Spieszy się Hiszpanom. Cesc Fabregas został zatrzymany faulem, ale przyjezdni nie zdecydowali się na dośrodkowanie a la afera. To nie w ich stylu.

Rumunia. Schodzi: Mihai Pintilii. Wchodzi: Adrian Ropotan.

wchodzi Wchodzi
Adrian Ropotan #14
schodzi Schodzi
90'

Raul Rusescu został zablokowany w ostatnim momencie i Iker Casillas mógł wyjaśnić sytuację chwytem. Za moment sędziowie ogłoszą, ile minut potrwa jeszcze mecz.

88'

Teraz Cesc Fabregas przekonuje sędziego, że jego drużyna powinna mieć jedenastkę. Doświadczony Francuz z gwizdkiem nie chce go użyć.

83'

Boczna siatka po strzale Alvaro Moraty. Chwilę wcześniej zawodnik Juventus Turyn domagał się odgwizdania faulu. Sędzia był zupełnie innego zdania.

80'

10 minut do końca pojedynku. Hiszpanie śrubują przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Rumuni mają ochotę na jakąś zabójczą kontrę.

79'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Alvaro Morata.

77'

Nicolae Stanciu próbował lobować wysuniętego Ikera Casillasa. Bramkarz FC Porto nie dałby się raczej zaskoczyć, a na dodatek futbolówka wylądowała tylko na górnej siatce.

74'
ZMIANA

Rumunia. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Raul Rusescu.

Florin Andone #9
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Isco.

Hiszpania
70'

Nieco zaostrza się dotychczas czysty mecz. Jordi Alba posłużył się faulem, żeby zatrzymać na prawym skrzydle Florina Andone. Żółta kartka.

67'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Juan Mata.

67'

Andrea Ivan za Bogdana Stancu

64'

Bogdan Stancu dośrodkował beznadziejnie za linię bramkową. Niezadowoleni są Rumuni, ponieważ atakowali trzech na dwóch i pachniało chociaż strzałem, jeśli nawet nie golem.

61'
ZMIANA

Rumunia. Schodzi: Adrian Popa. Wchodzi: Gabriel Torje.

60'
ZMIANA
60'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Aritz Aduriz.

59'

Trybuny żyją wydarzeniami na murawie. Rumunia nie daje za wygraną i wynik jej meczu towarzyskiego z mistrzem Europy pozostaje otwarty.

56'

Zapachniało golem dla zespołu z Karpat. Florin Andone wyskoczył w tempo do podania z głębi pola i miał przed sobą tylko Ikera Casillasa. Strzelił za mocno!

54'

Hiszpania rozgrywa wysoko. Rumuni cofają się coraz głębiej, ale nadal nie pozwalają pohulać faworytom w polu karnym.

52'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Nacho.

#17
50'

Także Rumunia zaatakowała po przerwie. Dragos Grigore wybrał się w pole karne przeciwnika przy okazji stałego fragmentu. Jego strzał odbił się rykoszetem i opuścił plac.

47'

Świetna szansa na gola dla Gerarda Pique! Przypadkowo dotarła do niego piłka po dośrodkowaniu z ósmego rzutu rożnego i miał mnóstwo czasu na uderzenie z bliska do siatki. Trafił prosto w Cipriana Tatarusanu.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

46'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Isco.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Popa.

43'

Przypomniał o sobie Adrian Popa. Akcja indywidualna została przerwana, ale jest - uwaga - 11 korner w tej części spotkania. Rekordzik.

41'

Piłka u Cipriana Tatarusanu. Drużyny mają ostatnie szanse, by zmienić wynik przed przerwą.

39'

David Silva przedryblował dwóch przeciwników i był na linii bramkowej. Zabrakło jemu i partnerom decyzji o strzale. Zaczęli wymieniać bezsensowne podania i w końcu Tricolores zapobiegli niebezpieczeństwu.

37'

Nie klei się idealnie gra mistrzom Europy. To Rumuni oddali przez 37 minut więcej celnych strzałów.

33'

Hiszpanie nie potrafili wybić wrzutek Rumunów aż w końcu Nicolae Stanciu huknął płasko z 20. metra i dopiero ostatnia instancja Iker Casillas obroniła gości przed stratą gola!

32'

Strzał Nicolae Stanciu był daleki od ideału i zarazem bramki, ale piłka otarła się o przeciwnika i Rumuni mieli chociaż korner.

30'

Drugi kwadrans meczu był gorszy od pierwszego. Może podobać się odważna postawa Rumunów, którzy nie dali się zdominować nawet na chwilkę.

28'

Błyskawiczna riposta. Uderzenie Nicolae Stanciu z ostrego kąta i Iker Casillas musiał odbić piłkę przytomnie, ponieważ na dobitkę czekał już Florin Andone!

27'

Nolito wywalczył dwa rzuty rożne z rzędu. Oba rozegrane krótko i w końcu Rumunii zdołali wyekspediować piłkę poza własne pole karne.

25'

Piłkarze są nieco mniej błyskotliwi w ostatnich minutach. Oby to nie oznaczało, że przygotowali plan tylko na kwadrans spotkania.

24'

Koledzy nie zasekurowali piąstkowania Ikera Casillasa, więc piłką uraczył się Ovidiu Hoban i huknął potężnie z dystansu. Pomocnikowi zabrakło precyzji.

20'

Vlad Chiriches oraz David Silva zderzyli się głowami. Była krótka przerwa, a po niej Hiszpanie oddali futbolówkę gospodarzom.

18'

Florin Antone oraz Nicolae Stanciu szukali miejsca do celnego strzału, ale byli troskliwie pilnowani i udało się wywalczył tylko korner.

17'

Żywy kwadrans meczu towarzyskiego. Jedni i drudzy chcą poatakować.

15'

Również gospodarze mieli korner i zakotłowało się pod bramką Ikera Casillasa. Byłoby groźnie, gdyby sami nie blokowali swoich strzałów.

14'

Ciprian Tatarusanu wyszedł bezbłędnie na przedpole i chwycił dośrodkowanie Davida Silvy z rzutu rożnego. Wzorowa interwencja klubowego kolegi Jakuba Błaszczykowskiego.

12'

W odpowiedzi przedzierał się oczywiście Adrian Popa. W ostatnim momencie Hiszpanie wzięli go w kleszcze i pozbawili piłki ustawionej do strzału.

10'

Ciprian Tatarusanu poddany próbom! Najpierw odbił strzał głową Gerarda Pique po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, a po chwili zatrzymał Pedro, który uderzał nogą z czystej pozycji!

9'

Drużyny stosują wysoki pressing. Obie radzą sobie dobrze ze zdejmowaniem go, choć przed momentem Rumunia miała pierwszy moment zawahania.

7'

Już lepsze uderzenie Adriana Popy. Płasko zza linii pola karnego nieznacznie obok słupka bramki Ikera Casillasa. Rozkręca się pomocnik Rumunii.

6'

Adrian Popa pokusił się o strzał z półwoleja sprzed pola karnego. Bardziej na uwolnienie niż z szansami powodzenia. Iker Casillas odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

4'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Piłka została dostarczona na obrzeża pola karnego Rumunii, gdzie gospodarze bronili ciasno i nie pozwolili na strzał.

3'

Hiszpanie w posiadaniu piłki i szukają luk w bloku obronnym przeciwnika. Udało im się wywalczyć pierwszy rzut rożny.