Efektowny strzał Lallany, który w wielkim stylu obronił Areola!

87'

Sturridge przegrał pojedynek sam na sam z Areolą!

1
86'

Już nie śpieszy się gospodarzom, a mimo to wyraźnie przeważają. Villarreal wydaje się pogodzony z losem.

82'
81'

Gol! Strzelił Adam Lallana. To już jest chyba rozstrzygnięcie! Po akcji Firmino i nieczystym strzale Sturridge'a na 3:0 podwyższył Adam Lallana. Święto na Anfield!

Liverpool FC
1
1
77'

Bardzo trudno będzie teraz przyjezdnych zdobyć jednego, decydującego gola. Liverpool wciąż ma inicjatywę.

74'

Mocny strzał Firmino z dystansu został sparowany przez Areolę!

1
73'

Z rzutu wolnego Coutinho przymierzył prosto w mur.

1
71'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Victor Ruiz.

1
1
68'
67'

Villarreal się nie poddaje. Przed momentem Bakambu omal nie znalazł się w dogodnej pozycji do oddania strzału z kilku metrów.

1
65'

Błyskawiczny kontratak Liverpoolu, który kończył strzałem z 20 metrów Moreno. Przymierzył obok słupka.

63'

Gol! Strzelił Daniel Sturridge. 2:0 dla Liverpoolu!!! Wreszcie złamali obronę gości podopieczni Kloppa, a Sturridge znalazł się oko w oko z Areolą, a takich sytuacji nie zwykł marnować. Podawał Firmino, nie było spalonego.

1
62'

Sturridge przed szansą! Anglik zwiódł obrońcę i uderzył celnie z ostrego kąta. Areola zdołał sparować piłkę.

61'

Kolejna bezbłędna interwencja obrońców Villarrealu. Liverpool podejmuje wiele prób, ale nie potrafi się przebić.

1
60'

Villarreal. Schodzi: Tomas Pina. Wchodzi: Manu Trigueros.

58'

Nie potrafią przebić się gospodarze przez linię obrony Villarrealu. Teraz Clyne wywalczył tylko rzut rożny.

1
53'

Liverpool znów w natarciu! Tym razem niecelnie uderzał Moreno.

1
50'

Milner przedarł się środkiem pola, jednak uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Areolę.

49'

Dos Santos zacentrował z prawego skrzydła prosto w ręce Mignoleta.

48'

Dwie skuteczne interwencje Areoli. W pierwszym przypadku bramkarz musiał bronić groźny strzał Coutinho.

1
48'

Sturridge powstrzymany w polu karnym przez Musacchio. Korner dla Liverpoolu.

46'

Początek II połowy.

2
45'

Na sekundę zaspali obrońcy Liverpoolu i Bakambu omal ich nie skarcił! Strzał napastnika zdołał jednak obronić Mignolet.

42'

Zwiększyli tempo ataków The Reds przed przerwą. Defensywa Villarrealu znów w opałach.

1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soldado.

2
1
39'

Areola w porę zareagował i uprzedził szarżującego w polu karnym Lallanę.

3
37'

Milner huknął z 20 metrów po ziemi, ale trafił w jednego z obrońców. Tylko korner.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Nathaniel Clyne.

2
34'

Ciekawe zawody na Anfield, tempo rozgrywania akcji może podobać się kibicom.

2
1
31'

Lovren celnie główkował po centrze z rzutu rożnego, ale Areola zdołał złapać piłkę.

2
30'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Ruiz.

3
30'

Firmino wywalczył piłkę przy linii końcowej i dośrodkował przed bramkę. Tam nie było żadnego z jego partnerów.

2
28'

Sevilla FC prowadzi 1:0 z Szachtarem i wydaje się, że już tylko Liverpool może sprawić, by również w Lidze Europy nie doszło do hiszpańskiego finału.

2
24'

Było blisko podwyższenia wyniku! Akcję po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamykał Emre Can, ale oddał strzał tuż obok słupka!

2
20:21

Tak z gola cieszył się Juergen Klopp:

3
22'

Goście nie mogą się już tylko bronić i momentami na dłużej przebywają na połowie LFC.

2
20'

Firmino doszedł do dośrodkowania Clyne'a, jednak nie miał szans na oddanie groźnego uderzenia.

2
17'

Soriano uderzał teraz głową na właściwą bramkę, jednak został przyblokowany.

2
13'

Milner dograł w pole karne do Lallany, który ubiegł obrońców, ale minął się z piłką!

2
10'

Kolejne ataki suną na bramkę Villarrealu. Tym razem Areola skutecznie interweniował na przedpolu.

1
7'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bruno Soriano. Liverpool już prowadzi! Po dograniu Firmino przed bramkę Sturridge nie trafił w piłkę, ale tę do siatki skierował niefortunnie Bruno Soriano!

5
1
5'

Szansa przed Hiszpanami! Z dogodnej pozycji strzelał Mario Gaspar, ale Mignolet zdołał sparować piłkę.

2
4'

Inicjatywa po stronie The Reds, goście koncentrują się na przeszkadzaniu.

2
2'

Areola wypuścił piłkę z rąk, ale po chwili naprawił swój błąd.

2
20:21

Fani Liverpoolu nie mogą już doczekać się rewanżowego półfinału.

2
20:21

Spotkanie poprowadzi węgierski arbiter Viktor Kassai.

2
20:21

W pierwszym meczu Villarreal pokonał Liverpool 1:0 i na Anfield będzie bronił skromnej zaliczki. Jedynego gola strzelił w doliczonym czasie gry Adrian Lopez.