1:3
Zakończony
Ukraina
90+2'

To już doliczony czas meczu i potwornie zakotłowało się pod bramką Ukrainy. Albania nie zdobyła jednak gola kontaktowego mimo niewielkiej odległości.

87'

Gol! Strzelił Jewhen Konoplianka.

Ansi Agolli wybił beznadziejnie dośrodkowanie z lewego skrzydła, a z prezentu skorzystał Jewhen Konoplianka i strzelił mocno na 1:3!

86'

Migjen Basha huknął z dystansu i Andrij Piatow musiał kontrolować do końca lot piłki po tym niebezpiecznym uderzeniu.

84'

Artem Fedecki musiał na chwilę opuścić boisko, by sztab medyczny zatamował krwawienie z nosa.

83'

Ryzykownie interweniował Etrit Berisha na linii własnego pola karnego. Na szczęście dla siebie zmieścił się z chwytem w obrębie szesnastki.

80'

10 minut do końca i ten fragment meczu otworzył symbolicznie Jewhen Chaczeridi. Oczywiście faulem. Po chwili Mergim Mavraj uderzył ponad poprzeczką.

76'

Podanie w kierunku Bekima Balaja, ale nasz dobry znajomy z Ekstraklasy nie wykonał ruchu w kierunku piłki i został wyprzedzony przez przeciwnika.

74'

Albania. Schodzi: Ergys Kace. Wchodzi: Bekim Balaj.

71'

Ukraińcy są coraz bliżej zwycięstwa, a Andrij Piatow odpoczywa w ostatnich minutach. Można jednak spodziewać się jeszcze szturmu ze strony Albańczyków.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Rakickij.

69'

Dużo zmian, mało gry, czyli niepisana tradycja drugich połów w meczach towarzyskich.

67'

Albania. Schodzi: Ermir Lenjani. Wchodzi: Shkelzen Gashi.

66'

Jewhen Konoplianka strzelił z dystansu i Etrit Berisha musiał interweniować na refleks. Bramkarz reprezentacji Albanii odbił piłkę na korner.

64'

Seria podań Ukraińców w środku pola. Jeden z pierwszych takich fragmentów ataku pozycyjnego.

59'

Albania domaga się rzutu karnego, ale sędzia nakazał kontynuować grę. Niebezpiecznie zachował się Jarosław Rakickij.

58'

Zaatakowała Albania, ale tym razem nasz rywal na Euro 2016 nie pozwolił na szybkie wyrównanie. Aktywny, wręcz energetyczny jest Andrij Piatow.

56'

Ermir Lenjani wywalczył rzut wolny tuż przed linią pola karnego. Świetne uderzenie ponad murem, ale Andrij Piatow wyciągnął się jak struna i nie pozwolił na wyrównanie!

51'

Piłkarze podkręcili tempo. Chyba naładowali się energią w szatni. Było groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pod bramką Albanii, a po chwili podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska. Blisko słupka strzelił Armando Sadiku.

48'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko.

Etrit Berisha obronił strzał głową Jewhena Konoplianki, ale blisko bramkarza przyczaił się Andrij Jarmolenko i z bliska zdobył gola na 1:2! Skuteczna dobitka, a Albańczykom zabrakło asekuracji.