90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

1
90'

Zamieszanie w polu karnym Polacka. Uderzał Hebert, ale tym razem bramkarza wyręczył, stojący tuż przed linią bramkową, Woźniak.

1
88'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Walkę o górną piłkę wygrał Hebert, ale uderzył tuż nad poprzeczką.

1
17:52

Legia może świętować. Gol Hamalainena i w stolicy już 3:0.

1
1
17:52

W Warszawie już 2:0 i mistrz wydaje się być znany. Świetny sezon golem podsumował Nemanja Nikolić.

1
85'

Bomba Badii z 20 metrów została zablokowana. Po chwili strzał Szeligi dokładnie w to miejsce gdzie stał Polacek.

1
84'

Goście bronią się całym zespołem na własnej połowie. Ostatnie minuty to prawdziwy szturm gospodarzy.

1
82'

Po dośrodkowaniu Koruna, na bramkę główkował Martin Bukata. Zagłębie uratował teraz refleks Polacka!

78'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Krzysztof Piątek.

Napastnik symulował w polu karnym i obejrzał drugie "żółtko".

KGHM Zagłębie Lubin
1
76'

Dobra okazja dla gospodarzy. Mraz wygrał główkę z obrońcą. Bliski przejęcia futbolówki był Szeliga, ale ostatcznie ta trafiła do Bukaty. Wolej z kilku metrów ściął na murawę jednego z rywali.

1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Piątek. Zbyt agresywny atak na Murawskiego.

73'

Dośrodkowań próbował już kilkanaście razy. Tym razem Patrik Mraz zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale wyraźnie chybił celu.

1
69'

Piast. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Bartosz Szeliga.

68'

Zatrzęsła się bramka gości! Po dobrym dośrodkowaniu Mraza, główkował Hebert.

1
66'

Długie, kilkudziesięciometrowe podanie Starzyńskiego do Janoszki. Ten popędził na bramkę i uderzył w kierunku dalszego słupka... zabrakło niewiele.

65'

W drugiej połowie stroną przeważającą jest Piast. Gospodarze usilnie próbują doprowadzić do remisu. Przed momentem Mak wyłuskał piłkę Jachowi, ale z asekuracją skutecznie pospieszył Łukasz Piątek.

1
63'

Trafiony piłką w twarz Tosik, potrzebował chwili by dojść do siebie.

1
61'

Nieprzyjemny strzał Starzyńskiego. Piłka odbiła się tuż przed bramkarzem, ale ten zachował spokój i pewnie obronił.

1
60'

Z piłką na 18. metrze znalazł się Mateusz Mak. Rezerwowy przełożył sobie futbolówkę na lewą nogę, ale jego strzał został zablokowany.

1
58'

Reprymenda od arbitra. Na słowo poproszeni zostali Janoszka i Nespor.

1
55'

Koszmarne pudło Murawskiego. Pomocnik przed polem karnym dopadł do zbyt krótko wybitej piłki i huknął wysoko w trybuny.

54'

Piast. Schodzi: Josip Barisić. Wchodzi: Gerard Badia.

54'

Piast. Schodzi: Sasa Zivec. Wchodzi: Mateusz Mak.

53'

Cudowne, długie podanie w punkt Murawskiego, ale zaskoczony Nespor źle przyjął piłkę.

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Nespor. Napastnik stracił piłkę na rzecz Dąbrowskiego i podirytowany, faulował Jacha.

Piast Gliwice
1
47'

Denerwuje się Mraz. Piłkarz nie zgadzał się z decyzją arbitra. Jego zdaniem nie faulował Todorovskiego. Gdyby nie rozległ się gwizdek z pewnością gospodarze wyszliby z szybką akcją w liczebnej przewadze.

1
46'

Zaczynamy ostatnie 45 minut w tym sezonie.

45+1'

Błyskawiczna kontra gości! Łukasz Janoszka prowadził piłkę, mając przed sobą jednego obrońcę i po prawej Arkadiusza Woźniaka. Zamiast podawać zdecydował się na strzał. Jakub Szmatuła odbił piłkę na rzut rożny!

45'

W pierwszej połowie pogramy minutę dłużej.

44'

Chwila przerwy. Ucierpiał bark Todorovskiego.

41'

Z narożnika boiska dośrodkował Starzyński. Miedziowi robili miejsce w polu karnym dla Dąbrowskiego, ale nie udało się. Piłkę dość niepewnie wybił Szmatuła.

38'

Kamil Vacek uciekł Jachowi i nie pozwolił się dogonić. Odchylony, z 18 metrów, uderzył jednak kilka metrów nad bramką.

34'

Teraz długie podanie na wolne pole do Barisicia. Chorwat dopadł futbolówkę tuż przed linią końcową, ale zagranie w szesnastkę zostało zablokowane przez Dąbrowskiego.

1
33'

Zagłębie gra lepiej. Akcję Miedziowych są pełne pomysłów. Piast jak dotychczas bezradny.

1
30'

Brzydki faul Vacka na Piątku. O dziwo, bez kartki.

1
28'

Świetna parada Szmatuły, który uchronił zespół przed stratą drugiego gola. Piast po stracie bramki wyraźnie przysnął.

1
26'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. Asystował mu Aleksandar Todorovski.

Przyjezdni na prowadzeniu! Dośrodkowanie z prawej strony boiska zmierzało do Dąbrowskiego, który walczył w powietrzu z dwoma obrońcami. Z zamieszania skorzystał Papadopulos, który najpierw szczęśliwie przyjął piłkę, by sekundę później uderzyć obok bezradnego Szmatuły.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Bukata. Ostre wejście w nogi Starzyńskiego w środkowej strefie boiska.

22'

Pierwszy celny strzał na bramke Polacka. Z ostrego kąta, płasko uderzył Zivec, ale bramkarz nie popełnił błędu.

20'

Długo gospodarze budowali swoją akcję. Ostatecznie sprawy w swoje ręce wziął Sasa Zivec. Słoweniec uwolnił się spod opieki rywali i huknął z 19 metrów... nad poprzeczką.

17'

Janoszka ładnie rozprowadził piłkę na lewą stronę, gdzie ofensywnie wbiegał Cotra. Dośrodkowania jednak nie było, bowiem akcję wzorowo skasował Pietrowski.

15'

Wyrównane spotkanie. Piast chcąc marzyć o mistrzostwie musi wygrać, licząc na potknięcie Legii. Tymczasem ta, po golu samobójczym, już prowadzi.

12'

Wow! Mocne i co ważne celne uderzenie Starzyńskiego z około 30 metrów! Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale Szmatuła dobrze ją wypiąstkował.

17:52

W Warszawie i Gliwicach bez goli. A kogo Wy chcielibyście widzieć jako mistrza?

Legia Warszawa
1
1
9'

Pierwsze uderzenie na bramkę, ale marnej jakości. Z 30 metrów spróbował Martin Nespor, przenosząc piłkę wysoko nad poprzeczką.

6'

Siłowy pojedynek Dąbrowskiego z Nesporem. Obrońca wyszedł z tego zwycięsko, uniemożliwiając napastnikowi przejęcie piłki.

1
5'

Bez forsowania tempa, bez skoczenia do gardła przeciwnika. Obserwujemy bardzo spokojny początek spotkania.

1
1'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy, ale zagranie Cotry przeciął Korun.

1
17:52

Radoslav Latal jeszcze wierzy w mistrzostwo, choć nie wszystko leży w nogach jego piłkarzy...