90+3'

Z woleja uderzył Piotr Grzelczak, Michał Miśkiewicz złapał piłkę.

7
90+2'

Ależ na sędziego liniowego krzyczał Vassiljev. Nic jednak nie wskórał, Wisła nie pozwala Jagiellonii na zbyt wiele.

9
90'

Doliczone zostały 3 minuty.

9
1
88'

Szybkie wyjście Wisły, w polu karnym z piłką znalazł się Drzazga, ale jego dośrodkowanie na róg wybili obrońcy Jagiellonii.

6
85'
ZMIANA
83'
ZMIANA
82'

Ładna akcja Jagiellonii, z boku pola karnego Łukasz Burliga dograł do Grzyba, a ten w dobrej sytuacji spudłował!

3
81'

Patryk Małecki niepodziewanie uderzył z rzutu wolnego, Bartłomiej Drągowski wybił piłkę na róg.

3
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szymonowicz.

Jagiellonia Białystok
6
76'

Konstantin Vassiljev wykonywał rzut wolny i... zdecydował się na strzał. Jednak próba wyszła fatalnie.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzyb.

6
68'

Żółtą kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek. - Aktorstwa u mnie nie będzie - pomyśła sędzia i ukarał napastnika Wisły za "przykatorzenie". A gracz gospodarzy był faulowany.

Wisła Kraków
5
67'

Strzelał Konstantin Vassiljev, Michał Miśkiewicz złapał piłkę.

6
66'

Po wrzutce z rogu niecelnie głową uderzył Maciej Sadlok.

2
65'

Bartosz dośrodkował z lewej strony, Paweł Brożek uderzył bardzo dobrze głową, Bartłomiej Drągowski przypomniał, że ma spore możliwości i efektownie obronił.

64'

Gra toczy się w środku pola. Brzydszy fragment meczu. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

3
60'

Powtórki pokazały, że Tomasz Wajda popełnił błąd. Wiśle należał się rzut karny!

5
60'

Paweł Brożek przeleciał nad Drągowskim. Wydawało się, że będzie rzut karny i czerwona kartka dla bramkarza. Sędzia nakazał grać dalej. Czy miał rację?

4
59'

Skaczącego szczura z rzutu wolnego posłał Konstantin Vassiljev, Miśkiewicz zachował czujność i pewnie złapał piłkę.

5
57'

Bartosz dośrodkował, a Paweł Brożek zgrał piłkę przed bramką. Napastnik powinien uderzyć w tej sytuacji.

3
55'

Łukasz Burliga powinien doprowadzić do remisu. Po wybiciu piłki po wrzutce z rogu byłemu graczowi Wisły futbolówka spadła pod nogami, natychmiastowi strzał z dziesięciu metrów był niecelny!

3
54'

Vassiljev na lewo do Mackiewicza, a ten z ostrego kąta uderzył na bramkę. Miśkiewicz wybił piłkę na róg!

4
52'

Ależ spojrzał na arbitra Patryk Małecki. Wiślak jednak powstrzymał wodze. Widać jednak, że decyzja rezerwowego sędziego po raz kolejny nie spodobały się "Małemu".

4
49'

Po rzucie rożnym w polu karnym Wisły powstało niewielkie zamieszanie, ale gospodarzom udało się wyjść cało z opresji.

2
45+3'

Małecki uciekł Burlidze, a ten go sfaulował. Obrońca Jagiellonii powinien otrzymać drugą żółtą kartkę, ale sędzia go oszczędził.

4
45'

Doliczone zostały 4 minuty.

4
43'

Małecki safulował w ataku Frankowskiemu i wydawało się, że zaraz dostanie się arbitrowi. Jednak dzięki pracy z trenerem mentalnym pomocnik Wisły już inaczej podchodzi do takich sytuacji.

3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bartosz.

3
41'

Patryk Małecki dośrodkował z lewej strony, Paweł Brożek uderzył z trudnej pozycji i piłka przeleciała tuż ponad poprzeczką.

3
39'

Wisła cofnęła się i pozwala Jagiellonii rozgrywać piłkę. Goście mają jednak niewiele miejsca i nie potrafią zagrozić gospodarzom.

5
34'

Sędzia pożegnał się z Vassiljevem i za moment opuści boisko.

4
33'

Pomocy medycznej potrzebuje... sędzia Jarosław Przybył, któremiu coś strzyknęło w mięśniu dwugłowym. Może być problem z dokończeniem przez arbitra meczu.

3
32'

Kontra Jagiellonii, Konstantin Vassiljev do Frankowskiego, a ten w sytuacji sam na sam uderzył w wychodzącego z bramki Miśkiewicza. Powinien być remis.

30'

Konstantin Vassiljev do Romanczuka, a ten wystraszył się szansy i źle uderzył głową.

3
29'

Mackiewicz uciekł Bartoszowi po raz kolejny lewą stroną, ale zbyt późno dośrodkował i piłka została wybita na róg.

3
27'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

4
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Patryk Małecki. Wiśle gra się nie układała, ale Biała Gwiazda wyprowadziła zabójczą kontrę. Boguski dograł na lewo do Małeckiego, ten z pola karnego idealnie dośrodkował, a Brożek głową wbił piłkę do bramki z trzech metrów!

22'

Wisła wciąż nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu, to Jagiellonia jest groźniejsza.

2
19'

Kontratak Wisły 4 na 2 zepsuł Paweł Brożek, który źle dogrywał piłkę.

4
15'

Kontra Jagiellonii, Cernych wbiegł z piłką w pole karne, jednak wracający Maciej Sadlok wślizgiem dobrze interweniował.

3
14'

Z dystansu mocno uderzył Krzysztof Mączyński, Bartłomiej Drągowski wypiąstkował piłkę, po chwili pomocnik Wisły uderzył z woleja, ale bramkarz złapał strzał.

3
11'

Karol Mackiewicz uciekł Bartoszowi, płasko dośrodkował z boku pola karnego, ale Maciej Sadlok wybił piłkę.

2
8'

Wiśle udało się opanować sytuację i przenieść ciężar gry na połowę gości. Przed momentem bardzo niecelnie uderzył Tomasz Cywka.

3
5'

Ponownie z dystansu uderzył Vassiljev, piłka po plecach obrońcy Wisły wyszła róg. W ataku cały czas Jagiellonia, gospodarze nie potrafią rozegrać piłki.

4
3'

Piotr Tomasik dośrodkował z rzutu wolnego, Miśkiewicz wypiąstkował piłkę, a po chwili sprzed pola karnego wysoko ponad bramką uderzył Konstantin Vassiljev.

4
19:40

Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył (Kluczbork).

1
19:40

W drugim piątkowym meczu 35. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków podejmie przy Reymonta 22 Jagiellonię Białystok. Goście są żadni rewanżu za lanie, jakie Biała Gwiazda sprawiła im dwóch poprzednich meczach tego sezonu.