Zakończony
Korea Płd.
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Jest odpowiedź Hiszpanii! Morata wybił piłkę sprzed rąk golkipera i z niemalże zerowego kąta umieścił piłkę w siatce!

86'

W ostatnich minutach zdecydowanie lepiej prezentuje się Korea. Źle wygląda defensywa Hiszpanów bez Pique.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol dla Korei. Po strzale z 16 metrów piłka odbiła się od stopy jednego z Hiszpanów, co całkowicie zmyliło golkipera.

Se-Jong Ju #12
Korea Płd.
1
78'

Spokojna końcówka. Obu stronom brakuje dokładności i gra toczy się w środku boiska.

74'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Iker Casillas. Wchodzi: Sergio Rico.

73'

Alvaro Morata ładnie zabrał się z piłką w "szesnastkę" i strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

72'

Korea coraz odważniej atakuje na bramkę Hiszpanów. Po strzale z ostrego kąta kolejną interwencję zaliczył Iker Casillas.

71'

Jae-Sung Lee od razu po wejściu zdecydował się na płaski strzał zza pola karnego. Na posterunku Iker Casillas.

70'
ZMIANA

Korea Płd.. Schodzi: Hyun-Soo Jang. Wchodzi: Jae-Sung Lee.

wchodzi Wchodzi
Jae-Sung Lee #17
schodzi Schodzi
Hyun-Soo Jang #20
68'

I znów Iker Casillas! Bramkarz Porto instynktownie obronił strzał z bliskiej odległości Hyun-Juna.

66'

Pokazał się również Iker Casillas! Golkiper Hiszpanów wyciągnął się jak długi i sparował strzał z dystansu. Interwencji nie zauważył jednak sędzia, który zarządził rozpoczęcie gry od bramki mistrzów Europy.

65'

Po składnej akcji z ostrego kąta w golkipera trafił Pedro Rodriguez.

64'

Odważna akcja Pedro. Napastnik minął trzech defensorów i... zatrzymał się na czwartym.

62'
ZMIANA

Korea Płd.. Schodzi: Kee-Hee Kim. Wchodzi: Se-Jong Ju.

Kee-Hee Kim #4
61'
ZMIANA

Korea Płd.. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Young Lee.

Young Lee #2
60'

Alvaro Morata trafił w poprzeczkę, jednak sędzia chwilę wcześniej przerwał grę ze względu na pozycję spaloną.

59'

Niecelnie na bliższym słupku uderzył Kee-Hee Kim.

59'
ZMIANA

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Aritz Aduriz. Niespodzianka - napastnik za obrońcę.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Hector Bellerin. Świetna akcja bocznego defensora Arsenalu, który wpadł w pole karne i z końcowej linii wycofał piłkę do Nolito. Napastnik Celty bez problemu po raz drugi wpakował piłkę do siatki.

51'

I blisko kolejnego trafienia! Thiago Alcantara uderzył z linii pola karnego metr obok słupka.

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Thiago Alcantara. Już 4:0!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego golkipera uprzedził napastnik Juventusu, który wpakował piłkę do siatki po strzale głową.

47'

Piłka ponownie w siatce Koreańczyków, jednak Alvaro Morata przed trafieniem był na wyraźnym spalonym.

46'

Początek drugiej części gry.

46'
ZMIANA
46'
ZMIANA

Korea Płd.. Schodzi: Ui-Jo Hwang. Wchodzi: Hyun-Jun Suk.

Hyun-Jun Suk #9
Ui-Jo Hwang #18
44'

Koreańczykom udało się przedostać w pole karne mistrza Europy. Z sześciu metrów wślizgiem strzelił Suk-Young, jednak Iker Casillas nie miał żadnego problemu z interwencją.

42'

W Salzburgu spokojnie po trzeciej bramce. Hiszpanie zaczęli przyjmować rywala na własnej połowie.

38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Hiszpania w 8 minut zgniotła rywala! Azpilicueta zagrał prostopadłą piłkę w pole karne z lewego skrzydła, a napastnik Celty Vigo z wielkim spokojem minął rywala i uderzył między nogami golkipera.

36'

Hiszpania ruszyła z kolejnym atakiem, jednak przed polem karnym piłkę stracił David Silva. Gracz Manchesteru City powinien lepiej zachować się w tej akcji.

1
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Już mamy 2:0!!! Fatalny błąd popełnił bramkarz Korei, który w prostej sytuacji nie złapał piłki i naciskany przez Moratę wybił ją wprost pod nogi Fabregasa. Pomocnik trafił do pustej siatki!

30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Silva. Kapitalne trafienie!!! Skrzydłowy strzelił z ok. 27 metrów w samo okienko bramki Korei! Piłka przed wpadnięciem do siatki odbiła się jeszcze od poprzeczki. Majstersztyk!

1
28'

Najlepsza okazja dla Hiszpanów! Za sprawą czterech szybkich podań w obrębie pola karnego przed dogodną sytuacją stanął Hector Bellerin, ale jego techniczne uderzenie do boku sparował golkiper Korei.

2
25'

Hiszpania ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. Nie przekłada się to jednak na podbramkowe okazje.

1
23'

Składna akcja Koreańczyków zakończyła się fatalnym strzałem z 17 metrów. Iker Casillas nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1
21'

David Silva uderzył z dystansu, ale futbolówka po nodze rywala trafiła w rękawice golkipera.

1
19'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zrobiło się groźnie w polu karnym Hiszpanów. Żaden z Koreańczyków nie zdołał jednak oddać strzału i piłka przeleciała wzdłuż szóstego metra.

1
15'

Gerard Pique strzelił z główki daleko obok słupka. Defensor najprawdopodobniej nie spodziewał się, że piłka w ogóle do niego trafi.

1
15'

Nolito dostał prostopadłe podanie w pole karne, ale ponownie został przyblokowany.

1
12'

Andres Iniesta huknął jak z armaty z ok. 25 metrów, lecz dobrą interwencją popisał się golkiper Koreańczyków.

1
8'

Zaatakowali Koreańczycy! Na lewej stronie pola karnego znalazł się niepilnowany Heung-Min, który nieczysto trafił w piłkę i pomylił się o kilka metrów.

1
6'

Optyczna przewaga Hiszpanów. W akcjach mistrzów Europy brakuje jednak dokładności.

1
3'

Pierwsza dobra okazja dla Hiszpanów. Nolito wpadł w pole karne, miał sporo miejsca, ale jeden z rywali zdołał wrócić i zablokował strzał.