Puchar Anglii: Ćwierćfinał, mecz powtórzony
13 kwi 2016 20:00
90+2'

Po strzale z rzutu wolnego Payeta piłka trafiła w mur i wyszła na korner, z którego West Ham nie zagroził bramce Man Utd.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Wayne Rooney.

89'

Piłka w siatce Man Utd, ale Kouyate był na spalonym.

88'

Carroll znalazł się na piątym metrze, gdzie zdołał oddać strzał głową, ale był on niecelny.

83'

West Ham uwierzył w siebie i atakuje bramkę Man Utd.

79'

Gol! Strzelił James Tomkins. Asystował mu Andy Carroll.

Jest kontaktowy gol! Carroll zgrał piłkę głową przed bramkę, gdzie Tomkins zdobył bramkę!

76'

Interwencja w defensywie Herrery i Hiszpan nabawił się kontuzji.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

Manchester United
69'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Antonio Valencia.

67'

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Anthony Martial.

2:0! Nieco kuriozalna sytuacja, ponieważ po nieudanym strzale Martiala gola udem z czterem metrów zdobył Fellaini.

65'

Korner dla West Ham United, ale nie przyniósł skutku. Młoty mają coraz mniej czasu na strzelenie gola.

62'

West Ham. Schodzi: Enner Valencia. Wchodzi: Victor Moses.

60'

Man Utd nie zmienił swojego stylu gry i dalej stara się atakować bramkę rywali.

57'

Payet upadł w polu karnym Man Utd, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

56'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Antonio i futbolówkę złapał de Gea.

54'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Anthony Martial.

Rashford otrzymał piłkę przed polem karnym, przebiegł kilka metrów i mając przed sobą dwóch obrońców zdecydował się na strzał, który wylądował w okienku bramki WHU!

52'

Kouyate znalazł nieco miejsca przed polem karnym i oddał płaski strzał, który pewnie złapał de Gea.

49'

Bomba Lingarda z 20 metrów i piłka trafiła w słupek podtrzymujący siatkę.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Andy Carroll.

West Ham United
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Rojo.

45'

Minuta doliczona.

43'

Po początkowej przewadze West Ham od wielu minut dominują goście. Stawką jest półfinał Pucharu Anglii.

40'

Sprzed pola karnego uderzył Carrick i piłka przeleciała tuż obok słupka, chociaż bramkarz miał nad nią kontrolę.

39'

Złe dośrodkowanie Payeta z rzutu wolnego i Francuz ma do siebie pretensje o tę sytuację.

37'

Silne opady deszczu na Upton Park.

35'

W wyśmienitej sytuacji znalazł się Lingard, jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

31'

Znów Valencia uderzył za słabo, żeby pokonać de Geę. Hiszpan bez problemu złapał piłkę.

27'

Lanzini nieczysto trafił w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i od bramki rozpoczął de Gea.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Carrick. Faulowany był Dimitri Payet.

24'

Dośrodkowanie w pole karne Czerwonych Diabłów, jednak tutaj górą byli stoperzy.

21'

Rashford wpadł w pole karne i chciał lewą nogą umieścić piłkę w siatce. Świetnie zablokował go Tomkins.

18'

To powinien być gol! Fellaini znalazł się z prawej strony pola karnego i oddał strzał, który został podbity przez obrońcę, ale mimo to Randolph wybił futbolówkę na korner.

17'

Na linii pola karnego piłka odskoczyła Payetowi i nie zdołał zagrać celnie.

15'

W końcu akcja Czerwonych Diabłów i przyblokowane uderzenie Rashforda daje MU rzut rożny.

11'

Dalekie wybicie de Gei, jednak piłka szybko wraca na połowę Man Utd.

9'

Payet zamiast dośrodkowywać z rzutu wolnego zdecydował się na strzał i de Gea nie dał się zaskoczyć.

1
7'

Częściej przy piłce są gospodarze, którzy atakują oboma skrzydłami.

5'

Enner Valencia znalazł się w dobrej sytuacji z lewej strony pola karnego, jednak uderzył zbyt słabo i wprost w de Geę.