Lechia Gdańsk
90'

II połowa przedłużona o trzy minuty.

87'

I znów Sandomierski górą nad Chrapkem. Tym razem bramkarza Cracovii obronił "główkę" lechisty po centrze z rzutu rożnego.

87'

Pewna interwencja Sandomierskiego po strzale Chrapka z rzutu wolnego.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Florin Bejan.

84'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Mateusz Cetnarski!

Milinković-Savić obronił rzut karny wykonywany przez Cetnarskiego.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Vanja Milinković-Savić.

83'

Rzut karny dla Cracovii po faulu na Wdowiaku!

82'

Lechia nie składa broni, ale Cracovia broni się bardzo umiejętnie.

80'

Zakotłowało się na boisku po tym, jak Stolarski nadepnął Kapustkę, ale sędzia Marciniak szybko zapanował nad sytuacją.

1
77'

12 359 osób ogląda spotkanie na żywo z trybun stadionu przy Kałuży 1.

1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Sławomir Peszko.

70'

Po centrze z rzutu rożnego Paixao uderzył z małej odległości, ale Sandomierski i tak zdołał interweniować!

68'

Jendrisek zagrał w polu karnym do Vestenicky'ego, który z narożnika pola bramkowego uderzył obok bramki Lechii.

67'

Sławomir Peszko stanął oko w oko z Sandomierskim, ale potknął się na piłce i ta padła łupem bramkarza Cracovii.

64'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Rafał Janicki.

Stoper Lechii interweniował w swoim polu karnym tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki.

1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

61'

Milinković-Savić przeciął przed polem karnym podanie Kapustki do Jendriska, ale piłka trafiła z powrotem pod nogi reprezentanta Polski, który próbował od razu posłać ją do siatki Lechii, ale nie trafił w światło bramki gości.

58'

Lechia zaczyna przejmować inicjatywę, ale gościom z Gdańska brakuje precyzji w kluczowych momentach akcji.

55'

Teraz Jendrisek przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, by sprzed pola karnego Lechii uderzyć daleko od bramki Milinkovicia-Savicia.

53'

Cracovia ruszyła z szybką kontrą, w końcowej fazie której Vestenicky znalazł się w sytuacji sam na sam z Milinkoviciem-Saviciem, ale Serb obronił uderzenie Słowaka.

49'

Cios za cios, akcja za akcję - piłkarze Cracovii i Lechii naprawdę walczą o awans do pucharów!

46'

Początek II połowy. Od środka Lechia.

43'

Kibice Cracovii odpalili race i widoczność przy Kałuży 1 mocno się ograniczyła.

39'

Krasić wyciągnął z bramki Sandomierskiego i spod końcowej linii wycofał piłkę do Paixao, który lobem chciał umieścić ją w siatce Pasów, ale posłał futbolówkę nad bramką.