05 maj 2016 21:05
90'

II połowa przedłużona o trzy minuty.

87'

Szachtar wydaje się być już pogodzonym z porażką, a Sevilla kontroluje spotkanie, nie forsując tempa.

84'

Szachtar. Schodzi: Eduardo da Silva. Wchodzi: Dentinho.

84'

Szachtar. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Wellington Nem.

82'

Sevilla. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Vicente Iborra.

79'

Szachtar próbuje wstać z kolan, ale gospodarze duszą w zarodku próby gości.

76'

Szachtar. Schodzi: Taison. Wchodzi: Bernard Duarte.

76'

Goście obejrzeli już sześć żółtych kartek.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Stepanenko.

Szachtar Donieck
72'

Taison dośrodkował ze skrzydła do Eduardo, który z bliska zagłówkował tuż obok bramki Sevilli. Szachtar nie składa broni.

68'

Po centrze Banegi z rzutu wolnego Krychowiak zagłówkował obok bramki Szachtara.

64'

Sevilla nie powieliła błędu z I połowy i nie pozwala Szachtarowi na przejęcie inicjatywy.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo da Silva.

59'

Gol! Strzelił Mariano. Asystował mu Vitolo.

Ależ gol Mariano! Obrońca Sevilli huknął z 25 metrów tak, że Piatow nie miał szans na interwencję!

Sevilla FC
2
54'

Sevilla nie pozwala rozwinąć skrzydeł Szachtarowi.

51'

Soczyste uderzenie Krychowiaka sprzed pola karnego, ale Piatow pewnie złapał piłkę.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Darijo Srna.

1
47'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Grzegorz Krychowiak.

Krychowiak zagrał prostopadle w pole karne Szachtara do Gameiro, ten minął Piatowa i posłał piłkę do pustej bramki gości!

46'

Pewna interwencja Sorii po strzale Kowałenki z 17 metrów.

46'

Początek II połowy. Od środka Sevilla.

2
45'

I połowa przedłużona o dwie minuty.

1
44'

Gol! Strzelił Eduardo da Silva. Asystował mu Marlos.

Dzięki fenomenalnemu podaniu Marlosa Eduardo stanął oko w oko z Sorią i pewnym strzałem obok bramkarza Sevilli posłał piłkę do siatki gospodarzy.

2
1
43'

Ach! Po centrze Banegi z rzutu wolnego do pozycji strzeleckiej doszedł Grzegorz Krychowiak, ale zagłówkował nad bramką Szachtara.

1
40'

Sevilla zamknięta na swojej połowie.

1
39'

Zakotłowało się w polu karnym Sevilli po centrze z rzutu rożnego, Soria opuścił linię bramkową i nie zdołał złapać piłki, ale gospodarzom ostatecznie udało się wybić futbolówkę ze swojej "16"..

35'

I połowa dobiega końca, a David Soria nie musiał jeszcze interweniować na linii. Sevilla broni się bardzo umiejętnie.

1
32'

Taison zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale David Soria nie musiał interweniować.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega.

2
27'

Gra się wyrównana. Szachtar ma coraz więcej do powiedzenia.

1
24'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym Ismaily wstrzelił piłkę w pole karne Sevilli, ale futbolówka minęła bramkę Sorii.

1
20'

Obaj środkowi obrońcy Szachtara mają na koncie już żółte kartki, co ogranicza im pole manewru w interwencjach.

2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksandr Kuczer.

1
17'

Zarysowuje się przewaga gospodarzy.

1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Rakickij.

1
15'

Rami upadł w polu karnym Szachtara, próbując dojść do dośrodkowanej przez Banegę z rzutu wolnego piłki, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Marlos.

1
9'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro.

Fatalny błąd popełnił Małyszew, który w połowie swojej połowy stracił piłkę na rzecz Gameiro. Francuz pognał z futbolówką w stronę bramki gości i z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Piatowem.

2
6'

Wyrównane pierwsze minuty w Sewilli.

1
4'

Bez zagrożenia pod bramką Piatowa po centrze Banegi z rzutu rożnego.

1
2'

Pierwszy faul Krychowiaka. Poszkodowanym Eduardo.

1
20:59

W porównaniu z poprzednim spotkaniem trenerzy Unai Emery i Mircea Lucescu przeprowadzili po jednej zmianie w swoich "11". W Sevilli Jewhena Konopliankę zastąpił Coke , a w Szachtarze Facundo Ferreyrę zmienił Eduardo da Silva.

1
20:59

Piłkarze są już na murawie. Sevilla zagra w białych koszulkach i spodenkach oraz czarnych getrach. Szachtar wystąpi w pomarańczowo-czarnych koszulkach, czarnych spodenkach i pomarańczowych getrach.

1
20:55

Trwa rozgrzewka na Sanchez Pizjuan.

1
20:50

W "11" Sevilli oczywiście znalazł się Grzegorz Krychowiak.

1
20:50

Przed tygodniem we Lwowie padł remis 2:2. Dla Szachtara bramki zdobyli Marlos i Taras Stepanenko, a dla Sevilli gole strzelili Vitolo oraz Kevin Gameiro.