14 maj 2016 15:30
komentarz

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin (Łódź).

komentarz

Teoretycznie strata Zawiszy do wicelidera Wisły Płock jest duża. I liga zna przypadki, kiedy pewny faworyt do awansu, na finiszu zawodził. Drużyna z Bydgoszczy jest jeszcze w stanie zagrozić Nafciarzom.

90+4'

Długie zagranie Kasprzika i gra przerwana. Spalony.

90+4'

Rozpoczęło się ostatnie 60 sekund. Górnik jest w stanie doprowadzić do wygranej?

90+2'

Z lewej strony płasko dośrodkował Kopacz, Pilarz pewnie złapał piłkę.

90+1'

Gol... we Wrocławiu. Górnikowi Łęczna do remisu brakuje jednego gola.

1
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

89'

Górnik szuka szans na zdobycie gola w stałych fragmentach. Każda wrzutka jest bardzo niebezpieczna.

88'

Problemy zdrowotne mają Ziajka i Gergel. Obaj jednak wrócili szybko do sił.

85'

Kontra Termaliki, Foszmańczyk do Juhara, ale znakomitą interwencją popisał się Grzegorz Kasprzik!

83'

Z rogu dośrodkował Kurzawa, Krzysztof Pilarz wybił pilkę z pola karnego.

81 '

Akcja zabrzan groźnie się zapowiadała. Jednak Roman Gergel fatalnie dośrodkował i od bramki rozpocznie Pilarz.

80'

Górnik Zabrze ma coraz mniej czasu na wyjście na prowadzenie i zapewnienie sobie utrzymania. Jan Żurek wykorzystał już limit zmian.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Armin Cerimagić.

Górnik Zabrze
76'

Kontra Termaliki zakończona strzałem z linii pola karnego Foszmańczyka. Piłka przeszła tuż obok słupka!

1
75'

Kurzawa uderzył z... rzutu rożnego. Krzysztof Pilarz wybił piłkę ponad poprzeczkę.

1
73'

Rafał Kurzawa dośrodkował z rzutu wolnego, jednak wprost w ręce Pilarza.

71'

Strzelał Martin Juhar, ale uderzenie był zbyt anemiczne, aby zaskoczyć Kasprzika.

69'

Ależ okazję mial Roman Gergel! Piłkarz Górnik był niemal sam na sam z bramkarzem, ale uderzając z ok. 15 metrów przestrzelił!

68'

Zamieszanie w polu karnym Termaliki, do piłki dwa metr przed bamką omal nie doszedł Adam Danch.

67'

Mecz toczy się na połowie Termaliki. Zabrzanie przyspieszyli grę, ale z akcji nie potrafią zagrozić gospodarzom.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Biskup.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
63'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Termaliki, ale Kante faulował rywala w ataku.

63'

Górnik Zabrze w ataku. Kibice obecni na stadionie znają wynik spotkania we Wrocławiu.

60'

We Wrocławiu Śląsk prowadzi z Górnikiem Łęczna już 3:1 i zabrzanom do utrzymania wystarczy... wygrać w Niecieczy.

55'

Patryk Fryc zderzył się z bandą i potrzebuje pomocy medycznej. Zawodnik Termaliki odbił się od Kena Kallaste.

53'

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Asystował mu Martin Juhar. Termalica doprowadziła do remisu. Z rogu dośrodkował Juhar, a Kopacz nieupilnował Kędziory i piłka wpadła do bramki!

1
51'

Dużo lepiej po zmianie stron grają gospodarze. Termalica stara się atakować skrzydłami.