Manchester City
2
1
90+2'

Sędzia przymierza się powoli do zakończenia meczu. Manchester City jest o włos od pożegnania się z Ligą Mistrzów. Zaczyna się kopanie piłki na aferę.

2
1
90'

Keylor Navas zgłosił kontuzję. W tym czasie sędziowie ogłosili, że mecz potrwa jeszcze przez 4 minuty.

3
89'

Pokazał się Sergio Aguero. Argentyńczyk kropnął zza linii pola karnego. Metr, może nawet mniej ponad poprzeczką. Keylor Navas mógł tego nie sięgnąć!

3
88'
87'

Krąży piłka między piłkarzami Manchester City. Nie zdobywają jednak przestrzeni. Umiejętnie przesuwają się w obronie gospodarze.

3
3
84'

Manchester City miał jeszcze rzut wolny. Mimo ostrego kąta Kevin De Bruyne zdecydował się na bezpośrednie uderzenie. Zadrżała boczna siatka i serca kibiców Realu Madryt.

4
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

1
3
81'

Gareth Bale został zatrzymany dobrym wślizgiem w środku pola. Damir Skomina pozwala grać zawodnikom w seledynowych strojach.

4
1
79'

Królewscy odbierają rywalom ochotę do ataku, wymieniając podania na ich połowie. Każda zdobyta w ten sposób minuta przybliża do awansu.

4
2
78'

Kibice nie zawiedli, piłkarze Realu na razie odwdzięczają się dobrym wynikiem.

3
1
77'

Nie gaśnie wiara w sektorach zajmowanych przez kibiców gości. Manchester City próbuje przenieść grę na dłużej na połowę Realu Madryt.

3
1
75'

Kelechi Iheanacho zatrzymany tuż przed linią pola karnego. Nie było faulu, więc piłka trafiła w posiadanie madrytczyków.

3
1
74'

Sergio Aguero nie może odnaleźć się na boisku.

3
1
73'

Nie ma już zmian Manuel Pellegrini. Wszystko jest w nogach jego podopiecznych. Atakują od święta, ale można przypuszczać, że będą mieć jeszcze jakąś szansę na gola.

2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Fernando.

4
70'

Pierwsze od dłuższego czasu dośrodkowania w pole karne Realu Madryt. Piłkarze w białych strojach odprowadzają futbolówkę poza boisko.

4
69'
68'

Przewaga Realu Madryt w drugiej połowie jest miażdżąca. Jeżeli nie awansuje do finału Ligi Mistrzów będzie można mówić o katastrofie.

7
3
67'

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: James Rodriguez.

65'

Gareth Bale był blisko drugiego gola.

3
1
64'

Słupek uratował przedstawiciela Premier League po strzale głową Garetha Bale'a! Wszystko wydarzyło się po rzucie rożnym, który wywalczył Cristiano Ronaldo. Po chwili gwiazda światowego futbolu nie wbiła piłki z bliska do siatki. Bramka na 2:0 wisi w powietrzu.

4
61'

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Raheem Sterling.

58'

Aż podskoczył ze złości Cristiano Ronaldo. Gwiazdor Realu Madryt miał przed sobą tylko Joe Harta i nie pokonał go swoim strzałem!

2
3
56'

Przed zmianą Manchester City zbudował najdłuższą akcję w drugiej połowie. Zepsuł ją Yaya Toure, którego podanie wyleciało za linię bramkową. Nie wygląda to dobrze dla kibiców z Anglii.

5
2
56'
53'

Jese Rodriguez uderzył obok spojenia słupka z poprzeczką, a po chwili Luka Modrić nie pokonał z bliska Joe Harta. Nawałnica Realu Madryt, której rywale nie potrafią przeciwstawić się.

6
50'

Powinni atakować piłkarze Manchester City, a atakuje Real Madryt. Do strzału składał się Cristiano Ronaldo. W ostatnim momencie przeszkodzili mu gracze w seledynowych strojach.

6
48'

Po przeciwnej stronie boiska rozpędził się Jese Rodriguez. Zabrakło mu pomysłu na zakończenie swojego rajdu i kopnął futbolówkę prosto w objęcia Joe Harta.

4
46'

Natychmiast podanie na prawą flankę do Daniela Carvajala, który chciał uruchomić Cristiano Ronaldo. Najlepszy strzelec Ligi Mistrzów wyskoczył za wcześnie przed obrońców i wpadł w pułapkę offsidową.

4
1
46'

Real Madryt rozpoczął drugą połowę!

5
20:00

Piłkarze wracają z szatni na boisko. Przed nimi ostatnie 45 minut rywalizacji. Jeżeli wynik nie ulegnie zmianie, to w walce o trofeum pozostanie Real Madryt.

2
1
20:00

Przed przerwą Real Madryt miał 59 procent posiadania piłki. Oddał więcej strzałów i wywalczył więcej stałych fragmentów. Manchester City nie trafił jeszcze w światło bramki Realu Madryt, ale akcja Fernandinho z 44. minuty zapowiada emocje w drugiej połowie.

4
20:00

Kevin De Bruyne i spółka muszą poszukać gola po przerwie. W przeciwnym razie odpadną z elitarnych rozgrywek.

1
45+1'

Już w doliczonym czasie seria rzutów rożnych dla Realu Madryt. Jakoś radzą sobie goście i wygląda na to, że skromne prowadzenie utrzyma się do przerwy.

6
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu.

6
44'

To mógł być cios do szatni! Zapachniało wyrównaniem. Fernandinho wpadł w pole karne, nawinął sobie przeciwnika i strzelił z odpowiednią siłą, ale ciut niecelnie. Środkowy pomocnik Manchester City miał mnóstwo miejsca i powinien trafić w światło bramki.

3
4
43'

Gareth Bale ma ochotę na drugiego gola. Wypracował sobie miejsce do strzału z 20. metra i spróbował szczęścia. Za mało rotacji, by zaskoczyć Joe Harta.

9
41'

Walka o finał Ligi Mistrzów.

5
40'

Kevin De Bruyne dośrodkował z rzutu rożnego w sam środek pola karnego, gdzie rządzi i dzieli Keylor Navas. Pewny chwyt bramkarza Realu Madryt.

5
1
39'

Marcelo! Boczny obrońca Realu Madryt wpadł w pole karne w swoim stylu i strzelił mocno. Nieznaczne pudło, a już podnieśli się z miejsc kibice na Santiago Bernabeu.

2
1
38'

Ruszają goście z kontratakiem, ale szybko zostali zahamowani na prawej stronie boiska i piłka wróciła w posiadanie Realu Madryt.

3
36'

Pepe kopnął piłkę z bliska do bramki Manchester City, ale sędzia nie uznał gola. W momencie dośrodkowania z rzutu wolnego Portugalczyk był na spalonym!

3
1
34'

Tak cieszyli się gospodarze z gola Bale'a, który dał im prowadzenie.

5
1
33'

Rzut wolny, po chwili korner i zrobiło się gorąco w szesnastce Realu Madryt. Ostatecznie nie było strzału i sytuację wyjaśnił Keylor Navas.

2
1
32'

Sergio Aguero upadł na boisko, ponieważ otrzymał cios w twarz od przeciwnika. Nie ma kartki, ale jest rzut wolny dla Citizens.

3
1
32'

Dotychczas Manchester City nie oddał celnego strzału na bramkę Keylora Navasa. Królewscy nie pozwalają gościom rozwinąć skrzydeł na własnej połowie.

3
2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin De Bruyne.

6
27'

Sergio Ramos złapany na spalonym. Zdecydowana reakcja sędziego asystenta.

2
3
23'

Tak padła bramka!

1
26'

Na razie Real Madryt próbuje iść za ciosem. Dośrodkowanie z narożnika boiska i interweniował Joe Hart. Sędzia orzekł, że bramkarz Manchester City był na dodatek faulowany.

2
1
22'

Przy obecnym wyniku Królewscy są w finale Ligi Mistrzów. Jedna bramka zespołu z Manchesteru wprowadzi ich do decydującego meczu, ale by ją zdobyć, musi zaatakować.

4
1
20'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Fernando.

Real Madryt na prowadzeniu! Bale miał decydujący udział przy golu. Walijczyk wybiegł w tempo do podania Daniela Carvajala i strzelił z ostrego kąta pod poprzeczkę bramki. Piłka odbiła się po drodze od Fernando i gol został zaliczony jako samobójczy!

19
2
16'

Nabierają tempa ataki Realu Madryt, ale jeszcze brakuje gospodarzom precyzji przy wykończeniu.

4
1
14'

Dośrodkowanie z głębi pola i na piłkę zapolował Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdołał strzelić głową, ale miał na plecach przeciwnika i nie przymierzył w światło bramki.

5
1
13'

Przekonamy się, jak wymuszona zmiana wpłynie na drużynę z Wysp Brytyjskich. Obecnie rozgrywa Real Madryt, ale nie może przedrzeć się przez zasieki obronne gości.

4
1
11'

Tak kibice przywitali głównych aktorów widowiska.

6
9'

To może być duża strata dla przyjednych. Kapitan Vincent Kompany nabawił się kontuzji i sygnalizuje, że konieczna będzie zmiana.

1
2
7'

Nicolas Otamendi podłączył się do ataku, ale po chwili musiał przeprosić partnerów. Cross obrońcy Manchester City poszybował daleko za linię końcową boiska.

3
5'

Premierowe ataki Realu Madryt są hamowane. Zinedine Zidane zapowiadał na konferencji prasowej, że jego drużyna nie może spodziewać się, że szybko zdobędzie gole i ustawi sobie widowisko.

3
3'

Keylor Navas piąstkował po dośrodkowaniu Jesusa Navasa. Brakowało zawodnika z Manchesteru, by zamknąć akcję na drugim słupku.

3
2'

Pierwsze podanie z głębi pola za linię obrońców Manchester City. Za mocne i od bramki rozpoczął grę Joe Hart.

1
1
20:00

Przywitanie drużyn! Pełne trybuny Santiago Bernabeu i atmosfera piłkarskiego święta. W finale Ligi Mistrzów na zwycięzcę tego meczu czeka już Atletico Madryt.

3
20:00

Obywatele wystąpią dziś w wyjazdowym, seledynowym komplecie strojów.

3
20:00

Do składu Realu Madryt powraca po kontuzji Cristiano Ronaldo. To duże wzmocnienie, ponieważ Portugalczyk jest najlepszym strzalcem Ligi Mistrzów.

3
20:00

Rozgrzewka zespołu z Wysp Brytyjskich. Manuel Pellegrini dokonał jednej zmiany w jedenastce w stosunku do pierwszego spotkania. Yaya Toure, czyli silny środkowej pomocnik zastąpił dynamicznego, ale wątłego skrzydłowego Davida Silvę.

3
20:00

Imponujące. Przyjazd Królewskich na stadion i kibice zagrzewający do walki.

4
20:00

W pierwszym meczu z Manchesterze było 0:0. Bliżej zdobycia gola był Real Madryt, ale tak jedna, jak i druga drużyna nie wypracowała sobie zaliczki przed rewanżem. Dużo ciekawostek statystycznych i historycznych w naszej zapowiedzi.

3
20:00

Ławka rezerwowych Manchester City: Wilfredo Caballero - Raheem Sterling, Aleksandar Kolarov, Wilfried Bony, Fabian Delph, Eliaquim Mangala, Kelechi Iheanacho.

3
20:00

Rewanż o awans do finału Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Madrycie. Trybuny Santiago Bernabeu wypełniają się powoli kibicami.