Mecze towarzyskie
28 mar 2016 20:45
89'

Fantastyczna parada Carrolla, który rozgrywa świetne spotkanie! Irlandzki bramkarz widowiskowo odbił piłkę po płaskim strzale Birsy z 17 metrów.

1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Blaz Vrhovec.

Piłkarz gości ukarany za faul taktyczny.

83'

Próbują Słoweńcy, ale nie pachnie wyrównaniem. Przed momentem trochę desperacki strzał Vrhoveca nie mógł przynieść powodzenia.

80'

Słowenia. Schodzi: Bostjan Cesar. Wchodzi: Aljaz Struna.

wchodzi Wchodzi
Aljaz Struna #15
schodzi Schodzi
79'

Próba strzału Krhina została ofiarnie zablokowana przez jednego z obrońców.

75'

Słowenia. Schodzi: Roman Bezjak. Wchodzi: Matic Crnić.

Matic Crnić #18
74'

Szybka akcja gospodarzy. Z prawej flanki tuż przed bramkę zagrał Kyle Lafferty , ale rozpędzony Josh Magennis fatalnie spudłował z kilku metrów.

68'

Bez wątpienia, po przerwie gra wygląda lepiej.

65'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Milivoje Novaković!

Rezerwowy napastnik gości uderzył płasko w lewy róg, ale dokładnie tam rzucił się Carroll!

65'

Rzut karny dla Słowenii po wątpliwym faulu Evansa!

64'

Świeżo wprowadzony Andraz Kirm starał się zainicjować akcję lewym skrzydłem... bez powodzenia.

62'

Słowenia. Schodzi: Benjamin Verbić. Wchodzi: Andraz Kirm.

Benjamin Verbić #21
61'

Słowenia. Schodzi: Nejc Skubić. Wchodzi: Petar Stojanović.

Nejc Skubić #2
56'

Nerwowe zachowanie Fergusona, który w niegroźnej sytuacji wybił piłkę poza boisko, serwując rywalom rzut rożny.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Conor Washington.

Napastnik Irlandii Północnej został ukarany za niesportowe zachowanie.

Irlandia Północna
51'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Oblak.

Słowenia
49'

Przepychanka na boisku. Samardzić i Ward mieli sobie coś do wyjaśnienia. Arbiter poprosił piłkarzy do siebie, ale obyło się bez kartek.

46'
46'

Gra wznowiona. Liczymy na większe emocje w drugiej połowie.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Jamie Ward.

Piłkarz gospodarzy ukarany za faul na Cesarze.

41'

Gol! Strzelił Conor Washington. Asystował mu Roy Carroll.

Po długim podaniu od bramkarza, napastnik przepchnął dwóch obrońców, ograł trzeciego i mocno strzelił z 13 metrów, obok bezradnego Oblaka. Bramkarz Atletico Madryt nie podjął nawet próby obrony.

39'

Sielankowe spotkanie toczone w ślimaczym tempie. Jeśli sędzia przerwie grę, piłkarze nie spieszą się z jej wznowieniem.

36'

Jamie Ward wyrósł jak spod ziemi, wyskoczył zza pleców obrońcy i przejął piłkę. Dośrodkowanie z lewego skrzydła nie miało jednak konkretnego adresata.

33'

Seryjnie bite kornery Słowenii. Po jednym z nich Samardzić wepchnął, trzymającego piłkę bramkarza, do siatki. Gwizdek przerywający grę był oczywistością.

29'

Świetnie zachował się Conor Washington. Napastnik miał przed sobą jedynie Samardzicia i wolną drogę do bramki. Zdecydował się na pojedynek 1 na 1 i z łatwoścuią wkręcił obrońcę w ziemię. Pokonanie Oblaka było jednak zbyt dużym wyzwaniem. Dobra obrona golkipera Słowenii!

27'

Wreszcie widzieliśmy kilka dokładnych podań i składną akcję Słoweńców przeprowadzoną środkiem pola. Strzał z 20 metrów oddał Josip Ilicić, ale bramkarz pewnie zatrzymał piłkę.

23'

Na boisku niewiele się dzieje, ale na trybunach zabawa na całego. Głośne "Que Sera Sera" odśpiewane przez fanów na Windsor Park zrobiło wrażenie.

21'

Steven Davis odważnie przedzierał się środkiem boiska, ale został zatrzymany faulem przez Jokicia. Centra w pole karne padła łupem obrońców.

18'

Podanie za plecy obrońców gospodarzy, w kierunku Bezjaka. Napastnik dopadł do piłki i oddał natychmiastowy strzał pod poprzeczkę. Doświadczony Roy Carroll przeniósł jednak piłkę nad bramką!

16'

Norwood wyraźnie przesadził z ostrością, nie oszczędzając nóg Birsy. Skończyło się jedynie na pogadance z arbitrem.

15'

Za nami pierwszy kwadrans i nie możemy zachwalać tego co widzimy. To, że jest to mecz towarzyski widać aż nadto.

11'

Jeden ze Słoweńców chytrze przeskoczył nad piłką, a tą przejął Bezjak. Mocny strzał z ostrego kąta, ale tylko boczna siatka.

8'

Skubić nie pozwolił na dośrodkowanie i tylko rzut rożny po centrze Fergusona. Korner nie przyniósł zagrożenia.

6'

Dobrze chciał to zrobić Jokić, ale przy jego prostopadłym podaniu zbyt szybko na pozycji pokazał się Roman Bezjak i akcję przerwał gwizdek Kristo Tohvera z Estonii.