Belgia. Schodzi: Jason Denayer. Wchodzi: Dedryck Boyata.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo Pereira.

Portugalia
84'

Co to miało być? Ricardo Quaresma chciał zmieścić piłkę w siatce po strzale zewnętrzną częścią stopy. Wyszło fatalnie.

83'

Belgia chce przycisnąć. Groźne dośrodkowanie zostało wybite na korner przez dobrze ustawionego Pepe.

81'

Odważna próba z dystansu! Rui Patricio mógł zostać zaskoczony przez Nainggolana.

1
79'

Spokojniejszy i bardziej wyrównany fragment meczu.

76'

Przed nami ostatni kwadrans tej rywalizacji. Belgowie będą w stanie raz jeszcze zaskoczyć defensywę gospodarzy?

75'

Portugalia. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: William Carvalho.

wchodzi Wchodzi
William Carvalho #15
schodzi Schodzi
73'

Raphael Guerreiro uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

72'

Silva nieprzepisowo zatrzymywany, gospodarze próbują oddalić zagrożenie od własnej bramki.

70'

Zablokowane dośrodkowanie Cedrica Soaresa. Chwilę później futbolówka wylądowała w rękach Thibaut Courtois.

64'

Czy goście przycisną defensywnie ustawioną Portugalię?

62'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Jordan Lukaku.

W rodzinie siła! Bracia Lukaku dają nadzieję na odwrócenie losów tego meczu. Mocne dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało wykorzystane przez Romelu Lukaku, który strzałem głową zmniejszył straty!

Belgia
Asysta:
Jordan Lukaku #20
61'

Portugalia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Eder.

Eder #16
59'

Belgia. Schodzi: Guillaume Gillet. Wchodzi: Jordan Lukaku.

58'

Portugalczycy nie forsują tempa. Dwubramkowa przewaga pozwala im czekać na to, co zrobi przeciwnik.

56'

Ależ bomba! Rui Patricio musiał się natrudzić po uderzeniu Radjy Nainggolana!

1
55'

Rzut wolny dla Belgii.

53'

Dries Mertens dobrze nabiegał na dośrodkowanie z prawej strony, uderzona przez niego futbolówka przeszła obok słupka.

51'

Kolejny błąd defensorów reprezentacji Belgii, do piłki dopadł Cristiano Ronaldo, który zmarnował dogodną okazję!

49'

Chorągiewka sędziego liniowego w górze, na spalonym został złapany Cristiano Ronaldo.

48'

Bez zmian w reprezentacji Belgii, co biorąc pod uwagę postawę Czerwonych Diabłów przed przerwą jest dużym zaskoczeniem.

46'
46'

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Bernardo Silva.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Nacer Chadli trafił prosto w mur.

44'

Będzie niezła okazja dla Belgii, Dries Mertens wywalczył rzut wolny.

43'

Andre Gomes na pełnym gazie wpadł w pole karne i oddał niecelny strzał! Kolejna szybka kontra zespołu Portugalii.

42'

Axel Witsel w ostatniej chwili zablokowany przez Pepe! Kto wie, może to byłby kontaktowy gol?

41'

Portugalia gra swoje, ale warto zaznaczyć, że duża w tym zasługa słaba dysponowanego przeciwnika.

40'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Mario.

Błyskawiczne rozegranie rzutu wolnego, piłka na skrzydło do Joao Mario, którego dośrodkowanie bez problemu wykorzystał pozostawiony bez opieki Cristiano Ronaldo!

37'

Najaktywniejszy w zespole gości Dries Mertens zdecydował się na strzał. Rui Patricio w końcu mógl się wykazać.

36'

Nieatakowany Guillaume Gillet zaliczył drobny kiks we własnym polu karnym, na szczęście dla reprezentacji Belgii bez konsekwencji.

34'

Goście ewidentnie nie chcą się zmęczyć. Ich gra jest momentami usypiająca.

33'

Zaskakujący strzał Cristiano Ronaldo poszybował nad bramką.

31'

Mogło być 2:0! Szybki kontratak Portugalii, podanie do Joao Mario, ale ten nieudolnie próbował mijać golkipera i w efekcie wszystko skończyło się bez strzału.

29'

Mogło być gorąco! Metens świetnie dostrzegł Marouane'a Fellainiego. Uderzenie piłkarza Manchesteru United zostało zablokowane!

28'

Cristiano Ronaldo i spółka wyglądają dużo lepiej. Belgowie cały czas nie potrafią złapać rytmu.

26'

Jason Denayer wybija dośrodkowanie z prawego skrzydła.

24'

Marouane Fellaini chciał podaniem z pierwszej piłki obsłużyć jednego z kolegów. Czujny był jednak Fonte.

22'

Miejscowi chcą pójść za ciosem. Jak zareagują podopieczni Marca Wilmotsa?

20'

Gol! Strzelił Nani. Asystował mu Andre Gomes.

Zbyt pasywna gra w defensywie Belgów w końcu została wykorzystana przez gospodarzy. Świetne podanie do Naniego, a ten pewnym strzałem w kierunku dalszego słupka otworzył wynik!

Portugalia
19'

Gwiazdor Realu Madryt trafił prosto w mur, dobijać próbował jeszcze Joao Mario, ale bardzo niecelnie.

18'

Stały fragment gry dla reprezentacji Portugalii w bocznym sektorze boiska. Przy piłce Cristiano Ronaldo.

17'

Goście ruszyli prawą stroną, pokazał się Mertens, ale jego uderzenie z ostrego kąta nie zagroziło bramce Rui Patricio.

16'

Cristiano Ronaldo faulowany przez Witsela.

14'

Po chwili 23-latek sparował na poprzeczkę uderzenie Cristiano Ronaldo!

13'

Nani zmarnował doskonałe dośrodkowanie! Jego strzał głową z najwyższym trudem nad bramką przeniósł Thibaut Courtois!

12'

Portugalczycy po niemrawym początku zaczynają dochodzić do głosu.

10'

Ależ to świetnie zrobił Ronaldo! Efektowne podanie do nieplinowanego w polu karnym Joao Mario, którego mocny strzał został zatrzymany przez Thibaut Courtois.

9'

Źle rozegrali to przyjezdni. Piłka trafiła do Naniego, ten chciał odnaleźć Cristiano Ronaldo, ale skończyło się tylko na dobrych chęciach.

8'

Gwizdek sędziego, w środkowej strefie boiska faulowany był Marouane Fellaini.

7'

Pewna interwencja Pepe pozwoliła przerwać atak gości.

6'

Belgowie próbują skrzydłami rozerwać defensywę Portugalii.

4'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale dobrze zachowali się obrońcy gospodarzy.

3'

Pierwsze sekundy spokojne, trwa badanie sił.

20:23

Spotkanie poprzedzi minuta ciszy, ku pamięci ofiar niedawnego zamachu terrorystycznego w Brukseli.