90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

2
90+4'

Kucharczyk odebrał jak dziecku piłkę Jóźwiakowi i od razu przekazał ją do Prijovicia i Nikolicia, którzy w sytuacji dwa na jeden rozklepali Kamińskiego, ale Prijović przegrał pojedynek sam na sam z Buriciem.

1
90+3'

Legia nie dopuszcza Lecha pod swoje pole karne.

1
90+1'

Legia ruszyła ławą do kontry, ale lechici szybko wrócili pod swoje pole karne i odzyskali piłkę.

90'

II połowa została przedłużona o cztery minuty.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Lewczuk.

Legia Warszawa
89'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak.

88'

Po centrze Kucharczyka do pozycji strzeleckiej doszedł Hamalainen, ale z 10 metrów uderzył wprost w Buricia.

87'

Nikolić mógł zamknąć mecz! Reprezentant Węgier samotnie biegł z piłką na bramkę Buricia niemal od linii środkowej, ale przegrał pojedynek sam na sam z Bośniakiem!

1
86'

Szymon Pawłowski minął czterech legionistów, ale jego rajd w polu karnym zatrzymał Igor Lewczuk.

2
82'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

81'

Lech nie składa broni, ale nie potrafi zagrozić umiejętnie broniącej się Legii.

1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme.

2
19:48

28 286 widzów ogląda na żywo hit 31. kolejki Ekstraklasy. Legia sprzedała wszystkie bilety na piątkowe spotkanie.

2
76'

Legia nie zamierza ograniczać się do obrony jednobramkowego prowadzenia. To zwiastuje ciekawy ostatni kwadrans.

1
74'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Szymon Pawłowski.

72'

Świetna akcja Nielsena, który jednym zwodem ograł Rzeźniczaka i uderzył z lewej nogi tak, że piłka była poza zasięgiem Malarza, ale na szczęście dla golkipera Legii trafiła tylko w słupek jego bramki.

1
71'

Legia. Schodzi: Michał Pazdan. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

Pazdan musiał zejść z powodu kontuzji.

69'

Lech musi postawić wszystko na jedną kartę, ale na razie jest oszołomiony po stracie gola.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk.

5
62'

Gol! Strzelił Aleksandar Prijović. Asystował mu Nemanja Nikolić.

Do czterech razy sztuka! Pazdan odebrał piłkę Tettehowi i od razu przekazał ją Nikoliciowi, a ten zagrał w pole karne do Prijovicia, który pewnym strzałem z linii pola karnego pokonał Buricia!

60'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kucharczyk.

3
59'

Legia. Schodzi: Michaił Aleksandrow. Wchodzi: Guilherme.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

1
3
55'

Pierwsze minuty po przerwie z mocnym wskazaniem na gości z Poznania.

3
52'

Nielsen efektownie przerzucił piłkę nad Hlouskiem, dzięki czemu wypracował sobie pozycję strzelecką w polu karnym Legii, ale Malarz obronił jego uderzenie z ostrego kąta.

2
1
51'

Legia. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Michał Kucharczyk.

49'

Zaiskrzyło między Rzeźniczakiem a Nielsenem. Kapitan Legii i Duńczyk zwarli się nie po raz pierwszy ale teraz mieli sobie do tego coś do powiedzenia.

1
48'

Gajos wpadł z piłką w pole karne Legii, ale gdy składał na 14. metrze składał się do uderzenia, zablokował go Pazdan.

1
45'

Początek II połowy. Od środka Lech.

2
45'

I połowa przedłużona o minutę.

44'

Niecelne uderzenie Gajosa z 18 metrów.

43'

Trzecia zmarnowana szansa Prijovicia! W końcowej fazie efektownej akcji Legii Nikolić dograł w pole karne Lecha do Szwajcara, a ten przerzucił piłkę i nad Buriciem, i nad bramką Lecha.

2
1
40'

Niecelny strzał Jevticia z 20 metrów. Szwajcar próbował dokręcić piłkę w "okienko" bramki Legii, ale uderzył daleko od celu.

1
2
36'

Nicki Bille Nielsen uderzył soczyście z ok. 25 metrów, ale Arkadiusz Malarz skutecznie interweniował.

3
32'

Jevtić posłał dośrodkowanie, po którym piłka dokręcała się w światło bramki Legii, ale Malarz nie dał się zaskoczyć.

3
30'

Legia ma problem z odzyskaniem inicjatywy. Lech w ostatnich minutach wygląda naprawde dobrze.

2
27'

Po crossie Arajuuriego Linetty zgrał piłkę głową do Jevticia, a ten z narożnika pola karnego huknął w boczną siatkę bramki Legii! To była dobra okazja!

3
27'

Na razie nic, aczkolwiek Legia nie może wejść w posiadanie piłki.

4
25'

Okres przewagi Lecha. Co pokaże zespół Jana Urbana w ataku pozycyjnym?

3
21'

Ależ pudło Prijovicia! Arajuuri chciał wycofać piłkę do Buricia, ale zagrał ją zbyt lekko i przejął ją napastnik Legii, ale w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki Lecha!

2
2
19'

Nemanja Nikolić założył dziurę najpierw Tomaszowi Kędziorze, a po chwili Paulusowi Arajuuriemu, ale potężnego Fina nie zdołał już minąć.

2
18'

Dobry atak Lecha, ale najpierw Rzeźniczak wybił piłkę z pola karnego po centrze Kadara, a po chwili zablokował uderzenie Tetteha z 25 metrów.

5
15'

Lech ruszył z kontrą, ale Nielsen skupił się bardziej na staranowaniu Rzeźniczaka, niż na wyjściu Jevticiowi na wolne pole i goście stracili piłkę.

3
14'

Aleksandar Prijović stanął oko w oko z Jasminem Buriciem, ale Bośniak obronił uderzenie Szwajcara z narożnika pola bramkowego!

1
12'

Michaił Aleksandrow nie wszedł dobrze w mecz. Bułgar myli się w prostych sytuacjach.

3
11'

Pewna interwencja Buricia po centrze Nikolicia z prawego skrzydła.

2
8'

Jevtić próbował wbić się w pole karne Legii między trzema rywalami, ale Rzeźniczak wyłuskał mu piłkę spod nóg.

2
6'

Legia przejęła inicjatywę. Gospodarze prowadzą atak pozycyjny.

1
2
4'

Duda zagrał za linię obrony Lecha do Aleksandrowa, ale piłka padła łupem Buricia.

2
3'

Ciasno w środku pola. Piłkarze nie zostawiają sobie dużo wolnej przestrzeni.

3
19:48

Pierwsze kopnięcie symbolicznie wykonał Lucjan Brychczy, którego na środek murawy zaprowadził kapitan Legii, Jakub Rzeźniczak.

1
1
19:48

Sędzia Stefański wyprowadził zespoły na murawę. Legia zagra na biało, a Lech wystąpi w niebieskich trykotach.

1
19:48

Legia jest niepokonana przy Łazienkowskiej 3 od ośmiu spotkań, a ostatnim zespołem, który zdobył Stadion Wojska Polskiego, był... 25 października Lech.

2
19:48

Podczas meczu z Lechem kibice Legii po raz pierwszy będą mogli zasiąść na Trybunie im. Lucjana Brychczego.

1
19:48

Kolejorz może dziś liczyć na wsparcie z Paryża.

19:48

W obu zespołach zabraknie kluczowych zawodników, by wspomnieć tylko Tomasza Jodłowca i Gergo Lovrencsicsa. Co ciekawe, na ławce Lecha znalazł się za to Szymon Pawłowski, który z powodu urazu kości twarzy miał pauzować do końca sezonu,

19:48

To już czwarte w tym sezonie spotkanie Lecha i Legii. W meczu o Superpuchar Polski lechici zwyciężyli 3:1, potem w I rundzie sezonu zasadniczego Kolejorz pokonał Legię 1:0, ale przed miesiącem w rewanżu warszawianie zdobyli Poznań po dublecie Nemanji Nikolicia.