Liga Mistrzów: Półfinały, pierwsze mecze
26 kwi 2016 20:45
90+3'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska soczyście pod poprzeczkę uderzył Kevin De Bruyne, czujnie obronił to jednak Keylor Navas.

3
90+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Carvajal.

2
1
90'

Raheem Sterling mógł mieć doskonałą okazję, ale źle przyjął piłkę przed polem karnym i nie oddał nawet strzału.

6
90'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

3
1
89'

Obywatele nieco uspokoili grę i zniwelowali przewagę rywala.

2
1
85'

Real robi wszystko, by zadać cios. Gospodarze z kolei chyba chcieliby już zakończyć ten mecz.

3
82'

Jak to nie wpadło!? Po rzucie rożnym strzał z najbliższej odległości oddał Pepe, ale jakimś cudem gospodarzy uratował Joe Hart!

4
2
82'

Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Gareth Bale, ale trafił w mur obrońców.

4
1
79'

Mogło być 0:1! Joe Hart instynktownie obronił nogą strzał Casemiro po rzucie rożnym!

3
2
79'

Real cały czas podkręca tempo, gospodarze skupieni tylko na defensywie.

4
77'

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Raheem Sterling.

75'

Kąśliwy techniczny strzał Bale'a w kierunku dalszego słupka, znów jednak zabrakło precyzji.

4
1
73'

Z 25 metrów wyraźnie nad bramką uderzył Luka Modrić.

3
1
71'

Bardzo groźnie w polu karnym City! Jese Rodriguez doszedł do piłki po miękkiej centrze z prawej strony boiska i strzałem głową trafił w zewnętrzną część poprzeczki!

5
69'

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego płasko z boku pola karnego centrował Kevin De Bruyne. Piłkę pewnie przechwycił Keylor Navas.

2
66'

Płasko z dystansu uderzył Toni Kroos, ale piłka minęła słupek o metr.

2
1
62'

Sporo fauli w ostatnich minutach i sędzia często przerywa grę.

2
2
59'

Keylor Navas zatrzymał strzał z bliska Sergio Aguero, ale wcześniej Argentyńczyk i tak sfaulował Carvajala. Gra przerwana.

4
59'

Na początku drugiej części Real nieco przyspieszył, ale teraz gra znów jest wyrównana.

2
2
54'

Teraz Królewscy mieli dobrą okazję! Z rzutu rożnego dośrodkował Toni Kroos, jednak niepilnowany Sergio Ramos główkował lekko i wprost w ręce Harta!

3
3
52'

Z lewego skrzydła centrował Marcelo, ale Vincent Kompany uprzedził w polu karnym Jese Rodrgueza.

2
3
51'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Kroosa z rzutu rożnego i nic z tego nie wyszło.

3
3
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
3
47'

Gareth Bale padł w polu karnym po interwencji Otamendiego. Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami i sędzia słusznie puścił grę.

3
3
46'

Z 20 metrów mocno, ale nad poprzeczką uderzył Sergio Aguero.

4
2
46'
46'

Początek drugiej połowy.

5
45+2'

Gael Clichy przytomnie przeciął dośrodkowanie Marcelo do Benzemy.

3
2
45'

Doliczone 2 minuty.

4
45'

Karim Benzema doszedł do piłki w narożniku pola karnego, lecz uderzył bardzo niecelnie.

1
2
43'

Tempo jest niezłe, ale mecz wciąż nie porywa, bo brakuje groźnych strzałów.

1
2
40'
39'

Medycy na boisku, jakiś problem ma David Silva.

2
2
37'

Żółtą kartkę za faul na Bale'u otrzymał David Silva.

Manchester City
5
35'

Pod polem karnym Man City z bólu zwija się Lucas Vazquez. Faulu Kompany'ego jednak nie było.

1
3
33'

Nadal czekamy na klarowniejsze sytuacje, dotąd ich praktycznie nie było.

1
2
29'

Kevin De Bruyne zablokowany przy próbie potężnego strzału z 20 metrów. Teraz lepszy fragment w wykonaniu gospodarzy.

1
2
27'

Z lewego skrzydła centrował David Silva, a bardzo niecelnie główkował Nicolas Otamendi.

3
1
26'

Dość ostry faul Ramosa na Fernandinho, ale tym razem sędzia nie zdecydował się na karę indywidualną.

2
1
24'

Żółtą kartkę za bezpardonowy faul na De Bruyne otrzymał Pepe.

Real Madryt
2
3
21'

Płasko z prawej strony boiska centrował Gareth Bale, na posterunku był jednak obrońca City.

1
2
20'

Nie ma na razie większych spięć, oba zespoły bardzo uważne w tyłach.

2
2
17'

Znakomita interwencja Casemiro, który zatrzymał szarżującego lewym skrzydłem De Bruyne.

3
13'

Z prawego skrzydła centrował Gareth Bale, ale jego koledzy w polu karnym byli szczelnie kryci i żaden nie doszedł do piłki.

1
2
10'

Fernandinho ucierpiał po faulu Casemiro, ale nie stało się nic poważnego.

2
1
9'

Z prawego skrzydła dobrze dośrodkował Jesus Navas, ale żaden z jego kolegów nie poszedł za akcją i zabrakło strzału.

3
8'

Real nieco częściej w ataku pozycyjnym, gospodarze czyhają na kontry.

1
2
6'

Fernandinho trochę niedokładnie podał prostopadle do Sergio Aguero i szybciej przy piłce był Pepe.

3
4'

Nicolas Otamendi zatrzymał faulem rozpędzającego się Benzemę. Na razie bez kartki.

1
2
3'

Bez zagrożenia po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego.

1
2
20:08

Oba zespoły już na boisku, wielka wrzawa na Etihad Stadium!

3
20:08

Angielskie drużyny od pięciu lat nie potrafią wyeliminować w fazie pucharowej rywala z Hiszpanii!