali piłkę w środku pola. Mesut Oezil poda do Kroosa, który przebiegł z piłką kilkanaście metrów i uderzył nie do obrony z ok. 17 metrów!

41'

Chyba nic więcej nie trzeba dodawać.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

38'

Wybijanka w polu karnym gospodarzy, ostatecznie do piłki doszedł Adam Lallana, który w dobrej sytuacji przestrzelił.

36'

Niemcy rozgrywali akcję przed polem karnym gości i sędzia dostrzegł spalonego, którego po raz kolejny nie było!

34'

Z dystansu uderzył Toni Kroos, piłka przeleciała obok bramki.

31'

Uderzał Harry Kane, ale strzał z okolic linii pola karnego nie należał do zbyt udanych.

28'

Ale urwał! Potężny strzał z woleja z dystansu Hendersona. Piłka przeszła obok bramki Neuera. A my wciąż czujemy niesmak po dużym błędzie arbitra z Włoch.

27'

Gooooooooo...., a jednak nie! Arbiter liniowy patrząc w oczy Khediry podniósł chorągiewkę. A spalonego nie było!

26'

Widać nie tylko my zastanawiamy się czy nie zacząć szydełkować, cerować, a może już zjeść mazurka?

24'

Groźnie wyglądają kontry Anglików. Jednak goście zbyt rzadko wyprowadzają szybkie akcje. W dalszym ciągu więcej do powiedzenia mają Niemcy.

20'

Wciąż przeważają Niemcy, jednak sporadycznie dochodzą z piłką w pole karne Anglików.

17'

Ponownie gospodarze uzyskali przewagę, ale to goście stworzyli sobie okazję. Z dystanu huknął Dele Alli, ale chybił o metr!

14'

Dośrodkowanie do Gomeza, który jednak nie doszedł do piłki. Po chwili do dużego zamieszkania doszło pod bramką gości. Jednak Jack Butland cało wyszedł z opresji, Akcję zakończył niecelnym strzałem Mario Gomez.

11'

A na murawie gra toczy się w środku pola. Drużyny mają niewiele miejsca na rozgrywanie akcji.

10'

Jedni oglądają mecze ze względu ma emocje, a niektórzy z innych powodów.

7'

Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzał Gary Cahill, piłka trafiła jeszcze w nogę Kane'a, i przeleciała ponad bramką. Coraz odważniej poczynają sobie goście.

6'

Niemcy grają wysokim pressingiem, nie pozostawiają rywaom zbyt wiele miejsca. Anglia szans na początku chce szukać w kontrach.

4'

Groźnie pod bramką Anglii, uderzał Sami Khedira, ale ofiarna interwencja obrońcy uratowała gości.

20:42

U nas byoby inaczej, przynajmniej w połowie. Od 1997 roku od meczu z Włochami polscy kibice nie gwiżdżą podczas hymnów!