Ekstraklasa: 34. kolejka
01 maj 2016 18:00
90+3'

Potężne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Ostatecznie akcję przerwała decyzja sędziego.

90+2'

Murawski postanowił uderzać z zupełnie nieprzygotowanej pozycji, nie była to trafiona decyzja.

90+1'

Interwencja Szmatuły i rzut rożny dla ambitnie walczącej Pogoni Szczecin.

1
90'

Pogramy jeszcze 5 minut. Mamy emocjonującą końcówkę!

90'

Poprzeczka ratuje Piasta! Ależ blisko szczęścia był Rafał Murawski!

1
90'

Piast. Schodzi: Josip Barisić. Wchodzi: Paweł Moskwik.

89'

Dwaliszwili w walce z Korunem faulował swojego rywala.

88'

Strzał Heberta został zatrzymany przez Słowika.

87'

Nie ma gola! Mraz popisuje się doskonałymi podaniami, ale koledzy nie potrafią tego wykorzystać! Fojut trącił piłkę, co utrudniło Szelidze oddanie skutecznego gola!

86'

Zmiany jak na razie nie odmieniły postawy zespołu trenera Michniewicza. Wyraźnie brakuje jakości.

85'

To była "setka"! Piłka po centrze Mraza spadła na głowę pozostawionego bez opieki na piątym metrze Josipa Barisicia, a ten uderzył nad poprzeczką!

85'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny w okolicach pola karnego rywala. Czas ucieka.

83'

Przeciągnięte dośrodkowanie Dwaliszwiliego.

81'

Gliwiczanie dzielnie w obronie, a Portowcy nie mogą znaleźć sposobu na swoje ataki.

79'

Rafał Murawski poszukał strzału, kolejny raz zabrakło dokładności.

76'

Piast. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Bartosz Szeliga.

76'

Pojedynek w Gliwicach na żywo obserwuje 8169 osób.

75'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Mateusz Mak.

74'

Przed nami decydująca faza meczu. Czy goście ze Szczecina zdołają wyrównać? Optyczna przewaga jest po ich stronie.

73'

Listkowski zszedł do środka, szukał dalszego słupka a posłał futbolówkę... na aut. Fatalny kiks.

71'

Sytuacyjne, zupełnie nieudane uderzenie Radosława Murawskiego z dystansu.

69'

Marcin Pietrowski faulowany przez Listkowskiego.

68'

Murawski wrócił do gry. Niestety jej obraz bez zmian. Ciągle dużo walki i chaosu.

66'

Utykający Radosław Murawskie musi opuścić murawę. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

64'

Uros Korun był na spalonym.

63'

Pogoń. Schodzi: Sebastian Rudol. Wchodzi: Dawid Kort.

61'

Ricardo Nunes zdecydował się na indywidualną akcję, zakończoną strzałem. Jakub Słowik nie miał problemów z interwecją.

60'

Władimir Dwaliszwili został złapany na spalonym.

59'

Male spięcie między zawodnikami obu drużyn. Arbiter po zmianie stron nie ma łatwego zadania.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Mraz.

Piast Gliwice
56'

Siadło tempo, na murawie dominuje chaos.

54'

Nieudane dośrodkowanie Martina Nespora mogło stać się efektownym strzałem! Piłka spadła na górną siatkę.

52'

Duży tłok w środkowej strefie boiska i zacięta walka.

50'

Jakub Słowik przyjął piłkę i... nawinął atakującego go Nespora! Nerwy ze stali bramkarza Pogoni!

48'

Dośrodkowanie w kierunku Dwaliszwliego. Gruzyn był skutecznie pilnowany.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

45'

Jakub Szmatuła ratuje swój zespół! Intuicyjna obrona po tym jak mocno wstrzelona piłka trafiła w Mokwę! To mógł być "swojak"!

44'

Bardzo nerwowa i nieudana interwencja Jakuba Szmatuły. Będzie korner dla Pogoni.

42'

Trwa walka w środkowej strefie boiska.

40'

Radosław Murawski z dziecinną łatwością zablokował Takafumi Akahoshiego.

38'

Poderwali się miejscowi kibice. Czy tym razem Piast nie da się zaskoczyć i utrzyma do przerwy korzystny rezultat?

37'

Adam Frączczak zablokował uderzenie Mraza.

35'

Gol! Strzelił Martin Nespor. Asystował mu Patrik Mraz.

Znakomita wrzutka Mraza w kierunku nabiegającego na bliższy słupek Martina Nespora! Świetnie rozegrali ten rzut wolny gliwiczanie i to oni znów są na prowadzeniu!

34'

Przewinienie Mateusza Lewandowskiego. Zawodnik Pogoni ma szczęście, że nie zobaczył żółtego kartonika.

32'

Patrik Mraz posłał piłkę na bliższy słupek, gdzie najwyżej wyskoczył Hebert! Uderzenie głową pozostawiło jednak wiele do życzenia.

30'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Hebert.

29'

Gospodarze wznowili grę z rzutu wolnego, ale nie został on zakończony strzałem. Bardzo nieudana wrzutka.

27'

Josip Barisić wyprzedzał już Jarosława Fojuta, upadając w decydującym momencie akcji. Arbiter nie wskazał jednak na "wapno", gramy dalej!

26'

Tomasz Mokwa zamykał akcję Piasta. Uderzenie 23-latka poszybowało w trybuny.

25'

Mateusz Lewandowski w ostatniej chwili powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut.

Pogoń Szczecin
23'

Wpadło raz, więc może i drugi? Władimir Dwaliszwili znów postanowił uderzyć z dystansu, ale była to nieudana próba.

22'

Martin Nespor miał dobry pomysł, lecz Martin Bukata nie zrozumiał intencji swojego kolegi.

20'

Trzy rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla zespołu Czesława Michiewicza. Jak odpowie Piast?

19'

Jarosław Fojut przez chwilę leżał na murawie po zderzeniu z rywalem. Na szczęście z obrońcą Pogoni wszystko jest w porządku.

18'

Portowcy wyraźnie odzyskali wiarę w siebie.

17'

Adam Frączczak miał trochę miejsce, dlatego też postanowił poszukać szczęścia w uderzeniu z dystansu. Siła była, zabrakło precyzji.

15'

Gol! Strzelił Władimir Dwaliszwili.

Co za gol! Jakub Szmatuła nawet się nie ruszył! Dwaliszwili wykorzystał błąd Koruna, przejął piłkę i uderzył po dalszym rogu!

13'

Josip Barisić zdecydował się na strzał z dystansu. Była to próba bardzo słabej jakości.

12'

Prosta strata Portowców. Czy uda im się szybko otrząsnąć po straconym golu?

10'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Marcin Pietrowski.

Piast prowadzi! Ależ to zrobił! Znakomite podanie Marcina Pietrowskiego, ale jeszcze lepiej zachował się Sasa Zivec, który efektownie odwrócił się z piłką i pewnym strzałem otworzył wynik!

8'

Walczący o futbolówkę Władimir Dwaliszwili pociągał za koszulkę jednego z rywali.

7'

Spokojna interwencja Jakuba Słłowika i to bramkarz Pogoni rozpocznie grę.

5'

Powinno być 1:0! Świetne dośrodkowanie w kierunku Josipa Bariscia. Zawodnik Piasta nie trafił czysto w piłkę i tylko dzięki temu szczecinianie nie przegrywają!