Arkadiusz Głowacki pokazał w środę mnóstwo wyśmienitych interwencji we własnym polu karnym. Będzie się dziś śnić piłkarzom ofensywnym Górnika Łęczna.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Sasin.

Górnik Łęczna
85'

Pięć minut do końca meczu. Niezłe dośrodkowanie Górnika Łęczna. Był gdzie być powinien Arkadiusz Głowacki.

79'

Błyskawiczny wypad Zdenka Ondraska i dopiero Sergiusz Prusak uratował drużynę z Lubelszczyzny!

78'

Górnik Łęczna musi gonić, ale jego pościg nie ma rumieńców. Dobrze ustawiają się podopieczni Dariusza Wdowczyka i wybijają rywali z rytmu.

75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Łukasz Bogusławski.

0:2 w Łęcznej! Łukasz Bogusławski trącił płaskie podanie Rafała Wolskiego do własnej bramki. Pech defensora i Wisła Kraków jest blisko zwycięstwa.

74'

Sędzia odesłał Jurija Szatałowa na trybuny. Mocno protestują gospodarze, a nerwowa atmosfera sprzyja prowadzącym Wiślakom.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Veljko Nikitović.

70'

Komplikuje się sytuacja Górnika Łęczna, który paradoksalnie grał lepiej po przerwie. Zostało 20 minut, by wyrównać, a statystyki ofensywne zespołu Jurija Szatałowa są ostatnio opłakane.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak.

68'

Gol! Strzelił Denis Popović.

Strzał byłego pomocnika Olimpii Grudziądz w lewy narożnik do bramki! Sergiusz Prusak mógł obronić uderzenie z rzutu karnego, ale piłka tylko trąciła jego dłonie.

66'

Rzut karny dla Wisły Kraków! Zdaniem sędziego Radosław Pruchnik podciął nogi Rafała Wolskiego po sprytnym zwodzie młodego pomocnika.

64'

Grzegorz Bonin mierzył zza linii pola karnego. Po drodze rykoszet i Górnik Łęczna miał jeszcze przynajmniej korner.

61'

Richard Guzmics zdecydował się na strzał z 18. metra. Futbolówka pofrunęła obok spojenia słupka z poprzeczką. Rozczarowanie w obozie gości.

58'

Michał Miśkiewicz zmuszony do interwencji po agresywnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Dobrze zachował się bramkarz Wiślaków.

56'

Efektowny zachód słońca nad stadionem. Piłkarze próbują okrasić wrażenia wizualne ładnym futbolem.

54'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótki słupek. Bronią łęcznianie i natychmiast próbowali skontrować z wykorzystaniem szybkiego Bartosza Śpiączki.

50'

Wydaje się, że Górnik Łęczna jest odważniejszy w drugiej połowie. Leandro sfaulowany w okolicy koła środkowego i sędzia musiał użyć gwizdka.

48'

Niebezpieczne dośrodkowanie i Arkadiusz Głowacki musiał interweniować w ostatnim momencie. Gdyby nie weteran Górnik Łęczna wyszedłby na prowadzenie.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

44'

Kombinacja alpejska Macieja Sadloka z Patrykiem Małeckim bez powodzenia. Pierwsza połowa zakończy się prawdopodobnie bezbramkowym remisem.

42'

Sergiusz Prusak nie dał się zaskoczyć głębokim dośrodkowaniem. Zachował koncentrację do końca i nie pozwolił piłce wpaść za kołnierz.

40'

Grzegorz Piesio bił piłkę mocno w pole karne. Znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie Zdenek Ondrasek i uniemożliwił gospodarzom oddanie strzału.

39'

Leandro zdecydował się na akcję indywidualną. Wbiegł między dwóch obrońców i wywalczył rzut wolny dla Górnika Łęczna.

36'

Zdenek Ondrasek nie miał komu podać, więc zdecydował się na płaski strzał z dystansu. Prosto do koszyczka Sergiusza Prusaka. Były bramkarz Floty Świnoujście spisuje się bez zarzutu.

33'

Brakuje soczystych strzałów w ostatnich minutach. Górnik Łęczna ostudził zapał przeciwnika do ataku, ale samemu nie kwapi się do przejęcia inicjatywy.

30'

Donald Guerrier wykazał się nie lada szybkością. Wywalczył rzut wolny, z którego Biała Gwiazda nie zrobiła użytku.

27'

Zagotowali się Denis Popović i Jan Bednarek. Sędzia nie upomniał zawodników kartkami, ale nie obyło się bez słownej reprymendy.

26'

Rafał Wolski postanowił skorzystać z wolnej przestrzeni przed polem karnym Górnika Łęczna. Płaski strzał pół metra obok bramki zielono-czarnych.

23'

Nieporozumienie w szeregach Białej Gwiazdy. Patryk Małecki podał za mocno i futbolówka uciekła gospodarzom za linię końcową boiska.

20'

Blisko gola! Zdenek Ondrasek główkował mocno i precyzyjnie. Kapitalnie wyciągnął się i interweniował na linii Sergiusz Prusak. Bramkarz uratował Górnika Łęczna.

17'

Nieelegancki atak Bartosza Śpiączki w nogi Bobana Jovicia. A boczny obrońca oddał piłkę sekundę, a może nawet dwie wcześniej.

15'

Duża przewaga krakowian pod względem posiadania piłki. Liczne podania coraz bliżej pola karnego Górnika Łęczna.

13'

Donald Guerrier zgubił piłkę w okolicy linii bocznej boiska. Takie pomyłki studzą zapał Wisły Kraków do atakowania.

9'

Lepszy wypad łęcznian. Richard Guzmics wykazał się szybkością i zablokował Bartosza Śpiączkę, który składał się do strzału po podaniu Grzegorza Bonina.

7'

Trener Jurij Szatałow spogląda na boisko z niepokojem. Poza jednym ułańskim wypadem Bartosza Śpiączki jego drużyna nie zagościła na połowie Wisły Kraków.

5'

Biała Gwiazda jest ustawiona ofensywnie. Stoperzy Górnika Łęczna wybili z trudem dośrodkowanie Arkadiusza Głowackiego z głębi pola.

3'

Wisła Kraków wymienia podania na własnej połowie. Bartosz Śpiączka wyczekał pierwszą szansę na skontrowanie przyjezdnych.