16 kwi 2016 15:30
90'

Sędzia postanowił doliczyć 3 minuty.

85'

Ostatnie minuty pojedynku. Mariusz Rumak nakazuje swoim zawodnikom myślenie na boisku. Mogą zapunktować, choć od 40 minut grają w osłabieniu.

82'

Zablokowane uderzenie z linii pola karnego. Tylko i aż korner dla złocisto-krwistych.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Zając.

Korona Kielce
78'

Ryota Morioka miał znakomitą szansę na zdobycie gola, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany w polu bramkowym!

73'

Widowisko powinno mieć rumieńce w końcówce. Korona Kielce nie godzi się z remisem. Przed momentem Kamil Sylwestrzak próbował uderzyć celnie po rzucie rożnym.

66'

Gol! Strzelił Piotr Celeban.

Śląsk Wrocław wyrównał mimo gry w osłabieniu. Źle zachowała się obrona Korony Kielce, a przede wszystkim Kamil Sylwestrzak. Kapitan uderzył celnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i 1:1.

Śląsk Wrocław
65'

Żółtą kartkę otrzymał Vlastimir Jovanović.

60'

Godzina meczu minęła. Korona Kielce próbuje rozbić zamek wrocławian. Drużyna Mariusza Rumaka czeka natomiast na możliwość skontrowania.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Siergiej Pilipczuk.

56'

Niezmiennie gospodarze na połowie Śląska Wrocław, który od samego początku drugiej części gra w osłabieniu.

52'

Gol! Strzelił Airam Cabrera.

Beznadziejny wykop Mateusza Abramowicza, który wyłożył piłkę do strzału Airamowi Cabrerze! Hiszpan nie mógł odrzucić takiego prezentu i dał prowadzenie Koronie Kielce.

49'

Korona Kielce ruszyła do ataku, by natychmiast wykorzystać grę z przewagą zawodnika w polu.

47'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jacek Kiełb.

Nieprzepisowa walka w powietrzu i pomocnik Śląska Wrocław wyleciał z boiska.

46'

Gra w Kielcach wznowiona!

44'

Szalenie nerwowo Paweł Zieliński. Obrońca Śląska Wrocław nie spostrzegł, że nie ma obok siebie przeciwnika i wybił na korner. Nieomal kopnął piłkę do własnej bramki.

42'

W odpowiedzi Siergiej Pilipczuk strzelił płasko obok bramki. Ukrainiec był w tym spotkaniu bliżej gola, gdy mógł przymierzyć głową, a nie nogą.

40'

Ostatnie minuty ze wskazaniem na Wojskowych. Tom Hateley wymyślił sobie ciekawe podanie. Wykonanie gorsze od pomysłu i Dariusz Trela uporządkował sytuację.

1
38'

Bardzo aktywny jest Bence Mervo. Zawsze gdzieś znajdzie się obrońca złocisto-krwistych i w ostatnim momencie wybije napastnika Śląska Wrocław w rytmu.

1
35'

Błyskawiczna riposta Śląska Wrocław, a rozgorączkowana Korona Kielce nie zatrzymała tego kontrataku. Robert Pich huknął w słupek bramki Dariusza Treli.

1
34'

Kielczanie domagali się rzutu karnego za zagranie ręką Dudu Paraiby. Sędzia nie zareagował!

1
33'

Mija czas w Kielcach. To już ostatni kwadrans przed przerwą. Wciąż bez goli, a najbliżej szczęścia byli Siergiej Pilipczuk oraz Dudu Paraiba.

1
30'

Bence Mervo składał się do strzału z bliska. Znakomicie interweniował Kamil Sylwestrzak, dzięki czemu Dariusz Trela mógł sprzątnąć futbolówkę sprzed nosa napastnika Śląska Wrocław.

1
27'

Powalczył w pełnym tego słowa znaczeniu Vlastimir Jovanović. W nagrodę korner dla Korony Kielce.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Kiełb.

1
24'

Dobra interwencja Bartosza Rymaniaka na obrzeżach pola karnego. Sposobność do kontrataku była dobra, aż za mocno podekscytował się Siergiej Pilipczuk i kopnął piłkę do nikogo.

1
22'

Teraz znacznie trudniejsza interwencja Dariusza Treli. Bramkarz Korony Kielce sparował piłkę po chytrym strzale Dudu Paraiby z dystansu.

1
19'

Podanie za plecy obrońców Korony Kielce. Elhadji Pape Diaw zachował stoicki spokój i przepuścił piłkę do Dariusza Treli.

1
17'

Zatańczył przed polem karnym Airam Cabrera. Defensywa Śląska Wrocław przeczytała zawczasu kroki napastnika Korony Kielce.

1
14'

Jacek Kiełb to były piłkarz Korony Kielce, a obecnie Śląska Wrocław. Świetnie poradził sobie z przeciwnikiem na skrzydle, po czym podał ciut niecelnie do Ryoty Marioki.

1
11'

Drużyny wyglądają lepiej w szybkim niż pozycyjnym ataku i starają się zrobić użytek ze stałych fragmentów. Na razie bez efektu bramkowego.

1
9'

Była krótka przerwa w meczu z powodu nerwowej sytuacji na trybunach. Piłka ponownie w grze.

1
7'

Blisko! Precyzyjne dośrodkowanie z narożnika boiska, Siergiej Pilipczuk urwał się obrońcom i główkował w poprzeczkę. Fura szczęścia wrocławian.

1
6'

Nabil Aankour wrzucił piłkę daleko w pole karne a la Tomasz Hajto. Śląsk Wrocław wyjaśnił sytuację połowicznie, ponieważ będzie jeszcze korner.