Sędzia puścił grę po tym jak w polu karnym upadł Mario Goetze.

Słowacja. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Jan Gregus.

Mogło być 2:3, ale Mario Goetze o centymetry spudłował strzałem z ostrego kąta!

Martin Skrtel wybił piłkę na rzut rożny po centrze Rudego.

73'

Słowacy dużo lepiej zaadaptowali się do trudnych warunków i nic nie wskazuje na nagły przełom.

70'

Groźnie z lewej strony pola karnego centrował Jonas Hector, zablokował go jednak Peter Pekarik.

68'

Sestak zastąpił Durisa w ekipie słowackiej.

1
65'

Jan Durica zablokował lekki strzał Mario Goetze z ostrego kąta.

1
1
61'

Słowacja. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Miroslav Stoch.

60'

Powinno być 1:4! Po płaskim dośrodkowaniu Durisa z prawego skrzydła Marek Hamsik dopadł do piłki na 4. metrze, ale ugrzęzła ona w kałuży wody i dzięki temu Marc-Andre ter Stegen obronił!

1
1
58'

Jan Durica przeciął dośrodkowanie Rudego z prawego skrzydła.

1
57'

Miotają się w ofensywie Niemcy, trudno im będzie odrobić straty na całkowicie przemoczonym boisku, zwłaszcza że Słowacy czują się teraz bardzo pewnie.

1
55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
52'

Gol! Strzelił Juraj Kucka. Asystował mu Patrik Hrosovsky.

Niesamowite! 1:3! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kucka uderzył w sam środek bramki, ale ter Stegen przepuścił piłkę pod brzuchem!

50'

Niemcy próbują atakować, jednak w anormalnych warunkach atmosferycznych jest to niezmiernie trudne.

1
47'

Piłka zatrzymuje się w kałużach wody, o normalnej grze nie ma więc mowy.

1
46'

Niemcy. Schodzi: Mario Gomez. Wchodzi: Julian Brandt.

46'

Niemcy. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Julian Weigl.

46'

Początek drugiej połowy.

1
17:32

Piłkarze obu reprezentacji wrócili na boisko. Gra zostanie chyba wznowiona.

1
17:32

W Augsburgu mamy oberwanie chmury, druga połowa na pewno zacznie się z opóźnieniem.

1
44'

Gol! Strzelił Michal Duris. Asystował mu Vladimir Weiss.

Sensacja w Augsburgu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Duris zgubił krycie i pokonał Leno strzałem głową.

43'

Słowacy nie zadowolili się remisem i próbują pójść za ciosem. Ekipa niemiecka wyraźnie skonsternowana.

1
41'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Ondrej Duda.

1:1! Przepięknie z dystansu huknął Hamsik, piłka poleciała niemal w okienko i Leno skapitulował!

40'

Słowacy poczynają sobie coraz odważniej, ale brakuje im jeszcze wykończenia.

1
35'

Dusan Svento znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, padł w polu karnym po kontakcie z rywalem, ale arbiter puścił grę.

1
32'

Julian Draxler miał teraz mnóstwo swobody w polu karnym, mimo to w doskonałej sytuacji uderzył nad bramką!

1
30'

Ogromny kocioł w polu karnym Słowacji! Matus Kozacik obronił jednak strzał Sane, a Jerome Boateng nie potrafił skierować piłki do siatki z ostrego kąta.

1
27'

Mocno z ostrego kąta uderzył Jonas Hector, piłka leciała pod poprzeczkę, jednak Matus Kozacik nie dał się zaskoczyć.

1
26'

Spokojniejszy i bardziej wyrównany fragment meczu w Augsburgu.

1
22'

Teraz Ondrej Duda nie opanował piłki po prostopadłym podaniu Kucki, a sytuacja mogła być wyśmienita.

1
20'

Nieźle szarżował Weiss, ale po jego miękkim dośrodkowaniu sprzed pola karnego piłka nie dotarła do żadnego ze Słowaków.

1
18'

Gol nie zmienił obrazu gry. Niemcy nie narzucają szaleńczego tempa, ale wciąż chcą atakować.

1
14'

Leroy Sane chciał zamknąć dośrodkowanie Rudego, jednak nie sięgnął piłki i złapał ją Matus Kozacik.

1
13'

Gol! Strzelił Mario Gomez.

Gomez zmylił Kozacika i pokonał go pewnym uderzeniem w lewy róg. 1:0 dla Niemców!

12'

Rzut karny dla Niemców! Juraj Kucka sfaulował Mario Goetze.

1
11'

Zablokowane dośrodkowanie Rudego z prawego skrzydła.

1
11'

Inicjatywa po stronie Niemców, Słowacy atakują bardzo rzadko.

1
7'

Ładnie szarżował teraz Mario Gomez, ale po jego płaskim dośrodkowaniu Julian Draxler miał bardzo ostry kąt i jego strzał został zablokowany.

1
3'

Po rzucie rożnym groźnie strzelił Jerome Boateng, tym razem jednak z dobrej strony pokazał się Matus Kozacik.

1
3'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska dośrodkował Mario Goetze, ale Słowacy poradzili sobie bez trudu.