90+13'

Kamil Jóźwiak zablokowany przy próbie oddania strzału z ostrego kąta.

3
90+11'

Sędziowie podjęli decyzję, że mecz zostanie przedłużony o kolejne dwie minuty. Kilka chwil temu jedna z rac trafiła w nogę Malarza.

3
2
90+10'

Tamas Kadar przeciął bardzo groźne dośrodkowanie Kucharczyka do Hamalainena. Fin miałby doskonałą pozycję do strzału głową.

2
90+8'

Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką główkował Maciej Gajos.

1
2
90+5'

Bardzo dobrze z rzutu wolnego dośrodkował Darko Jevtić, w zamieszaniu Marcin Kamiński trafił w Hlouska, a poprawka Jóźwiaka z okolic linii pola karnego była już niecelna.

3
90+4'

Lech jeszcze szarpie, tymczasem jego kibice zajęci nie dopingiem, a wrzucaniem kolejnych rac na boisko...

1
5
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul na Pawłowskim otrzymał Michał Pazdan.

Legia Warszawa
3
2
90+1'
ZMIANA
90'

Doliczone 12 minut.

6
88'

Skandalicznie zachowuje się część kibiców, za bramką Malarza na boisko znów poleciały race.

4
87'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Darko Jevtić.

87'

Lech jest rozbity i nie potrafi skonstruować składnej akcji, Legia tymczasem skupia się na pilnowaniu wyniku.

5
85'

Z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Marcin Kamiński. Niezbyt mocno kopnięta piłka zrykoszetowała i wylądowała w rękach Malarza.

1
83'

Lech w ataku pozycyjnym w środkowej strefie boiska.

1
81'

Gra wznowiona.

2
79'

Część rac ląduje na boisku, sędziowie wciąż nie decydują się na wznowienie gry.

2
79'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Łukasz Trałka. Wchodzi: Maciej Gajos.

77'

Nic się nie zmienia, widoczność praktycznie zerowa...

2
74'

Przerwa w grze. Boisko znów jest zadymione po odpaleniu rac.

1
1
73'

Lech wyraźnie oszołomiony, a czasu nie ma już zbyt wiele.

1
1
72'

Tamas Kadar ścigał się do piłki z Jędrzejczykiem, ale przegrał pojedynek biegowy na lewym skrzydle, w dodatku sfaulował rywala.

1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović.

Legia na prowadzeniu! Koszmarnie pomylił sie teraz Karol Linetty, który chcąc uprzedzić Guilherme zagrał piłkę tak, że wyszło z tego dośrodkowanie do Prijovicia, a ten bez trudu pokonał Buricia z kilku metrów!

6
1
2
68'

Teraz mógł być gol dla Legii! Płasko z lewego skrzydła centrował Michał Kucharczyk, na piłkę czekał już Aleksandar Prijović, ale znakomicie interweniował Marcin Kamiński!

1
67'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Guilherme.

67'

Na trybunach PGE Narodowego pojawiło się 48 563 widzów.

2
66'

Gra toczy się na połowie Lecha, Legia próbuje rozegrać jakąś płynną akcję, ale panuje tam niesamowity tłok i trudno jej wymienić kilka dokładnych podań.

1
63'

Czas mija, a sytuacji wciąż nie ma. Trenerzy obu ekip powinni chyba pomyśleć o zmianach.

2
59'

Zaczyna pachnieć dogrywką i rzutami karnymi. Oba zespoły nie popełniają błędów w tyłach, tworzą też mało klarownych sytuacji.

3
56'

Żółtą kartkę za faul na Dudzie otrzymał Łukasz Trałka.

1
55'

Przy próbie strzału z narożnika pola karnego Gergo Lovrencsics trafił w Pawłowskiego.

2
54'

Szymon Pawłowski wystartował na skrzydle do prostopadłego podania Kadara, ale został uprzedzony przez Lewczuka.

1
51'

Karol Linetty dośrodkował płasko na 4. metr do Lovrencsicsa, ale Węgra znakomicie uprzedził Arkadiusz Malarz!

1
49'

Marcin Kamiński zablokował strzał głową Dudy, a potem został sfaulowany przez próbującego dobijać Nikolcia. Wszystko działo się na 8. metrze od bramki Buricia.

1
49'

Michał Pazdan nerwowo zareagował na faul Linettego, doskoczył do lechity, ale Szymon Marciniak szybko uspokoił sytuację.

1
49'

Dużo chaosu na boisku, żadna z drużyn nie potrafi uporządkować swojej gry.

1
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
46'

Dawid Kownacki walczył z Lewczukiem o piłkę, ale nie zdołał go zmusić do błędu.

1
1
46'

Gra wznowiona!

1
15:18

Obie drużyny przystąpią do drugiej połowy bez zmian.

1
43'

Zakotłowało się w polu karnym Lecha po rzucie wolnym! Ostatecznie piłka trafiła do Prijovicia, który chybił z ostrego kąta.

3
42'

Żółtą kartkę za faul na Jędrzejczyku otrzymał Szymon Pawłowski.

4
41'

Dotąd oglądaliśmy tylko jeden celny strzał - ten Nikolicia z 12. minuty.

3
40'

Nieźle z rzutu rożnego dośrodkował Gergo Lovrencsics, ale piłkę wybił Michał Pazdan.

2
38'

Żółtą kartkę za faul na Tettehu otrzymał Aleksandar Prijović.

37'

Odpowiedź Legii: sprzed pola karnego wyraźnie nad poprzeczką uderzył Nemanja Nikolić.

3
37'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Pawłowskiego.

2
1
34'

Kapitalna interwencja Arajuuriego, który zatrzymał szarżę Hlouska lewym skrzydłem.

3
33'

Dawid Kownacki wychodził na czystą pozycję, ale zabrakło mu zimnej krwi, kompletnie się pogubił i stracił piłkę w polu karnym.

4
31'

Z lewej strony boiska centrował Nemanja Nikolić, ale zrobił to trochę na pamięć i zagrożenie oddalił Marcin Kamiński.

2
29'

Marcin Kamiński skiksował po centrze z lewego skrzydła i sprokurował rzut rożny dla Legii. Nie było po nim jednak żadnego zagrożenia.

1
27'

Tempo trochę spadło, oglądamy teraz sporo twardej walki.

1
24'

Legia rozgrywa piłkę, ale gdy już zbliża się do pola karnego Kolejorza, w jej poczynania wkrada się niedokładność.

1
21'

W posiadaniu piłki 59:41 dla Legii, nie przekłada się to jednak na sytuacje.

1
19'

Paulus Arajuuri zastopował płaskie dośrodkowanie Nikolicia z lewego skrzydła.

1
17'

Pierwszy kwadrans lepszy w wykonaniu Lecha, to on stwarzał większe zagrożenie pod bramką rywala.

1
15'

Teraz Marcin Kamiński dopadł do piłki w zamieszaniu po rzucie rożnym, jednak z 7 metrów huknął niecelnie!

1
14'

Gergo Lovrencsics trochę za długo układał sobie piłkę do strzału z ostrego kąta i w ostatniej chwili zablokował go Michał Pazdan! Węgier miał świetną sytuację.

1
12'

Bardzo groźnie z dystansu uderzył Nemanja Nikolić, ale znakomicie obronił to Jasmin Burić!

1
10'

Mecz jest wyrównany, obie drużyny próbują atakować, ale poza sytuacją Pawłowskiego innych poważniejszych spięć na razie nie było.

1
6'

Fatalnie z dystansu uderzył Michał Kucharczyk, piłka minęła bramkę w bardzo dużej odległości.

1
1
5'

Fantastyczna szansa Lecha! Po dośrodkowaniu Lovrencsicsa z rzutu wolnego Arkadiusz Malarz wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Pawłowskiego, a ten technicznym strzałem z 16 metrów trafił w słupek!