Pogoń nie schodzi z połowy Lecha. Bardzo mądra gra Portowców.

90'

II połowa przedłużona o trzy minuty.

89'

Gajos miękko wrzucił piłkę w pole karne Pogoni, Nielsen przyjął ją na pierś i uderzył z powietrza, ale nad bramką Słowika.

88'

Lech nie składa broni, ale nie może zagrozić gospodarzom. Pogoń broni się świetnie, a defensywą Portowców dyryguje Jakub Czerwiński.

83'

Jevtić zagrał z prawej strony wzdłuż pola karnego do Pawłowskiego, ten wprowadził w "16" Ceesaya, ale obrońca Lecha z kilku metrów uderzył wprost w Słowika. To była najlepsza okazja Kolejorza!

81'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Czerwiński.

Pogoń Szczecin
79'

Fatalne dośrodkowanie Nunesa z rzutu wolnego.

77'

Bez zagrożenia pod bramką Lecha po centrze Jevticia z rzutu wolnego.

72'

Czujny Burić uprzedził Dwaliszwiliego przy piłce po prostopadłym podaniu Murawskiego.

71'

Przypomnijmy, że Denis Thomalla w Lechu Poznań już nie zagra.

69'

Gajos znalazł się z piłką na 12. metrze od bramki Pogoni, ale jego strzał ofiarnymi wślizgami zablokowali Frączczak i Rudol.

66'

Lecha nie stać na razie na to, by przejąć inicjatywę. Wprowadzenie do gry Jevticia też w tym nie pomogło.

64'

Lech. Schodzi: Dawid Kownacki. Wchodzi: Darko Jevtić.

60'

To pierwszy gol Zwolińskiego od 24 października minionego roku. 23-latek nie zdobył bramki w żadnym z 12 ostatnich występów.

59'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Rafał Murawski.

Po centrze Murawskiego z rzutu rożnego Ceesay wybił piłkę z powrotem pod chorągiewkę do Murawskiego, który tym razem dośrodkował tak, że Zwoliński głową skierował piłkę do bramki!

58'

Dwaliszwili pomknął lewym skrzydłem i spod końcowej linii wycofał piłkę przed bramkę do Nunesa, ale tego przy futbolówce wyprzedził jeden z obrońców Lecha i Pogoń ma tylko rzut rożny.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Frączczak.

53'

Pierwsze minuty po przerwie pod znakiem zdecydowanej przewagi Pogoni.

1
51'

Teraz Matras strzelił z 20 metrów nieznacznie od bramki Lecha.

50'

Murawski znów przejął przed polem karnym Lecha po błędzie gości przy wyprowadzeniu akcji, ale jego uderzenie z 18 metrów zostało zablokowane.

47'

Burić znalazł się z piłką w narożniku boiska i wybił ją tak, że ta trafiła do Murawskiego. Kapitan Pogoni uderzył prosto z powietrza z ok. 30 metrów, ale nie trafił w opuszczoną przez Bośniaka bramkę.

46'

Początek II połowy. Od środka Lech.

1
43'

Lechowi udało się przenieść ciężary gry do centrum pola.

1
40'

Zryw Lecha! Pawłowski uderzył soczyście z 18 metrów i wydawało się, że piłka wpadnie do bramki Pogoni, ale Słowik opuszkami palców sparował futbolówkę na rzut rożny.

3
38'

Pogoń w natarciu, Lech od kilku minut jest zmuszony do głębokiej defensywy.

2
1
35'

I znów Dwaliszwili! Tym razem Gruzin uderzył sprzed pola karnego w kierunku dalszego rogu bramki Lecha, ale Burić sparował piłkę na rzut rożny.

1
2
31'

Teraz Dwaliszwili uderzył z ośmiu metrów tuż obok bramki po fenomenalnym prostopadłym podaniu Murawskiego.

1
31'

Akahoshi przegrał pojedynek z Buriciem! Japończyk miał sporo miejsca w polu karnym Lecha, ale z 12 metrów uderzył tak, że bośniacki golkiper gości udanie interweniował.

1
30'

Po przerwie spowodowanej szamotaniną Pogoni udało się przejąć inicjatywę.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Tamas Kadar.

Lech Poznań
1
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Murawski.

1
26'

Zakotłowało się na boisku po faulu Murawskiego na Wiluszu. W obronie kolegi stanął Kadar, do którego doskoczył Dwaliszwili i po chwili w przepychankach wzięli udział niemal wszyscy zawodnicy przebywający na boisku.

1
25'

A teraz po strzale Lovrencsicsa z ostrego kąta Słowik odbił piłkę wprost w Wilusza, ale na szczęście dla golkipera Pogoni futbolówka nie wpadła do jego siatki po odbiciu od obrońcy Lecha.

1
25'

Po rzucie rożnym Portowcy wybili piłkę przed pole karne, gdzie do niej Gajos i uderzył prosto z powietrza, ale Słowik obronił ten strzał w świetnym stylu!

1
23'

Lech przejął kontrolę nad spotkaniem.

1
20'

Kownacki upadł w polu karnym Pogoni po starciu z Rudolem, ale sędzia Stefański ani myślał wskazywać na "wapno".

1
17'

Po intensywnym pierwszym kwadransie tempo spotkania nieco opadło.

1
13'

Co tu się dzieje! Teraz Gajos z narożnika pola karnego uderzył tuż nad poprzeczką bramki Pogoni.

2
13'

I już jesteśmy w polu karnym Lecha! Po centrze Akahoshiego Zwoliński głową sprawdził czujność Buricia, ale Bośniak udanie interweniował.

1
12'

I teraz Gajos uderzył z 20 metrów, ale zbyt słabo, by zaskoczyć Słowika, który spokojnie złapał piłkę. Niemniej jednak dzieje się w Szczecinie!

1
11'

Dwaliszwili wypracował sobie pozycję strzelecką przed polem karnym Lecha, ale Burić pewnie złapał piłkę po uderzeniu Gruzina.

1
9'

Po centrostrzale Pawłowskiego z lewego skrzydła Słowika przed kapitulacją uchroniła poprzeczka!

2
7'

Ciekawy początek może zwiastować ciekawe widowisko w Szczecinie.

1
5'

Kownacki! Po centrze Volkova z lewej strony młody napastnik Lecha wyprzedził stoperów, ale zagłówkował tuż nad bramką Słowika.

2
5'

Mocno rozpadało się nad Szczecinem. To może mieć wpływ na przebieg gry.

2
3'

I odpowiedź lecha! Kownacki huknął z linii pola karnego nieznacznie nad bramką Pogoni.

1
2'

Ależ pudło Dwaliszwiliego! Po centrze Frączka Gruzin otrzymał piłkę na nogę, będąc osiem metrów od bramki Lecha, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.