Anglia. Schodzi: Danny Drinkwater. Wchodzi: Eric Dier.

Teraz sprzed pola karnego tuż obok słupka huknął Harry Kane!

Anglicy w ataku pozycyjnym, z którego niewiele jednak wynika.

82'

Anglia. Schodzi: James Milner. Wchodzi: Dele Alli.

77'

Gol! Strzelił Luciano Narsingh. Asystował mu Vincent Janssen.

Konsternacja na Wembley! Janssen przepchnął w polu karnym Drinkwatera, wyłożył piłkę na 7. metr i stamtąd do siatki trafił Narsingh. Gospodarze mieli ogromne pretensje, bo uważali, że Drinkwater był faulowany.

73'

Riechedly Bazoer zablokował dośrodkowanie Kane'a z boku pola karnego. Chwilę później po rzucie rożnym Kane próbował strzelać, powstrzymał go jednak Jeffrey Bruma.

70'

Anglia. Schodzi: Chris Smalling. Wchodzi: Phil Jagielka.

70'

Anglia. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Harry Kane.

68'

Z ostrego kąta pod poprzeczkę uderzył Theo Walcott, jednak Jeroen Zoet interweniował bardzo pewnie.

67'

Za nami mniej ciekawy fragment, sporo szarpanej gry.

63'

Daley Blind w ostatniej chwili zablokował strzał Walcotta z 9 metrów! To byłoby chyba 2:1 dla Anglii!

1
61'

Soczyste uderzenie Vardy'ego! Piłka leciała pod poprzeczkę i końcami palców odbił ją Jeroen Zoet!

60'

Zupełnie nieprzygotowany strzał Clyne'a z 18 metrów i piłka poszybowała w niebo.

58'

Anglia. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Nathaniel Clyne.

58'

Anglia. Schodzi: Daniel Sturridge. Wchodzi: Theo Walcott.

58'

Żółtą kartkę za faul na Vardym otrzymał Jeffrey Bruma.

57'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

56'

Anglicy mają teraz przewagę i praktycznie nie opuszczają połowy Oranje.

53'

James Milner szukał dośrodkowaniem Vardy'ego, ale napastnik Leicester nie oddał strzału głową, bo uprzedził go Joel Veltman.

50'

Gol! Strzelił Vincent Janssen.

Janssen zmylił Forstera i pokonał go mocnym uderzeniem w prawy róg. Remis na Wembley!

50'

Rzut karny dla Holandii za zagranie ręką Rose'a!

49'

Kolejna akcja Anglików i tym razem niecelnie sprzed pola karnego strzelił Adam Lallana.

47'

Płasko z narożnika pola karnego uderzył Daniel Sturridge. Celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Zoeta.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Znów spokojniejszy fragment, Oranje nie wyglądają na specjalnie podrażnionych utratą gola.

41'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Kyle Walker.

Anglicy na prowadzeniu po fantastycznej akcji! Lallana mógł uderzać z kilkunastu metrów, zamiast tego przytomnie podał do Walkera, ten wyłożył piłkę Vardy'emu i snajper Leicester City tylko dopełnił formalności. Holenderska obrona rozmontowana całkowicie!

37'

Z dystansu kąśliwie, tuż obok słupka uderzył Ross Barkley.

37'

Holandia. Schodzi: Quincy Promes. Wchodzi: Luciano Narsingh. Powodem zmiany kontuzja.

33'

Znów zakotłowało się w polu karnym Holendrów, jednak Jeroen Zoet nie musiał interweniować, bo wyręczył go Vincent Janssen.

32'

Było groźnie w holenderskim polu karnym, ale Daniel Sturridge został zablokowany przy próbie strzału z 12 metrów.

31'

Na boisku widowisko jest przeciętne, rzadko też podrywają się kibice. Piknikowa atmosfera na Wembley.

28'

Odpowiedź Anglików: Danny Rose dograł do Vardy'ego, ale ten huknął na wiwat i piłka poleciała w trybuny.

26'

Po dość nudnym okresie bardzo groźny techniczny strzał oddał Georginio WijnaldumJohn Stones nieco zasłonił Forstera, mimo to bramkarz Anglików spisał się świetnie i obronił.

21'

Fatalnie z lewego skrzydła dośrodkował Danny Rose i piłka opuściła boisko.

18'

Na boisku zrobiło się sennie, mecz nie porywa.

16'

Sprzed pola karnego uderzył Ibrahim Afellay. Piłka poleciała w światło bramki, ale ten strzał nie był zbyt mocny i Fraser Forster na posterunku.

14'

Burza braw na trybunach dla zmarłego niedawno Johana Cruyffa.

12'

To we współczesnym futbolu zdarza się już bardzo rzadko!

11'

Memphis Depay opanował piłkę po wrzucie z autu, uderzał jednak z trudnej pozycji i nie trafił w bramkę.

7'

Bardzo groźnie w polu karnym szarżował Jamie Vardy, ale tuż przed strzałem piłkę spod nóg wybił mu Jeffrey Bruma.

5'

Dynamiczny początek, Anglicy ruszyli do ataku, jednak Oranje dość szybko zniwelowali ich przewagę.